مسابقه گویندگی کتاب «راض بابا» ویژه نوجوانان برگزار می‌شود

همزمان با هفته دفاع مقدس، مراسم تجلیل از خانواده‌های شهدا و مسابقه گویندگی کتاب «راض بابا» به همت نوجوانان در فرهنگسرای اشراق برگزار می‌شود.

به گزارش مشرق، همزمان با چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس، فرهنگسرای اشراق جشن بزرگ «برای وطن، به راه حسین، به نام شهیدان» را همراه با مسابقه گویندگی کتاب «راض بابا» برگزار می‌کند.

بخش ویژه این مراسم، تجلیل از دو مادر شهید دفاع مقدس است و خانواده‌های شهیدان حسین اشرفی گودرزی و حمیدرضا جدیدی مهمانان ویژه این جشن هستند.

در مسابقه گویندگی کتاب «راض بابا» نیز جمعی از نوجوانان این اثر مکتوب را در برابر داوران می‌خوانند تا بهترین اجراها انتخاب شوند. فاطمه محمدی (گوینده کتاب صوتی راض بابا)، شهاد زمانی، حمیدرضا رجبی و یکی از نوجوانان متخصص در این حوزه هیئت داوران این مسابقه را تشکیل می‌دهند. نفرات برگزیده در پایان این مراسم جوایز خود را از دست خانواده‌های شهدا دریافت می‌کنند.

کتاب «راض بابا» نوشته طاهره کوهکن مجموعه خاطرات و زندگی شهیده راضیه کشاورز است. این کتاب، زندگی دختری نوجوان از دیار فارس را روایت می‌کند که در سال ۱۳۸۷ بر اثر حمله تروریستی به فیض شهادت نائل آمد.

براساس این گزارش، جشن هفته دفاع مقدس و مسابقه گویندگی کتاب «راض بابا» روز سه شنبه چهارم مهرماه از ساعت ۱۶ در فرهنگسرای اشراق برگزار می‌شود. گفتنی است اجرای صفر تا صد این برنامه برعهده نوجوانان است تا تجربه متفاوتی در برگزاری یک برنامه در هفته دفاع مقدس برای آنان رقم بخورد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس