کد خبر 1552527
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۰
کلاهبرداری ۱۰۰ میلیاردی از مستاجران

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری چهار کلاهبردارحرفه‌ای ۲ مرد و ۲ زن که با شگرد نشر آگهی اجاره آپارتمان با مبلغ کمتر از عرف بازار در سایت دیوار اقدام به کلاهبرداری از مستاجران می‌کردند، خبر داد.

به گزارش مشرق، سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: با وقوع کلاهبرداری‌های متعدد از مستاجران در پایتخت، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان پایگاه دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: بنابرحساسیت موضوع کارآگاهان وارد عمل شدند و در تحقیقات میدانی خود پی بردند، ۴ نفر با چرب زبانی و جعل اسناد چندین ملک را به ۴۰ شاکی در تهران اجاره داده و پس از دریافت پول رهن متواری شده اند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت عنوان کرد: کارآگاهان پایگاه دهم پلیس آگاهی در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی، هویت کلاهبرداران حرفه‌ای را شناسایی و آن‌ها را در یک عملیات منسجم با هماهنگی قضایی در تهران دستگیر کردند.

سردار ولیپورگودرزی متذکر شد: کارآگاهان با تحقیقات گسترده میدانی پی بردند متهمان قصد داشته تا مجدد این اعمال مجرمانه را انجام دهند، تصریح کرد: متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری با شگرد اجاره آپارتمان با قیمت کمتر از عرف بازار از ۴۰ مال باخته اعتراف کردند.

وی خاطرنشان کرد: متهمان با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر مال باختگان در اختیار کارآگاهان پایگاه دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس