کد خبر 1586601
تاریخ انتشار: ۱ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۲
حمله توپخانه‌ای حزب‌الله لبنان به موضع «المرج»

حزب‌الله لبنان از حمله توپخانه‌ای به موضع صهیونیستی «المرج» واقع در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

به گزارش مشرق، حزب‌الله لبنان عملیات جدیدی را علیه یکی از مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی به انجام رسانده است.

اداره اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله لبنان بیان کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۱۸:۰۵ عصر امروز چهارشنبه بیستم مارس ۲۰۲۴ موضع المرج را با گلوله‌های توپخانه هدف قرار دادند.

از سوی دیگر خبرنگار المیادین در جنوب لبنان از حمله جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی به شهرک «یارون» و اطراف شهرک‌های «حولا» و «کفرکلا» در جنوب لبنان خبر داد.

پیش از این نیز اداره اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله لبنان بیان کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۱۷:۳۵ عصر امروز چهارشنبه بیستم مارس ۲۰۲۴ قلعه هونین را با تسلیحات موشکی هدف گرفتند و به صورت مستقیم آن را مورد اصابت قرار دادند.

مواضع صهیونیستی «رویسات العلم» در تپه‌های اشغالی کفرشوبا در ساعت ۱۷:۳۵ عصر امروز به وقت محلی و «زبدین» در مزارع اشغالی شبعا در ساعت ۱۷:۴۰ عصر امروز به وقت محلی نیز از سوی حزب‌الله لبنان با موشک هدف قرار داده شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس