رژیم صهیونیستی در الجلیل رزمایش برگزار می‌کند

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که فردا (سه‌شنبه) در مرکز الجلیل و الجلیل علیا واقع در شمال فلسطین اشغالی مانور نظامی برگزار می‌کند.

به گزارش مشرق به نقل از شبکه الجزیره، ارتش رژیم صهیونیستی از برگزاری مانور نظامی در الجلیل واقع در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که فردا سه‌شنبه مانور نظامی در مرکز الجلیل و الجلیل علیا برگزار می‌شود که هدف از آن آمادگی برای مقابله با تهدیدات در همه جبهه‌هاست.

از زمان آغاز تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه در هفتم اکتبر (۱۵ مهر) تاکنون، جنبش حزب‌الله لبنان در راستای حمایت از ملت و مقاومت فلسطین، بارها مواضع نظامی این رژیم در مناطق شمال فلسطین اشغالی را هدف قرار داده است.

در همین ارتباط رسانه‌های فلسطین امروز دوشنبه گزارش دادند که چهار نظامی رژیم صهیونیستی بر اثر انفجار مین در مرز لبنان با سرزمین های اشغالی فلسطین به شدت مجروح شدند.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی درباره آغاز عملیات در رفح نیز مدعی شد: «اجرای عملیات رفح همچنان روی میز است و ما باید این عملیات را با موفقیت تکمیل کنیم».

روز گذشته رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که ارتش این رژیم اجرای عملیات نظامی در رفح را به تعویق انداخته است.

طبق گزارش وزارت بهداشت غزه از هفتم اکتبر تاکنون شمار شهدا تاکنون به ۳۳ هزار و ۷۹۷ نفر و شمار زخمی ها به ۷۶ هزار و ۴۶۵ نفر رسیده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس