1

برای دو نفر زنده یا مرده مسعود رجوی هیچ فرقی نداشت، یکی ترکی فیصل که قرار بود مسئولیت امور هماهنگی منافقین با استخبارات سعودی را بر عهده بگیرد و دیگری مریم رجوی!

سرویس سیاست مشرق*- اوایل تابستان سال ۹۵ ترکی فیصل مسئول ارشد اطلاعاتی و رئیس سابق استخبارات سعودی در نشست منافقین در ویلپنت پاریس به ناگهان همه حاضران در جلسه را غافلگیر کرده و خبر مرگ مسعود رجوی را اعلام می‌کند، در آن لحظه کارگردان تلویزیون منافقین روی چهره برخی از پیرمردها و نیز پیرزن‌های فرتوت شده زوم کرده تا بهت آن‌ها از این خبر را به تصویر بکشد، ثانیه‌ای بعد دوباره تصویر روی صورت مریم رجوی سرکرده تروریست‌ها فوکوس شده تا بخشی ازناگفته‌ها به نمایش درآید.

آن روز برخی گمان می‌کردند که شیخ سعودی منافقین را در عمل انجام شده قرار داده است، کار به جایی رسید که شاهین قبادی سخنگوی فرقه تا ۲۴ ساعت خودش را از همه رسانه‌های ضدانقلاب پنهان کرده تا شاید پاسخی مناسب برای بیان جزئیات این خبر پیدا کند، در نهایت منافقین تنها با زدن یک ایمیل به رادیو فردا ارگان خبری سازمان سیا تنها به تکذیب خبر مرگ مسعود پرداخته و از بیان شرح بیشتر طفره رفتند، مسئولین ارشد منافقین در جلسات تشریحی در زندان مانز معروف به اشرف ۳ به اعضای می‌گفتند که طرف سعودی با اشتباهی لفظی مرگ سرکرده تروریست‌ها را اعلام کرده و رجوی زنده است.

فیلم/ رئیس سابق استخبارات عربستان مسعود رجوی را زنده کرد!

دو روز پس از این ماجرای عجیب منافقین برای محکم کاری یک فایل صوتی نیز منتشر کرده که در آن فردی که خودش را مسعود رجوی معرفی می‌کرد با صدایی گرفته، لرزان و منقطع از زنده بودنش خبر می‌داد، البته در همان روزها اعضای گروهک در پاریس با پچ پچ‌های شبانه به این نکته اشاره می‌کردند که مدت‌ها است که عباس شاکری معروف به دکتر فاضل که پزشک شخصی رجوی بوده را از نزدیک ندیده و این برای منافقین به معنای آن بود که مسعود رجوی دیگر وجود خارجی ندارد.

در آن روزها اما برای دو نفر زنده یا مرده مسعود رجوی هیچ فرقی نداشت، یکی ترکی فیصل که قرار بود مسئولیت امور هماهنگی منافقین با استخبارات سعودی را بر عهده بگیرد و دیگری مریم رجوی که حالا با فراق بال و آسوده خاطری می‌توانست رهبری منافقین را بدون مزاحمی فعال برعهده داشته باشد، زیرا تا پیش از این برخی عناصر رده بالا و قدیمی منافقین از مریم رجوی حرف شنوی نداشته و خود را همچنان در چارت تشکیلاتی مسعود تعریف می‌کردند.

چرا ترکی فیصل سرکرده تروریست‌ها را می‌کشد و دوباره زنده می‌کند؟/ پایان همکاری استخبارات عربستان با گروهک تروریستی منافقین/ جنازه مسعود رجوی تحویل انگلیسی‌ها شد! + فیلم و عکس

عکس/ اعلام خبرمرگ مسعود رجوی در کمپ تروریستی اشرف ۳ در آستانه آبان ۹۸

از جمله وقتی مریم رجوی در جلسات محرمانه شورای رهبری از بالا رفتن هزینه سازمان در تیرانا گفته و خبر داده بود که دکل خیلی بزرگی در کوه داجی نصب شده که اینترنت سازمان را تأمین می‌کند و هزینه سنگین روی دست منافقین گذاشته و تشکیلات نیز به حمایت مالی جدید از جانب کشورهایی چون عربستان سعودی دارد، برخی افراد رده بالا چون زهره اخیانی که در آن زمان مسئول اول سازمان بود با این تصمیم مخالفت کرده و گفته بودند که تابع نظر مسعود رجوی هستند، این جمله برای مریم که خودش را بالاتر از سازمان منافقین می‌دید و تحمل هیچ صدای مخالفی را نداشت گران تمام شده و تصمیم گرفت با حذف قطعی نام مسعود، تشکیلات تروریستی را دوباره سر و سامان بدهد.

یکی از اعضای بریده و جدا شده از گروهک نوشته است:

مریم می‌خواست کل سازمان را به اسم خود بکند و عکسش بالای سر مسعود باشد و نه زیر آن! هژمونی در سازمان حرف اول و آخر را می‌زد و مریم رجوی دچار کیش شخصیتی بود و احساس خود کم‌بینی می‌کرد، البته مسعود هم همین عقده حقارت را همیشه در وجودش داشت، حسادت و حقارت دو عنصر جدانشدنی از سازمان، ارکان و کادرهایش بود.

خبر مرگ مسعود رجوی توسط ترکی فیصل به معنای آن بود که ترومای تشکیلاتی منافقین تغییر کرده و رهبری منافقین دیگر از مدل «مسعود و صدام» پیروی نمی‌کند بلکه تابع مدل «مریم و ترکی» است، سازمان منافقین نیز مانند قارچی فاقد ریشه دنبال عربستان حرکت کرد.مریم رجوی نیز به سرعت مقدمات اصلاحات تشکیلاتی در فرقه را فراهم کرد، نوشتن یک برنامه ده ماده‌ای و نیز دیدار با تسیپی لیونی وزیر خارجهٔ سابق رژیم صهیونیستی در زمستان همان سال و در حاشیه اجلاس داووس که در گوشه عکس ترکی فیصل هم قرار داشت از جمله این اقدامات بود که نشان می‌داد از این به بعد منافقین یک کارفرمای جدید پیدا کرده‌اند، وب‌سایت منافقین در حاشیه این نشست در یاداداشتی نوشت که مجاهدین (منافقین) مواضع امیر ترکی فیصل را پسندیده است زیرا او با ترامپ در مورد ایران هماهنگ است!

چرا ترکی فیصل سرکرده تروریست‌ها را می‌کشد و دوباره زنده می‌کند؟/ پایان همکاری استخبارات عربستان با گروهک تروریستی منافقین/ جنازه مسعود رجوی تحویل انگلیسی‌ها شد! + فیلم و عکس

عکس/ دیدار سرکرده تروریست‌ها با وزیر صهیونیست در نمایش ترکی فیصل

مریم رجوی برای افزایش هژمونی سعودی‌ها در اشرف ۳ در یک نمایش شبانه زهرا مریخی را جایگزین زهره اخیانی کرده و سیمای منافقین اعلام کرد که از این پس ترویست‌ها به دنیای نوین سلام خواهند داد که اشاره به سرسپردگی محض به کارفرمای جدید و پر پول داشت، نزدیک به دو سال بعد از آن ماجرا و درست ۳ ماه قبل از فتنه بنزینی در آبان ۹۸، منافقین تیر آخر را نیز شلیک کرده و تصویری از مسعود رجوی را در کنار برخی دیگر از تروریست‌های به درک واصل شده چون اشرف ربیعی و موسی خیابانی در کمپ تیرانا آویزان کرده تا «بازی مرگ» را نقطه اوج خود برساند.

البته «بازی مرگ» برای منافقین هنوز تمام نشده است، در سکانس آخر از این بازی باز هم بازیگر نقش اول ترکی فیصل است که این‌بار در حاشیه نشست امنیتی مونیخ گفته است که مسعود رجوی زنده است، او پس از ۷ سال خبر قبلی خود را پس گرفته است. این پس گرفتن به معنای پایان همکاری نافرجام استخبارات سعودی با یک فرقه سرتا پا تروریستی پس از اجرای توافق‌نامه امنیتی میان تهران و ریاض بوده است.

اما سؤال مهم آن است که از امروز به بعد چه کسی قرار است مسئولیت حمایت لجستیکی از منافقین را برعهده بگیرد؟ بی‌بی‌سی فارسی به این سؤال پاسخ روشن داده است، همانطور که خبر مرگ رجوی را سعودی‌ها اعلام کردند، این‌بار انگلیسی‌ها با پخش داستان تکراری زنده بودن رجوی قصد دارند با تغییر دوباره در تشکیلات تروریستی منافقین و دادن تنفس مصنوعی و افزایش روحیه، هدایت آن را برعهده بگیرند.

روند صعودی فعالیت‌های اطلاعاتی لندن در منطقه در دورانی که آمریکایی‌ها دچار فرسودگی شدید هستند و نیز تحرکات نیمه پنهان سفرای انگلیس در تهران، بغداد و بیروت نشان می‌دهد که پدرخوانده برای هدایت جوخه‌های ترور و خشونت خود به صورت آشکار به صحنه باز گشته است!

** مرتضی سیمیاری/ روزنامه‌نگار تحقیقی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 44
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 29
 • IR ۱۳:۲۶ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  54 12
  تا دیر نشده سفارت انگلیس رو تعطیل کنید
  • IR ۱۶:۰۶ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
   36 3
   در علم برای اندازه گیری هرچیزی واحدی وجود دارد مثلا واحد شدت جریان آمپر است. اما علم تاکنون از اندازه گیری میزان کثافت و نجاست 2 حروم لقمه (لجنی 1 و 2) عاجز بوده و علم بشر تاکنون نتوانسته میزان کثافت وجودی این دو حروم... را تعیین کند. لذا پیشنهاد می شود "رجوی" بعنوان واحد اندازه گیری کثافت انتخاب شود. مثلا نتانیاهو چقدر کثافته؟ جواب : 0.1 RJ
  • محمد IR ۱۷:۲۳ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
   20 1
   گل گفتی
  • IR ۲۰:۳۰ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
   3 13
   برو بابا
  • IR ۰۳:۵۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱
   1 6
   سفاذت بریتانیای کبیر چمد سال تعطیل بود.چی شد چه خیری بهمون رسید از تعطیلیش؟ اتفاقا اون چند سال فروپاشی اقتصاد و ارزش پول ملی ایران رقم خورد
 • IR ۱۳:۵۷ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  41 4
  مسعود رجوی به خاطر دیابت و ایدز به هلاکت رسیده
 • FI ۱۴:۱۴ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  51 8
  منافقین و اصلاح طلبان ستون پنجمی دو روی یک سکه
  • ابوالحسن IR ۱۵:۵۸ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
   3 36
   تو لال شو بابا
  • IR ۱۷:۰۸ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
   24 3
   ۱۴ ۱۴ راست میگه مرگ بر منافق ...
  • IR ۲۱:۱۲ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
   3 0
   ابوالحسن بنی صدر حرف حق تلخه؟؟
 • IR ۱۴:۲۳ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  9 33
  این حرفا بی‌تدبیری این نظام رو توجیه نمیکنه، بفهمییییین
 • IR ۱۴:۳۳ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  38 7
  مرگ بر منافق
 • IR ۱۴:۳۵ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  41 7
  یعنی الآن جسد مسعودرجوی در فاضلابهای انگلیس شناور است؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
 • DE ۱۴:۴۰ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  22 28
  حاجی فیش حقوقی قالیباف چند؟!😁
  • IR ۱۵:۴۰ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
   8 13
   زمان روحانی رائفی پور می‌گفت هر وقت هر خبری شنیدید شما بگید الان دلار چنده حالا هم به قول اونموقعه رائفي پور میگیم اینا رو ولش کن بگو دلار چنده
  • IR ۱۸:۲۱ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
   7 10
   خطاب به دوستی که گفته دلار چند شما که بعد یک سال دلار رو دوبرابر کردین، هر موقع تا سال ۱۴۰۸ دلار رو ۵۵ تومن نگه داشتی، بیا اینجا بلبل زبانی کن لوکوموتیر پیشرفت کجاست؟ قطار تورم هم ظاهرا ترمز بریده
 • IR ۱۴:۴۸ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  23 9
  یدالله فوق ایدیهم دست خدا بالای همه دست هاست مطمئن باشید به همین زودی منافقین رجوی برای همیشه تمام خواهند شد نه منافقین بلکه تمام معاندان ضد انقلاب و به اصطلاح اپوزیسیون همگی تمام خواهند شد
  • IR ۲۰:۱۹ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
   7 2
   روزی حضرت امام ره به رهبر بلوک شرق اتحاد جماهیری شوروی نامه زد و پایان کمونیست را به ایشان گوشزد کرد بعضی از نفهم ها و پشت گوش مخملی های وطنی به ایشان سخره گرفتند و خندیدن و یک روزی حضرت مقام معظم رهبری فرمود که رژیم کودک کش و امریکا فرو خواهد پاشید دوباره همان پشت گوش مخملی ها ایشان را به سخره گرفتند و خندیدند امروز رژیم کودک کش و به گفته خودشان قدرت نظامی پنجم دنیا با حماس یک گروه کوچک شبه نظامی درگیر شده و به نفس نفس افتاده بزرگترین قدرت اقتصادی نظامی جهان هم با انصارالله و یمنیها یعنی فقیر ترین کشور های جهان در یمن در گیر شده و در باتلاق یمن دارد فرو میرود ببینید خداوند بر سر این دوقدرت ظالم جهان با فقیر ترین مردمان اما پاک ترین مردمان جهان درگیر شدند چه خواهد آورد.
  • IR ۰۳:۵۷ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱
   2 4
   دست خدا بالای تمام دستهاست سر همینم هست با اینهمه منابع و ثروت هیچی نشدید
 • IR ۱۴:۵۰ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  35 8
  سگ تو روح نجست مسعود رجوی
 • FR ۱۴:۵۲ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  25 7
  جالب و عجیب عفریته انگلیس کثیف ترین بازی را با سرنوشت ملت ها انجام می‌دهد
  • DE ۱۹:۵۹ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
   19 0
   ...این‌بار انگلیسی‌ها با پخش داستان تکراری زنده بودن رجوی... هیچ کشوری از مبدأ تاریخ جهان تا بحال اندازه انگل ستان به ایران ضربه نزده هم از لحاظ کشتن ایرانیان و هم جدا کردن کشورهای فعلی که به ایران تعلق داشت. هویدا نخست وزیر شاه در ویدیویی میگه در اهواز بر سر باشگاهی انگل ستان نوشته بودند ورود ایرانی ممنوع ولی ورود سگ آزاد است. هنوز که هنوز است از هر طریقی چون افعی دائم ایران را نیش میزنند. بلاهایی که اینها سر ایران آوردند حتی مغولان نیاوردند.
 • IR ۱۴:۵۴ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  27 9
  تمام کسانیکه علیه جمهوری اسلامی ایران دشمنی و توطئه کرده اند خوراک مار و مور خواهند شد این نتیجه مخالفت با خواست پروردگار است . منتظر باشید نتیجه را ببینید .
  • IR ۲۰:۳۰ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
   4 12
   با همین خزعبلات ملت رو سرگرم کردین، لکن تورم و اقتصاد داغون، قبل از مار و مور، همه ی ما را می بلعد
 • IR ۱۵:۳۸ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  13 3
  آنقدر بازی آنها مضحک و خنده‌ دار بود که همان لحظه می‌دانستم دروغی بیش نیست مسعود بعد از حمله آمریکا به عراق در هماهنگي کامل با آنها بدلیل اسناد و مدارکی که از طرف عوامل اطلاعاتي رژیم بعث مبنی بر همکاری و جزئیات این همکاری و زیست به ايران رسیده بود ترجیح داد که نقش جدید خود را نه بعنوان ریاست ظاهری بلکه صحنه گردان پشت صحنه و در سایه معرفی کند پس آن داستان و نمایش مضحک را پیاده سازی کردند البته مجاهدین آلان مانند ابزار یکاره برای آمریکایی ها عمل میکنه آنها فقط برای پاک کردن اثر انگشت خود در خرابکاری ها و ترورها و جاسوسی ها از اين روسیاهان تاریخ استفاده‌ می‌کنند وگرنه همه ما می‌دانیم آنها در بعد عملياتي، اطلاعاتي چیزی برای گفتن ندارند و همه کاره سرویس سیا می باشد
 • FR ۱۵:۳۹ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  11 3
  ههههه واقعا چه موجودات حقیر و دو رو و شارلاتانی جبهه غربی را حمایت میکنند
 • FR ۱۵:۴۲ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  8 3
  کدام نظام را ؟! انگلیس خبیث یا سعودی کثیف یا غرب جنایتکار را ؟ که البته بی تدبیر نیستند ولی شرافت ندارند
 • IR ۱۶:۰۶ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  8 3
  گفته شد که رجوی ملعون در حملات آمریکایی ها به عراق به هلاکت رسیده
 • سالار IR ۱۶:۴۳ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  9 13
  وضع مردم رو درست کنید نان شب ندارن بخورن
  • IR ۲۰:۱۰ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
   6 4
   اگه مردم بدبختن و تو مصیبت هستن پس چرا از ساعت 5 و 6 عصر تا شب همه جا راه بندونه. اینهمه ماشین های نو مال یه ملت فقیر و بدبخته که محتاج نون شبه؟! چرا تا 2 روز تعطیلی پیش میاد تهرون خالی میشه و مردم با ماشیناشون میرن مسافرت؟ لابد میرن شهرهای شمال برای گدایی یه تکه نون!! چرا هرچی مزدورای ماهواره میگن باور میکنین؟
  • IR ۲۱:۰۴ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
   1 2
   آره عمو مردم با 8 تومن حقوق ماشین نو میخرن
 • IR ۱۶:۴۴ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  9 5
  منافقین را بزرگش نکنید یک گروه کوچ‌ک که با تبلیغات غربی ها گنده شده اند. همگی هم پیر هستند و توان عملیاتی ندارند
 • IR ۱۶:۵۵ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  2 3
  کاش بجای حدث وگمان دستگاههای امنیتی ما یه اطلاعات مستند درمورد یکی از بزرگترین جانیان تاریخ معاصرکشورمیدادن،خیلی بده ندونن چه اتفاقی اتفاده
 • AU ۱۷:۲۵ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  1 8
  حاجی گمانم سرویس مشرق در جلسه محرمانه شورای رهبری منافقین حضور و خبر تهیه میکرده!😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
 • IR ۱۷:۳۷ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  6 3
  رای دادن یا ندادن مردم نشانه چیز خاصی نیست نه اون موقع که رای میادتد نشانه تایید بود نه الان که رای ندهند لزوما نشانه تکدیب من فکر می کنم شما هم بهتره جبهه اصلاحات را منحل کنید ممنون
  • IR ۰۲:۲۴ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱
   0 1
   یاد جملات افتادم
 • IR ۱۷:۴۱ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  0 2
  با پول هم که شده ۵۰+۱
 • IR ۱۷:۴۶ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  7 3
  انگل ستان خبیث!
 • IR ۱۸:۲۷ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  5 1
  این زباله خیلی وقت بود سقط شده بود.
 • IR ۱۸:۳۹ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  4 7
  مسعود رجوی یک تروریست و کثیف و دزد دقیقا مثل : اکبر رفسنجانی ملعون و اشرافی بود . خدا هر دونفرشان را لعنت ابدی و عذابشان را هر روز بیشتر بکند .
 • IR ۱۹:۱۲ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  12 2
  مرگ بر انگلیس و مزدورانش خصوصا صادق زیباکلام
 • Puyamotlaq IR ۲۱:۳۳ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  4 0
  حسبنا الله و نعم الوکیل مرگ بر آمریکا شیطان بزرگ و بروبچش.
 • CA ۲۳:۳۸ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  5 0
  إِنَّ الْمُنَافِقِينَ فِي الدَّرْكِ الْأَسْفَلِ مِنَ النَّارِ /منافقان در پایین‌ترین درکات دوزخ قرار دارند.
 • IR ۱۱:۲۰ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱
  1 2
  مریم قجرعضدانلو از قبل از انقلاب توسط دستهای پنهان اسرائیل یعنی بهائیت به تشکیلات منافقین نفوذ کرده بود. او به تنهایی سازمانی را که میتوانست بازوی اجرایی بسیار نیرومندی برای انقلاب باشد را به انحراف و سرانجام مقابله با نظام کشاند مسعود رجوی هم با بلاهت تمام در دستهای این پرستوی صهیون مهار شده بود.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس