سردار فدوی

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه از مردم فلسطین حمایت خواهیم کرد، گفت: حمایت ما از فلسطین علنی و ادامه دار خواهد بود.

به گزارش مشرق، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در همایش طوفان الاقصی و غزه، دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی، گفت: در برابر اشغال گری باید ایستاد و مبارزه کرد. اشغال گری را هیچ کس در دنیا تایید نمی کند. صهیونیست ها طی ۶ ماه اخیر بارها به مسجد الاقصی تجاوز کردند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران گفت: روزگاری رژیم صهیونیستی ارتش خود را بزرگترین ارتش و قدرتمندترین می‌دانست اما همگان دیدیم که در چند ساعت چه بر آن‌ها گذشت و رزمندگان مقاومت چگونه ژنرال‌های و سربازان رژیم صهیونیستی را اسیر کرد و تصویرسازی که اسرائیلی از خود ایجاد کردند، فروپاشید.

وی با اشاره به گسترش جبهه مقاومت و معطوف نبودن به یک کشور، افزود: جبهه مقاومت در نقاط مختلف گسترش پیدا کرده است و معطوف به شخص یا کشور نیست. تفکر و جبهه مقاومت در کل دنیا گسترش پیدا خواهد کرد.

سردار فدوی با بیان اینکه عملیات طوفان‌الاقصی دستاوردهای تاکتیکی و راهبردی زیادی داشت که باید تبیین شود، گفت: نیروهای مقاومت در ۱۵ مهر ماه اقدام پیش دستانه کردند. دستاوردهای تاکتیکی و عملیات طوفان الاقصی بعدها بروز پیدا خواهد کرد.

وی افزود: همگان فکر می‌کردند اسرائیل امن‌ترین کشور در جهان است و خیلی‌ها به آنجا مهاجرت کردند اما دیدیم که این مهاجرین اعلام کردند چنین نیست و امروز شاهد مهاجرت معکوس هستیم و این بزرگترین شکست راهبردی آن‌ها است.

جانشین فرمانده کل سپاه افزود: دومین دستاورد راهبردی این عملیات نشان دادن چهره رژیم صهیونیستی به جهانیان بود و دولت‌هایی که زمانی همراه اسرائیل بودند امروز به مخالفت با او بلند شدند و حتی برخی دولتمردان در آمریکا و انگلیس با آن‌ها مخالفت کردند.

سردار فدوی با اشاره به اینکه از مردم فلسطین حمایت خواهیم کرد، گفت: حمایت ما از فلسطین علنی و ادامه دار خواهد بود.

وی افزود: باید به تکالیف الهی عمل کنیم و در این زمینه کار راحت نخواهیم داشت. اگر به تکالیف عمل کنیم بقیه کارها را خداوند کمک خواهد کرد. باید پشتیبان مظلوم باشیم و با ظالم مبارزه کنیم.

جانشین فرمانده سپاه پاسدارن با بیان اینکه در عملیات طوفان‌الاقصی لبنان، عراق، سوریه و یمن به تکالیف خود عمل کردند، گفت: یمنی‌ها در حمایت از فلسطین به آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها اعلام جنگ کردند و دیدیم که هواپیمایی آمریکایی را سرنگون کردند و همچنین با موشک و پهپادهای خود رژیم صهیونیستی را مورد حمله قرار دادند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 10
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 21
 • ۱۱:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۶
  9 3
  شما که جز شعار کاری نکردین هزاران بار گفتین کار ما نبود عجب حمایتی
 • ۱۱:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۶
  0 8
  مرگ بر آمریکا و اسراییل
 • ۱۳:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۶
  0 6
  مرگ بر آمریکا و اسراییل و انگلیس و فرانسه و آلمان و .... و کشورهای خائن منطقه و منافقین داخلی و خارجی و کفار و مشرکین و توطئه گران و فتنه گران ...
 • ۱۴:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۶
  0 1
  سردارفدوی شما که به دریا آشنا هستید وتمام سوراخ سنبه های آن را مطلعید .تهاجم دردریا یک مقوله بسیار پیچیده ایی است . درجنگهای آتی که ممکن است رخ دهد باید تکنولوژی روی دریا وزیر دریا وهوا دردریا ونوع تهدیدات که ممکنست از نقاط مختلف کره زمین موجودیت امکانات نظامی بردریا را بخطر اندازد حتما مطلعید .آنچه ما امروز می بینیم درحوزه دفاعی با امکانات دریا ونزدیک به ساحل مجهز میباشیم آیا تاکنون از عظیم وجثه های دریایی که دراقیانوسها به کار علم نظامی دریا بپردازد ویا درصورت نیاز بتواند دربرابر دشمنانش دراقیانوسها ودریاهای بزرگتر از خلیج فارس صف آرایی کند فکری شده است .من پیشنهاد میکنم نقشهای بسیار بزرگتری را دردریا ترسیم کنید ازقایق واشیا کوچک یه مقدار قدم های بزرگتری را بردارید که درحوزه تهاجمی استعداد رویارویی با دشمن را چندبرابر کند ناو شهید مهدوی که پشتیبانی کننده است واز یک کشتی تجاری وتبدل شدنش به نظامی استفاده میکنید یه مقدار ازصفر تا صد فکر کنید سیلوهای ۲۰۰ تا ۵۰۰ موشکی برد بلند وکوتاه نمیدانم فکر شده یا نه ما درساخت جنگنده دریا باید غنی شویم .
 • ۱۴:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۶
  3 1
  کار خوبی هستش. فقط لطفا از مردم ایران هم در برابر مافیای اقتصادی و خودرو حمایت کنید.
 • ۱۵:۲۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۶
  1 1
  یک جا میگیم ما دخالت نمیکنیم یک جا میگیم همایت میکنیم
 • ۱۷:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۶
  0 3
  شش میلیون جان بر کفان
 • یزدان ۱۸:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۶
  0 3
  دستاوردای مهمی داشتی
 • Mohammad ۲۱:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۶
  0 3
  اگر انقلاب ایران نبود مقاومتی وجود نداشت .
 • ۲۲:۵۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۶
  0 3
  راس میگه!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس