دیدار محیط‌بانان استان تهران با رئیس مجلس شورای اسلامی

رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با جمعی از محیط‌بانان استان تهران، پای درد دل آنها نشست و در جریان مسائل و دغدغه‌هایشان قرار گرفت.

به گزارش مشرق، جمعی از محیط بانان استان تهران که به دعوت سمیه رفیعی رئیس فراکسیون محیط زیست به مناسبت میلاد امام رضا (ع) و روز ملی محیط بان در مجلس شورای اسلامی حضور پیدا کرده بودند پیش از ظهر امروز (سه شنبه، ۹ خرداد ماه) با محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند.

محیط بانان که از مناطق مختلف استان تهران حضور داشتند، در جریان این دیدار به بیان برخی از مسائل خود در حوزه تأمین تجهیزات محیط بانی و خودرو برای انجام مأموریت‌های این یگان پرداختند چرا که برای برخورد و بازدارندگی شکارچیان مسلح نیازمند تجهیزات برای انجام مأموریت‌های خود در شرایط سخت هستند. آنها همچنین دغدغه‌های خود در زمینه معیشت، مسکن و غیره را نیز مطرح کردند.

قالیباف پس از شنیدن مشکلات و مسائل محیط بانان از محمدجواد عسکری، رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی که در این دیدار حضور داشت، خواست تا با همکاری رئیس سمیه رفیعی رئیس فراکسیون محیط زیست این مسائل را از دستگاه‌های مربوطه پیگیری کنند.

همچنین رئیس قوه مقننه درباره حل موضوع برخی از محیط بانان که به درجه جانبازی نائل آمده بودند، اذعان کرد که قانون مربوطه در این خصوص وجود دارد و به رئیس کمیسیون کشاورزی مأموریت داد که این موضوع را از طریق بنیاد شهید و امور ایثارگران پیگیری شود.

سمیه رفیعی رئیس فراکسیون محیط زیست نیز در این دیدار با بیان اینکه دکتر قالیباف تنها رئیس قوه‌ای است که با محیط بانان میدانی دیدار کرده است، گفت: رئیس مجلس شخصاً از محیط بانان حمایت کرده است تا بودجه مستقل به یگان آنها تعلق گیرد.

گفتنی است، رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان این دیدار با اهدای لوح تقدیری از تلاش‌های بی وقفه و شبانه روزی محیط بانان تهرانی به نمایندگی از محیط بانان جان برکف کل کشور قدردانی به عمل آورد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس