سرلشکر باقری: رژیم صهیونیستی در سراشیبی افول قرار گرفته است

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: همکاری وزارت دفاع با شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها باید افزایش پیدا کند زیرا این برون سپاری هوشمند موجب چابکی، کاهش قیمت تولید و افزایش کیفیت می شود.

به گزارش مشرق، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در همایش مدیران ارشد وزارت دفاع با اشاره به اینکه این وزارت خانه در بخش نظامی با پیشرفت های خود در صنعت دفاعی موجب ایجاد بازدارندگی برای کشور و در بخش غیر نظامی نیز به عنوان پیشران صنعت کشور شناخته می شود گفت: وزارت دفاع جزء ارکان اساسی و راهبردی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که ماموریت های سنگینی را در حوزه نظامی و غیر نظامی بر عهده دارد.

وی با اشاره به نشانه های شکست سیاست های جهان تک قطبی آمریکا همانند فرار از افغانستان، تخلیه و ترک عراق و کاهش چشمگیر نیروهایش در منطقه گفت: جهان در آستانه نظم نوینی ایستاده است که در آن امریکا در راس هرم قدرت جهانی نیست و رژیم صهیونیستی نیز در مسیر تضعیف قرار دارد و در مقابل جمهوری اسلامی ایران به یاری خداوند در مسیر قدرت یابی قرار گرفته است و در حال استفاده از ظرفیت های خود برای یک حرکت جهشی رو به جلو در همه زمینه ها است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به سفر موفقیت آمیز و افتخار آفرین ناوگروه ۸۶ ارتش گفت: در این سفر پیام قدرت، صلح و دوستی جمهوری اسلامی ایران به سراسر قاره ها و اقیانوس ها منتقل شد که این پیام نشان از قدرت و توسعه جغرافیای نقش آفرینی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در دنیا است.
وی ادامه داد: امروز شرایط جهانی به گونه است که هرگونه سکون ، توقف و حتی کندی در حرکت موجب عقب افتادگی از حریفان و دشمنانی می شود که شبانه روز در حال تلاش و فعالیت هستند.

سرلشکر باقری ضمن اشاره به جنگ ترکیبی دشمن و پیروزی نیروهای مسلح تحت هدایت‌های داهیانه فرمانده معظم کل قوا گفت: از مجموعه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران انتظار می رود که در این دوره سخت و پر از ابهام که اغواگری های دشمن در فضای مجازی غوغا می کند در مسیر دین مبین اسلام و رهنمود های فرمانده معظم کل قوا حرکت کند و در این راه از بازوی توانمند و ارزشمندی به نام عقیدتی سیاسی استفاده کند.

وی افزود: دقت، توجه و سرمایه گذاری در علوم و فناوری های نو ظهور بسیار مهم و ضروری است و در این راستا باید از تمام ظرفیت و توانمندی های کشور استفاده شود و در مقابل نیز اگر بخشی کارآمدی خود را از دست داده و نیازمندی نسبت به آن وجود ندارد شجاعانه نسبت به جمع کردن تصمیم گرفته شود زیرا ماندن پای روش ها و سنت ها قدیمی و محصولات بدون استفاده در میدان های امروز و آینده طبیعتا خطای بزرگی است.

سرلشکر باقری با اشاره به اهمیت منابع انسانی در پیشبرد و پیشرفت امور اظهار کرد: همانطور که جذب جوانان توانمند، متخصص، با استعداد و متعهد و انقلابی در این زمانی که دشمن در پی جذب جوانان است امری ضروری است؛ انتخاب مدیران شایسته ها و مراقبت نسبت به آینده آنها مسئله بسیار مهمی است که باعث افزایش بهره وری می شود.

وی ادامه داد: مسئله بازنشستگان و وابستگان که آیینه کارکنان ما هستند، مسئله بسیار مهمی است و من قدردانی می کنم از زحماتی که سازمان تامین اجتماعی در پرداخت به موقع حقوق و رسیدگی به مسائل دیگر انجام داده و باید روز به روز توسعه پیدا کند باید مراقبت کنیم و این عزیزان که عمرشان را در ایثار گذرانده حمایت و مراقبت کنیم و رسیدگی کامل به آن‌ها صورت بگیرد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان و شبکه همکاران افزود: همکاری با شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها باید افزایش پیدا کند زیرا این برون سپاری هوشمند موجب چابکی، کاهش قیمت تولید و افزایش کیفیت می شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس