رئیسی

رییس‌جمهور بعداز ظهر امروز (جمعه) با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شامخ سپهبد شهید سلیمانی و دیگر شهدای آرمیده در این گلزار ادای احترام کرد.

به گزارش مشرق، آیت‌الله سیدابراهیم رییسی بعد از قرائت فاتحه و نثار گل بر مزار شهدای کرمان با آرمان های امام راحل (ه) و شهدا تجدید پیمان کرد.

رییس جمهور که سفر خود به کرمان را از صبح امروز از شهرستان بم و با افتتاح پروژه انتقال آب به شهرستان بم و بروات آغاز کرد، پس از حضور در رفسنجان در شمال غرب استان، به گلزار بین المللی شهدای کرمان رفت تا بار دیگر با شهدا تجدید پیمان کند.

رییس جمهور برای افتتاح فاز نخست بسته آبرسانی و حل تنش آبی در استان کرمان، نخستین بخش کلان‌پروژه آبرسانی به شهرهای بم و بروات را با هزینه هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان امروز مورد افتتاح قرار داد.

افتتاح چندین طرح صنعت برق در نقاط مختلف استان کرمان با افزون بر ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار از جمله دیگر برنامه های رییس جمهور در استان کرمان بود.

خط جمع آوری، انتقال و تصفیه خانه فاضلاب سیرجان نیز از دیگر پروژهایی به شمار می رود که با یکهزار و ۲۵۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در این سفر افتتاح شد.

آنطور که گزارش شده افتتاح نیروگاه گازی فولاد بوتیا به همراه چند طرح دیگر این کارخانه نیز از جمله برنامه های آیت الله رییسی در این سفر به شمار می رود که سرمایه گذاری آنها افزون بر ۳۲ هزار میلیارد تومان با افزون بر پنج هزار و ۵۰۰ اشتغال اعلام شده است.

همچنین امروز رییس جمهور از پروژه انتقال آب خلیج فارس به شهرهای ‌کرمان و رفسنجان از خط صنعت نیز بازدید کرد.

این سومین سفر رییس جمهور دولت سیزدهم به استان کرمان است؛ نخستین بار وی سال ۱۴۰۰ از سفر مسکو به طور مستقیم به جنوب کرمان عزیمت کرد تا بحران سیل را از نزدیک و به طور میدانی مدیریت کند؛ دومین سفر وی در قالب سفر استانی هیات دولت طی مرداد سال گذشته انجام شد و این بار نیز وی برای مدیریت بحران کم آبی به استان کرمان سفر کرده است.

ادای احترام رییس‌جمهور به مقام سپهبد شهید سلیمانی +عکس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس