«سلام ستوده» نماینده مردم مهاباد در مجلس دوازدهم شد

فرماندار ویژه مهاباد گفت: «سلام ستوده» با کسب ۱۵ هزار و ۸۸۵ رای در انتخابات ۱۱ اسفند به عنوان نماینده مردم این شهرستان در مجلس دوازدهم انتخاب شد.

به گزارش مشرق، حسن عباسی اظهار کرد: پس از پایان شمارش آرای این حوزه انتخابیه سلام ستوده با ۱۵ هزار و ۸۸۵ رأی از مجموع ۴۱ هزار و ۲۸۶ رأی صحیح و کسب ۳۸ درصد آرای اخذ شده منتخب مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی شد.

وی اضافه کرد: علی بیژن‌فر با هفت هزار و ۲۱۶ رای، سلیمان پاکزاد با پنج هزار و ۳۵۷ رای، عثمان احمدی با سه هزار و ۲۱۷ رای، دیاکو عزیزی با ۲ هزار و ۸۱۹ رای، سیامند جوانبخت با یک هزار ۸۸۴ رای، رضا اسمعیلی با یک هزار و ۵۴۰ رای و خالد چوپانی با یک هزار و ۵۰۴ رای، در جایگاه های بعدی آرای مردم این شهرستان قرار داشتند.

فرماندار مهاباد گفت: دلارا اشنویه با ۹۲۳ رای، زینب آتش بار با ۳۵۵ رای، سردار حسن زاده با ۳۵۱ رای، مسعود پیروتی اقدم با ۹۳ رای، کیوان کاک الله با ۱۷ رای، اسعد باربد با ۴۸ رای و محمد رضا صالحی با ۱۸ رای در جایگاه بعدی بودند.

وی یادآور شد: شورای نگهبان در این شهرستان صلاحیت ۱۶ نفر را تایید کرده بود که با انصراف یک نامزد، تعداد کاندیداهای انتخاباتی حوزه مهاباد به ۱۵ نفر کاهش یافت که از این تعداد ۱۳ نفر مرد و ۲ نفر زن بودند.

وی اظهار کرد: امسال ۱۴۱ شعبه اخذ رای در سطح شهرستان برای انتخابات ۱۱ اسفندماه پیش بینی شده بود که برای تسهیل و دسترسی راحت شهروندان ۲۱ شعبه بیشتر از دوره قبل بود.

سلام ستوده دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته علوم اجتماعی و کارمند صدا و سیمای مرکز مهاباد است که مجری برنامه پرطرفدار «ئاوینه» در سیما مهاباد بود و در انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی نیز با کسب ۹ هزار و ۴۰۰ رای در جایگاه دوم و بعد از جلال محمودزاده قرار داشت.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری ۱۱ اسفند ماه برگزار شد.

مهاباد با ۲۶۰ هزار تفر جمعیت در جنوب آذربایجان‌غربی واقع شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس