کد خبر 1528711
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۲
‌

گفتم: حیوونکی‌ها به چه روزی افتاده‌اند! تا قبل از انقلاب اسلامی برای خودشان چه بروبیایی داشتند و حالا سفیرشان مجبور است خودش یک پوستر را در دست بگیرد.

به گزارش مشرق، کیهان در ستون گفت و شنود خود نوشت:

گفت: هنگام شروع سخنرانی رئیس‌جمهور کشورمان در سازمان ملل، سفیر رژیم صهیونیستی عکس مهسا امینی را روی دست بلند کرده بود که او را با حالت تحقیرآمیزی از محل اجلاس بیرون ‌انداختند.

گفتم: حیوونکی‌ها به چه روزی افتاده‌اند! تا قبل از انقلاب اسلامی برای خودشان چه بروبیایی داشتند و حالا سفیرشان مجبور است خودش یک پوستر را در دست بگیرد و بعدش هم با حقارت از محل بیرونش کنند!

گفت: اگر سر کیسه را شل می‌کرد و ده، بیست دلار به یکی از کاسه‌لیس‌ها می‌داد، همین کار را برایش انجام می‌دادند و خودش را این‌طوری سنگ روی یخ و مضحکه این و آن نمی‌کرد!

گفتم: طرف باید مثل همین سفیر خیلی احمق و بی‌آبرو باشد که چنین کاری را قبول کند. دیگران می‌گفتند اگر تیم ایران تصویر قتل‌عام‌های صهیونیست‌ها در صبرا و شتیلا و بازار حیفا و بلدالشیخ و ام‌الشوف و یازور و هزاران زن و مرد و کودک فلسطینی را روی دست بلند کنند که واویلا می‌شود!

گفت: عضو تیم یکی از کشورهای عربی اقدام سفیر رژیم کودک‌کش صهیونیستی را مسخره کرده و گفته است کار او به یک عملیات انتحاری شبیه بوده است!

گفتم: ایول! یارو در یک عملیات انتحاری خودش را با کایت به یک برج ۵۰ طبقه کوبید و صد و یک کشته و مجروح برجای گذاشت. خودش درجا کشته شد و صد نفر هم از خنده روده‌بُر شده و برای مداوا به بیمارستان اعزام شدند!

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس