بدون پذیرش شرط‌های ما یک اسیر هم آزاد نمی‌شود

سخنگوی گردان‌های قسام اعلام کرد که مبارزان این گردان‌ها موفق شده‌اند طی ۱۰ روز اخیر بیش از ۱۸۰ جنگ‌افزار نظامی رژیم صهیونیستی را به صورت کلی یا جزیی منهدم کنند.

به گزارش مشرق به نقل از الجزیره، ابوعبیده سخنگوی گردان‌های قسام از انهدام کلی یا جزیی بیش از ۱۸۰ جنگ‌افزار ارتش رژیم صهیونیستی در ۱۰ روز گذشته توسط مبارزان این گردان‌ها خبر داد.

ابوعبیده گفت: دشمن نازی صهیونیستی حمله‌های وحشیانه خود به ملت ما و انتقام کور از غیرنظامیان به ویژه زنان و کودکان را ادامه می‌دهد.

وی افزود: در حمله‌های ۱۰ روز گذشته و پیش و پس از آتش‌بس موقت توانستیم در برابر نظامیان دشمن که در محورهای مختلف متمرکز بودند بایستیم. مبارزان ما با راکت‌های «یاسین ۱۰۵» و «تاندوم» و بمب‌های «شواظ» به جنگ‌افزارهای صهیونیستی حمله کردند.

ابوعبیده تاکید کرد: با بمب‌های ضدنفر به پیاده‌نظام دشمن که در ساختمان‌ها سنگر گرفته بودند حمله کردیم و از مسافت صفر آنان را به هلاکت رساندیم. اطمینان داریم که تعداد زیادی از نظامیان اسراییلی را به هلاکت رسانده‌ایم.

وی افزود: گردان‌های قسام مناطق مختلفی در اطراف نوار غزه و همچنین عسقلان را با ده‌ها موشک مختلف هدف قرار داد. دشمن در شمال و جنوب نوار غزه شکست خورده و با ادامه حمله‌های خود شکست‌های بیش‌تری را متحمل خواهد شد.

ابوعبیده گفت: آتش‌بس موقت صداقت ما را به اثبات رساند. حتی یک نفر از اسیران دشمن هم بدون شرط‌های ما از غزه خارج نشده و نخواهد شد.

وی تصریح کرد: تکرار این موضوع که هدف از حمله به غزه نابودی مقاومت است، سخنی است که برای اسراییل مصرف داخلی دارد و عطش خون‌ریزی راستگرایان را برطرف می‌کند. دشمن همچنان از ما ضربه می‌خورد و ضربه‌های پیش‌رو سنگین‌تر خواهند بود.

ابوعبیده افزود: دشمن همچنان ضربه‌های دردناکی را از ما می‌خورد که آخرین مورد آن در قلب قدس و نقاط مختلف کرانه باختری رخ داده است. تاکید می‌کنیم که تنها دستاورد حمله زمینی دشمن، ویرانی و کشتار بی‌هدف بوده است.

وی گفت: عملیات‌های ویژه پرتعدادی را به انجام رسانده‌ایم که از جمله آن حمله به پیاده‌نظام، تیراندازیِ تک‌تیراندازان قسام و انفجار مین بوده است. در برابر هولوکاستی که دشمن برای شکستن اراده ملت ما به راه انداخته هیچ گزینه‌ای جز مبارزه نداریم.

ابوعبیده افزود: نه دشمن صهیونیستی و نه حامیان آن نمی‌توانند اسیران خود را بدون تبادل و پذیرش شرط‌های مقاومت و قسام آزاد کنند. هیچ یک از اسیران دشمن جز از طریق تبادل مشروطی که در آغاز نبرد اعلام کردیم آزاد نخواهند شد.

وی تاکید کرد: از مبارزان خود در هر جایی که حضور دارند، از آزادگان امت و از کسانی که با اشغالگران مخالف هستند می‌خواهیم که با مبارزه و تظاهرات برای واکنش به دشمن بسیج و آماده شوند. نه نتانیاهو، نه کابینه آن و نه صهیونیست‌های کاخ سفید نمی‌توانند حتی یک نظامی را آزاد کنند. عملیات شکست خورده آنان این موضوع را به اثبات رسانده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 3
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 2
 • ۲۱:۲۳ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
  5 0
  درود بر حماس و درود بر ابو عبیده خدا لعنت کند نتانیاهو گرگ صفت را انشاءالله
 • ۰۱:۴۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
  3 0
  حالا که صهیونیستهای اشغالگر کار را به اینجا کشاندن به هیچ وجه کوتاه نیائید تا به خواسته هاتون برسید، مردم مظلوم غزه دیگر چیزی برای از دست دادن ندارن و صبرشان دنیا را حیرت زده کرده
 • ۰۵:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
  1 0
  بجنگید جنگ را پایان ندهید تا پیروزی مردان حق برباطل

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس