آرایش سیاسی مجلس دوازدهم/ منتخبان هنوز جلسه‌ای با هم نداشتند

نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: اخیراً نشست مشترک دولت و مجلس برگزار شد که برخی از منتخبان هم در آن جلسه حضور داشتند، اما تا این لحظه جلسه مجزایی بین منتخبان مجلس دوازدهم برگزار نشده است.

به گزارش مشرق، بهروز محبی نجم آبادی، نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی ، درباره آرایش سیاسی مجلس دوازدهم، اظهار کرد: قریب به ۶۰ تا ۷۰ نفر از افرادی که تاکنون به مجلس دوازدهم راه یافته‌اند، مستقل، اعتدالی و اصلاح‌طلب بوده و مابقی منتخبان اصولگرا هستند، بنابراین دو جریان فکری اصلی در مجلس دوازدهم خواهیم داشت.

وی ادامه داد: در مجلس دوازدهم احتمالاً دو یا سه فراکسیون سیاسی خواهیم داشت. ممکن است اصولگرایان در مجلس دوازدهم، دو فراکسیون سیاسی تشکیل دهند.

منتخب مردم سبزوار در مجلس دوازدهم درباره گزینه‌های احتمالی ریاست مجلس دوازدهم، گفت: به نظرم رقابت جدی برای ریاست مجلس وجود نخواهد داشت و فکر می‌کنم که وضعیت و شرایط فعلی ادامه یابد.

محبی نجم آبادی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا منتخبان مجلس دوازدهم با یکدیگر جلسه‌ای داشته‌اند، گفت: اخیراً نشست مشترک دولت و مجلس برگزار شد که برخی از منتخبان جدید هم در آن جلسه حضور داشتند، اما تا این لحظه جلسه مجزایی بین منتخبان مجلس دوازدهم برای بحث و تبادل نظر پیرامون موضوعات مختلف از جمله اولویت‌های مجلس آینده برگزار نشده است.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: البته شورای وحدت با محوریت «منوچهر متکی» هفته آینده جلساتی خواهد داشت که نامزدهای مورد حمایت شورای وحدت که به مجلس دوازدهم راه یافته‌اند، در این جلسات حضور خواهند یافت. حتماً در این جلسات درباره اولویت‌های مجلس، فراکسیون‌های سیاسی، هیأت رئیسه و ریاست مجلس آینده بحث و تبادل نظر خواهد شد.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس