image-20231203111424-2.png

مصی علی‌نژاد در لحظات منتهی به دیدار با کمیسر حقوق بشر در وزارت خارجه آلمان، محرمانه بودن این دیدار را نقض و خواهان برگزاری این ملاقات ضدایرانی به صورت رسانه‌ای و عمومی شده است.

سرویس سیاست مشرق- معصومه علینژاد طبق توافق با لوئیزه آمتسبرگ، کمیسر حقوق بشر در وزارت خارجه آلمان قصد داشته روز نهم آذر با این سیاست‌مدار آلمانی به‌صورت محرمانه و بی‌سروصدا دیدار کند. علی‌نژاد در این دیدار، سیما مرادبیگی، از آسیب‌دیدگان اغتشاشات پائیز ۱۴۰۱ را با خود همراه کرده تا سناریویی مشابه به دیدار با مکرون در آبان‌ماه ۱۴۰۱ را تداعی کند.

مصی علی‌نژاد در لحظات منتهی به این دیدار، توافق را نقض کرده و خواهان برگزاری این ملاقات ضدایرانی به‌صورت رسانه‌ای و عمومی شده است. مقامات آلمانی نیز بر محرمانه بودن این دیدار اصرار کرده و درنهایت از این ملاقات صرف‌نظر کردند؛ علینژاد هم پس‌ از این بی‌توجهی دولت آلمان، ناچار به ترک جلسه می‌شود.

علی‌نژاد نه‌تنها در هنگام دیدار، قید محرمانه بودن این ملاقات را رعایت نکرده که بلافاصله پس از ترک جلسه، در توئیتی علیه وزارت خارجه آلمان نوشته «در جلسه‌ با مقامات وزارت امور خارجه آلمان به من گفته شد که نباید در رسانه‌ها یا در شبکه‌های اجتماعی خود درباره این جلسه صحبت کنم.» او همچنین مدعی شده در آلمان «سانسور» می‌شود.

آلمان اشتباه مکرون را تکرار نکرد/ مشتری‌های مصی علی‌نژاد انصراف می‌دهند! +عکس و فیلم

پس از برملا شدن این دیدار از سوی علی‌نژاد در رسانه‌ها، مقامات آلمانی هم ناچار به واکنش و اعتراف به طراحی این ملاقات شدند. لوئیزه آمتسبرگ، کمیسر حقوق بشر وزارت خارجه آلمان، که علینژاد را به این جلسه دعوت کرده بود، از خود واکنش نشان داد و ضمن تأکید بر این که محرمانه بودن این جلسه بین طرفین توافق شده بود بابت اینکه علینژاد برگزاری این جلسه را مشروط به انتشار عمومی محتوای آن کرده بود، ابراز تأسف کرد.

آلمان اشتباه مکرون را تکرار نکرد/ مشتری‌های مصی علی‌نژاد انصراف می‌دهند! +عکس و فیلم

پس از این واکنش، شبکه اینترنشنال، وابسته به موساد و از حامیان مصی علینژاد، اظهارات لوئیز آمتسبرگ را برنتابیده و علیه او موضع گرفت؛ این شبکه با هدف تخریب چهره او در بین براندازان، به نقل از نشریه زایت آنلاین آلمان اعلام کرد «آمتسبرگ در پایان‌نامه فوق لیسانس خود از حجاب و روسری حمایت کرده است.»

آلمان اشتباه مکرون را تکرار نکرد/ مشتری‌های مصی علی‌نژاد انصراف می‌دهند! +عکس و فیلم

رقابت چهره‌های اپوزیسیون در دیدار با مقامات رسمی کشورهای اروپایی، همچون نشست جورج تاون و منشور مهسا، تبدیل به یک سیرک شده که یکی پس از دیگری از سوی این دولت‌ها ترد می‌شوند. علی‌نژاد پیش از دیدار با مقامات آلمانی، در مصاحبه با شبکه تروریستی اینترنشنال، از این تریبون برای کنایه‌ زدن به سلطنت‌طلب‌ها استفاده کرده و محتوای دیدارهای گذشته ربع پهلوی و علی کریمی با مقامات آلمانی و اروپایی را بی‌ارزش می‌خواند. علینژاد در مصاحبه خود عنوان می‌کند که اصرار دارد ورزش ایران باید از سوی دولت‌های اروپایی محدود و تحریم شود و اظهارات برخی ورزشکاران ایرانی که در دیدار با مقامات آلمانی مطرح شده، از این اقدام ممانعت می‌کند.

اشاره او به ورزشکاران ایرانی، دیدار علی کریمی با فرانک والتر اشتاین‌مایر، رئیس‌جمهور آلمان است. این دیدار در دوم دی‌ماه ۱۴۰۱ برگزار شد و محتوای آن به‌صورت عمومی منتشر نشد. این تقابل کلامی چهره‌های اپوزیسیون پس از شکست اغتشاشات سر باز کرد و تا به امروز بر این دعواها افزوده شده است. علی کریمی پس از اختلاف حامد اسماعیلیون و مسیح علینژاد با رضاپهلوی، به صف سلطنت‌طلبان و خانواده پهلوی پیوسته بود.

آلمان اشتباه مکرون را تکرار نکرد/ مشتری‌های مصی علی‌نژاد انصراف می‌دهند! +عکس و فیلم

دیدار علی کریمی با رئیس جمهور آلمان/۲ دی ۱۴۰۱

این اولین بار نیست که مسیح علی‌نژاد از خون مردم کاسبی می‌کند. بیستم آبان ۱۴۰۱، مصی علی‌نژاد همراه با تعدادی از زنان فعال رسانه‌ای و به اصطلاح فعال حقوق بشر، در جریان اغتشاشات پارسال در کاخ الیزه با امانوئل مکرون، رئیس‌جمهور فرانسه، دیداری نمایشی تدارک دید. مکرون در این دیدار که در میانه اغتشاشات سال گذشته برگزار شده بود، به علینژاد و همدستان رسانه‌ای او انگیزه اعتراضی داده و از شورش‌های خیابانی در ایران حمایت کرد. این دیدار در رسانه‌های معاند مورد استقبال قرار گرفت. مکرون در این دیدار به مصی علینژاد قول داده بود که پای وعده‌های خود بماند و از اغتشاشگران داخل ایران حمایت خود را دریغ نکند.

آلمان اشتباه مکرون را تکرار نکرد/ مشتری‌های مصی علی‌نژاد انصراف می‌دهند! +عکس و فیلم

اما پس از این جلسه، تماس‌های تلفنی مکرون با سیدابراهیم رئیسی و اعزام سفیر جدید فرانسه از سوی دولت مکرون به تهران و تحویل استوارنامه‌اش به رئیس جمهور ایران، اپوزیسیون را بیش از پیش، از دولت‌های غربی ناامید کرد.

علاوه بر این، کمتر از ۷ ماه پس از دیدار مکرون با مصی علی‌نژاد، فرانسه در پی کشته شدن یک جوان الجزایری‌الاصل به دست پلیس این کشور وارد یک آشفتگی و آشوب گسترده و طولانی شد. مکرون درحالی که از اغتشاشگران ایران حمایت کرده بود، در واکنش به وضعیت آشفته فرانسه به طور جدی وارد شد و در پاسخ به این اعتراضات مردمی، ۴۰ هزار نیروی پلیس را برای کنترل وضعیت در سراسر این کشور بسیج کرد که از این میان ۵۰۰۰ نفر از آنها در پاریس مستقر شده‌اند. پس از آن وزیر کشور فرانسه در توییتر اعلام کرد که در تظاهرات‌ روزهای ابتدایی، ۱۰۰ نفر دستگیر شدند. دولت مکرون حتی برای کنترل وضعیت، ۲ هزار نیروی پلیس را برای برقراری نظم، اضافه و بسیج کرد. رویکردی که در اظهارات مکرون برای اغتشاشات ۱۴۰۱ ایران در تضاد بود و مورد انتقاد کاربران شبکه‌های اجتماعی در ایران هم قرار گرفت.

مرگ تدریجی یک مهره سوخته

مصی علینژاد که در واکنش به مقامات آلمانی گفته بود او را «سانسور» کردند، مدت‌هاست که به صورت تدریجی از سوی دولت‌های غربی باکوت می‌شود. شهریورماه ۱۴۰۲، زمانی که رفت‌وآمد و جلسات علینژاد به دلیل شکست اغتشاشات، با مقامات اروپایی و آمریکایی کاهش پیدا کرده بود، اعلام کرد که دولت آمریکا از او خواسته اطلاعات هویتی‌اش را تغییر داده و ناپدید شود.

آلمان اشتباه مکرون را تکرار نکرد/ مشتری‌های مصی علی‌نژاد انصراف می‌دهند! +عکس و فیلم

کاسبی از جیب مردم با بی‌آبرو کردن FBI

کاسبی دیگر و پروژه فریب علینژاد به قبل از اغتشاشات سال گذشته برمی‌گردد. مردادماه ۱۴۰۱ ، FBI طی یک پروژه‌ای که مایک پمپئو، وزیرخارجه سابق آمریکا طراحی کرده بود، اعلام کرد که طرح ربایش و ترور مصی علینژاد را خنثی کرده است. رسانه‌های معاند از جمله اینترنشنال در رپورتاژ خبری این ماجرا فردی به نام مهدی‌اف با اصالت آذربایجانی را عامل این عملیات دروغین معرفی کرده و او را وابسته به جمهوری اسلامی عنوان کردند. پیش از آن هم یکبار دیگر علینژاد مدعی شده بود که هدف یک حمله تروریستی بوده که از سوی FBI خنثی شده است.

آلمان اشتباه مکرون را تکرار نکرد/ مشتری‌های مصی علی‌نژاد انصراف می‌دهند! +عکس و فیلم

با اینحال علی هریسچی، وکیل علینژاد، یک ماه بعد در کلاب هاوس تأیید کرد که هیچ اتهامی در خصوص ترور مسیح علینژاد، توسطFBI علیه مهدی‌اف در دادگاه مطرح نشده است. در گفتوگوی هریسچی و الهه هیکس مشخص است که اسناد مطرح شده درباره ترور و ربایش مسیح علینژاد ضعیف بود و به اندازه اثبات نسبت دادن این عملیات به ایران قانع‌کننده نبوده است.

در فاصله کمی پس از طرح این ادعا، پروژه ساختگی ترور و ربایش مصی علینژاد بین اپوزیسیون مورد تمسخر و انتقاد قرار گرفت. شهرام همایون، تحلیلگر و چهره ضدانقلاب در توصیف این ماجرا در برنامه اختصاصی خود گفت: «طرح ربایش و ترور علینژاد را به مرغ پخته بگویی به خنده میافتد!»

با اینحال یک سال بعد در تیرماه ۱۴۰۲، پشت‌پرده این داستان سرایی‌ها رو می‌شود. علینژاد قصد داشته تا با این پرونده‌سازی شکایتی علیه جمهوری اسلامی تنظیم کند و ۱۸۰ میلیون دلار از اموال بلوکه شده ملت ایران به جیب خود مصادره کند.

بیشتر بخوانید:

پس از وایرال شدن ماجرای ربایش و ترور، مصی علی‌نژاد پرونده درخواست پرداخت غرامت از منابع ایران را احیا می‌کند. درواقع این پرونده، مورخ ۲ دسامبر ۲۰۱۹ در دادگاهی در بروکلین نیویورک علیه جمهوری اسلامی ایران تشکیل شده و مصی علینژاد اقامه دعوا کرده است. علینژاد در دادخواستی که به دادگاه ایالت متحده آمریکا ارائه داده است، دلیل این شکایت را صدمات شخصی و دیگر آسیب‌های ناشی از بازداشت برادرش علیرضا علینژاد قمی و فشارهای وارده بر مادرش زرین بادپا عنوان کرده بود که پس از طرح ماجرای ترور و ربایش، مقاله نیویورک‌تایمز درباره داستان ترور وی توسط تبعه آذربایجانی را هم افزوده و پرونده را احیا کرده است. او همچنین درخواست کرده بود که بخش‌هایی از پرونده از دسترس عموم خارج شود.

آلمان اشتباه مکرون را تکرار نکرد/ مشتری‌های مصی علی‌نژاد انصراف می‌دهند! +عکس و فیلم

آلمان اشتباه مکرون را تکرار نکرد/ مشتری‌های مصی علی‌نژاد انصراف می‌دهند! +عکس و فیلم

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 48
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 11
 • مهدی ۱۱:۵۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  33 4
  بعد از خیانت به بد نامی افتادن وکم کم مهره سوخته شدن.قابل توجه مسولین .الکی هر کسی رو بهش بها ندید که فرداش شاخ بشه
  • ۱۴:۱۶ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
   8 3
   خدا بیامرزه ، سازنده ی صابون گلنار رو
  • دامپزشک ۱۴:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
   25 3
   در اینجا شما را با یک موجود چند زیستی آشنا میکنم. م ص ی جوجه تیغی با اسم مستعار آفتاب پرست یک موجود چند زیستی است که در ایران میزیسته و توسط قاچاقچیان برای منفعت به باغ وحش آمریکا فردخته شده. این موجود چهره ایی زشت و با صدایی کریه و قدی کوتاه با موهایی که از جوجه تیغی کرفته شده و رفتاری چون روباه دارد و جنسیتی نر و ماده دارد که به مقتضیات زمان چون آفتاب پرست به رنگهای مختلف در میآید. این حیوان از دزدی امرار معاش میکند چنانکه با استتار به رنگ محیط غذای دیکر حیوانات را میدزد و همه چیز خور است. محل زندگیش معمولأ در باغ وحش های آمریکا و اروپا است که به خاطر موذی بودن خود را بجای دیگر حییوانات جا میزند و مجانی سیر و سیاحت میکند. از خوصیات بارز این حیوان ، مانند انگل به طعمه های خود میچسبد و با استفاده از صدای کریهی که دارد و بوی بدی که میدهد ، دیگر حیوانات از دستش کلافه شده و غذای خود را به او میدهند تا از دستش خلاص شوند. تک زیست است چون هیچ موجود زنده ایی حاضر به زندگی با این حیوان نیست بخاطر اینکه اصلأ نمیشود تشخیص داد که اصولأ چه نوع حیوانی است. این حیوان خوشبختانه هر 5/4 میلیارد سال یکبار در کره زمین ظاهر میشود وبخاطر نوع تغذیه انگلی عمری کوتاه دارد. دانشمندان متأسفانه نتوانسته اند در بین موجودات کره خاکی دسته بندی اش کنند چون از هر حیوانی شکل و خصوصیتی دارد.
  • ۱۶:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
   10 2
   اونی که گفته خدا بیامرزه سازنده صابون گلنار رو خب آره دیگه با مصی عنترنژاد میدونیم چه کار کنیم 👹
  • ۱۸:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
   1 0
   سران غربی و اروپایی به چه ذلتی افتادن که با فرچه توالت مصی پولینژاد قرار ملاقات پنهانی میگذارن این نشان میدهد که این سران اروپایی و غربی به لطف خدا از درک و فهم آرمان و اهداف واستقلال ملت ایران عاجز میباشند بله انها بروند با منتظرالسطنه رضا ربع الپهلوی خائن منافق مریم و مسعود رجوی خائن فرچه توالت هرزه مصی پولینژاد خائن کفتار حامد اسماعیلیون خائن و هرزه نازنین بنیادی خائن قرار ملاقات بزارن احمق های بی خاصیت . حالا اگه یکی از این ضد ایرانیها ی خائن جرات داره بیاد توی خیابان های شهرهای ایران یه چرخی بزنه بیشتر از سه دقیقه زنده نمیمونه .
  • ۱۹:۴۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
   8 0
   دامپزشک چه نظری داده😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
  • ۰۱:۲۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۳
   2 0
   درپاسخ به دامپزشک «الحق والانصاف شرح کاملی بودحقاکه خیلی متخصص حرفه ای هستی خوب جکوجونورهارومیشناسی» 👌👍
  • ایرانی ۰۵:۴۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۳
   1 0
   علینژاد و امثال اینجور آدمها که فکر میکنند با دولا راست شدن و بله بله گفتن به واشنگتن نشینها و خیانت به مملکت خودشون هم معروف میشن و هم کسب درآمد میکنند و هم به پولهای آنچنانی و کلان میرسند و بقول معروف هم واسه شون فال هست و هم تماشا ... اما غافل از اینکه اینجور پول خیانت به مملکت خودی , خوردن نداره و واسه کسی خوشبختی نمیاره بلکه سر آخر همه این زلم و زینبو راه انداختن و علم شنگه بازی سیاسی راه انداختن و جار و جنجال رسانه ای و هیاهو و معرکه گیری نتیجه ای نداره جز اینکه همه این عاشقان مثلا" دموکراسی آمریکایی دست آخر تبدیل میشن به مهره های سوخته ای که مثل تفاله بتوسط اربابان شون بدور انداخته میشن و رهسپار تخت بیمارستان میشن واسه درمان خودشون تا نتیجه عمری دولا راست شدن واسه واشنگتن نشینها رو با چشمان شون ببینند... متاسفانه بعضی ها تو ایران هستند که از آخر و عاقبت امثال زنیکه علینژاد هیچ چیزی یاد نمیگیرند و هیچ حرف حسابی هم به گوش شون فرو نمیره که نمیره و هنوز چشم به یانکی ها دوختند تا بلکه واسه شون درب های دموکراسی آمریکایی رو باز بکنند منجله امثال ناصادق زشت کلام و جماعت دله دزد مثلا" اصلاح طلب و دار و دسته هاشون !
 • ۱۲:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  31 8
  مصی انتر اواره، تاریخ مصرفت رو به پایانه ،بوی گندت بلند شده بدبخت
 • ۱۲:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  37 9
  چقدربدبختن اونایی که باین سگ پشمالو محل میذارن!!!!!!!!
  • ۲۲:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
   7 2
   مثبت دادم ولی حیف اسم سگ که روی این عفریته گذاشتی.
 • مجتبی ۱۲:۴۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  25 5
  مسیح پولی نژاد
 • ۱۳:۱۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  11 2
  مصی پولی نژاد حماقت بزرگی کردی با نماینده دولت آلمان در افتادی... هیچ وقت دیگه کسی سراغ تو نمیگیره، کشورهای دیگه وقتی نتونن یه جلسه ساده رو مخفیانه با تو برگزار کنن بعد انتظار داری روسای دولت ها صف بکشند برای جلسه گذاشتن با توی جوجه تیغی؟؟...‌همون‌طور که به ملت خودت خیانت کردی دستت پیش اونا هم رو شده... خدایا شکرت که دشمنان این مردم رو از احمق ها آفریدی
 • ... ۱۳:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  23 4
  یعنی دولت های غربی اینقدر ذلیل هستن که با این مصی جلسه میزارن که نه سیاست مداره نه نظامیه نه کاره ای در ایران بوده نه در خارج از ایران هست نشان از بی عقلی و درماندگی سران غربی هستش مصی کاسب خون انشالله خونهایی که با تشویق شماها ریخته شد دامانتون رو میگیره
 • ۱۳:۴۳ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  27 7
  خدا کمرش رو بشکنه
  • ۱۸:۰۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
   3 1
   استخون ندارد ، جزء حیوانات بی مهره است.
  • ۲۰:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
   6 3
   همجنین شما ها را
  • ۲۳:۴۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
   1 0
   همه را به کیش خود پنداری ؟
 • ۱۳:۴۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  25 6
  جوجه اردک زشت کم کم دارد به زباله دان تاریخ هدایت و بزودی حذف خواهد شد
 • ایرج ۱۴:۰۳ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  6 3
  وایرال نه ، همه بین.
  • !! ۱۸:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
   2 0
   دوست عزیز ! فکر کنم ؛ پربازدید ، ترجمه مناسبتری باشه !!
 • ایرج ۱۴:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  5 3
  سلام ، ربایش خاصیتی ست در آهن ربا یا کهربا یا ... فعل مناسب دزدیدن آدم ها ربودن است.
 • عبدالله ۱۴:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  6 6
  علینژاد طبق اعتراف خودش بد!!! است. آیا یه بد فراری و نوکر اجنبی بی مقدار و نجس و آلوده در حد واندازه ای هست که در موردش مطلب و تحلیل بنویسید.
  • ۱۶:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
   0 0
   پشت سرش فتنه سبز در داخل ایران هنوز فعال است ! آذر منصوری روی کی و چی حساب کرده که یکه بزن اصلاحاتچی ها شده ؟!
 • ۱۴:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  4 5
  لویزه آمتسبرک یک یهودی با ریشه ی لهستانی است که از حزب فاشیستی سبزهای آلمان خواستار ملاقات محرمانه برای تحریک آشوبها مخصوصا در مناطق کردنشین زادگاه مرادبیگی بوده و به همین خاطر نخواسته این ملاقات رسانه ای بشود و پولینژاد هم که خواستار خودنمایی و پولسازی از ملاقات‌های سیاسی اش هست حاضر به ملاقات نشده.
 • ۱۴:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  6 8
  این عجوزه عفریته هرزه رو برا محاکمه و مجازات به ایران بیاورید
  • ۱۹:۴۴ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
   3 2
   وای بر تو
 • ۱۴:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  4 4
  مصى على نژاد فاجعه قرن بيست و يكم كه جاى پاى فاجعه هاى قبل خود پرى بلنده و ملكه اعتضادى ها را دنبال ميكند اما همچنانكه فاجعه هاى قبلى به آشغال دان تاريخ پيوستند اين نيز دارد يواش يواش به آشغال دان تاريخ سرازير ميشود . تف به اين بى آبروى رسوا كه خود را ملعبه و مضحكه مردم دنيا كرده است
 • تمساح ۱۴:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  2 9
  بیصبرانه منتظرم روی ماهت را ببینم.
 • ۱۵:۱۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  14 4
  احمق هالوهایی که پشت این زنیکه هرزه راه افتادند و حرفهایش را تکرار کردند
 • ۱۵:۲۴ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  15 3
  ملیجک علیل نژاد..معصونهدقمی کلا.. مجسمه خباثت و کثافت و خیانت و..
 • ۱۵:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  11 4
  یکدونه آدم سالم چه از لحاظ عقلی و چه از لحاظ اخلاقی در این اپوزیسیون وجود نداره . در جنگ غزه هم که طرفداری اسرائیل رو کردند و یکبار دیگر بیشرافتی خودشان را نشان دادند .
 • ۱۵:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  7 3
  زمانیکه نادان بازیچه قرار می‌گیرد.
 • کیا ۱۵:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  10 5
  این که جزئ اشغالها حساب میشه
 • ۱۶:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  0 1
  چه جونور خطرناکی ست این عقرب جرار … بیچاره جمهوری اسلامی کلکسیونی از تمام وطن فروشان خبیث طول تاریخ در همه جهان را بعنوان اوپوزیسیون تحمل کرده است .. خدا لعنتتان کند هر گز گمان نمیرفت که راه باطل و شیطان تا این اندازه پیرو داشته باشد
 • ۱۶:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  7 2
  الا سایبری هاش میریزن اینجا
  • اکبر ۱۸:۲۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
   1 1
   سایبریهاش خخخخخخخخخخخخخ
 • ۱۶:۴۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  1 10
  ما می خواهیم چه کنیم ؟؟؟؟نمی دونم
 • دهقان ۱۷:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  2 0
  کسی به این فمنیسم های که برای پیش برد اهداف اربابشون آمریکا حتی مجانی سرویس جنسی به پیرمردهای سیاسی غربی صهیونیسم میدهند اعتنایی در ایران ندارد خودتون مرتب چی پشت ماجرا هست دارید تبلیغ و معرفیش میکنید لعنت به سیاست کثیف
 • ۱۷:۴۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  4 1
  معصومه علی نژاد قمی کلا ی معلوم الحال،تنها یکی از میوه های متعفن لجنزار اصلاح طلبان است....
 • ۱۸:۴۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  5 2
  علی کریمی بدبخت تورو چه به ایران سرافراز برو پشت سر ریع پهلوی موس موس کردن شاید برا ت استخوون انداختن
 • مرصاد ۱۸:۴۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  3 2
  این سنگ استنجاء دشمن هم ، تاریخ مصرفش تمام شد !!
 • ۱۹:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  8 1
  ترابخدا تصاویر این احمق بیشعور را نگذارید با آن قیافه عجق وجقش .چندش آوره .
 • ۱۹:۵۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  4 6
  دستگیرش کنید و تبعید کنید به ایران تا در فقر و فلاکت زندگی کند
 • ۲۲:۰۳ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
  1 4
  شماها چه گلى به سر مردم زدين که مسيح نژاد مى خواد بزنه
 • ۰۰:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۳
  2 0
  این مصی خانم بیماری شدید عصبی داره . اگر اینو به دستگاه پزشکی که فشار خون و فعالیت قلب و فعالیت مغز رو نشان میده وصل کنی بلافاصله فیوز دستگاه میپره .
 • ۰۰:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۳
  8 0
  این زنه گویا دچار مشکلات روحی و روانیه و توهمه. هی میخواد ابراز وجود کنه. پناه بر خدا
 • ۰۰:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۳
  7 0
  با دیدن عکس منحوسش بوی تعفن به مشام میاد. در همه چیز افراطیه ....

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس