جشنواره غدیر - کراپ‌شده

فرهنگسرای اشراق همزمان با فرا رسیدن عید غدیر جشنواره «غدیر خم» را با شعار «تبلیغ غدیر واجب است، مبلغ غدیر باشیم» برگزار می‌کند.

به گزارش مشرق، همزمان با دهه ولایت و فرا رسیدن عید غدیر خم، جشنواره «غدیر خم» به همت فرهنگسرای اشراق برگزار می‌شود.

این جشنواره با شعار «تبلیغ غدیر واجب است، مبلغ غدیر باشیم» راه‌اندازی شده و تلاش دارد این عید بزرگ شیعیان را در سطحی گسترده برای همه مردم معرفی کند تا آن را متفاوت با دیگر ایام سال، گرامی بدارند.

تقدیر از یک مادر شهید سادات در «جشن سادات»

جشنواره غدیر خم از بخش‌های مختلفی تشکیل شده و محوریت اصلی همه بخش‌های آن، معرفی واقعه غدیر خم و ابلاغ امامت به امیرالمومنین از سوی پیامبر اکرم در حج الوداع است. از جمله بخش‌های اصلی این جشنواره می‌توان به «عهدنامه غدیر»، «مسابقه غدیر»، «نمایش غدیر»، «نمایش عروسکی»، «بازی‌ و کافی‌شاپ غدیر» اشاره کرد.

جشنواره «غدیر خم» همزمان با دهه ولایت از تاریخ ۱۰ الی ۱۵ تیرماه در فرهنگسرای اشراق برگزار می‌شود و همه روزه پذیرای گروه‌های مختلف از مخاطبین به ویژه نوجوانان است. علاقه‌مندان برای رزرو می‌بایست با شماره تلفن ۰۹۹۲۵۱۳۴۹۴۳ تماس بگیرند.

تقدیر از مادر شهید باقری در جشن مهمانی سادات در فرهنگسرای اشراق

همزمان با فرا رسیدن عید غدیر و آیین سنتی تکریم سادات، فرهنگسرای اشراق جشن «مهمانی سادات» را با حضور جمعی از نوجوانان سادات برگزار می‌کند.

مراسم مولوی‌خوانی، تجلیل از مادر شهید سیداحمد باقری دمنه بخش اصلی این جشن است و از دیگر برنامه‌های آن می‌توان به مولودی‌خوانی در مدح امیرالمومنین، اجرای گروه موسیقی، اجرای گروه سرود ریحانه و ... اشاره کرد. در بخشی از این مراسم، جمعی از نوجوانان سادات تکریم می‌شوند.

این جشن روز دوشنبه ۱۲ تیرماه از ساعت ۱۷ در فرهنگسرای اشراق برگزار می‌شود و ورود برای عموم آزاد است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس