صحبت‌های کنعانی در مورد تبادل زندانیان

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: دولت آمریکا می‌تواند به حمایت‌های دائمی خود از این رژیم ادامه دهد، ولی تغییری در زوال محتوم این رژیم رخ نمی‌دهد.

به گزارش مشرق، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (پنجشنبه) در یک رشته توئیت در پی اظهارات «یائیر لاپید» نخست‌وزیر پیشین رژیم صهیونیستی درباره فروپاشی این رژیم نوشت: درحالی که کوهن وزیر خارجه رژیم صهیونیستی مدعی پیوستن کشورهای جدیدی به قطار سازش است، لاپید نخست وزیر سابق هشدار می‌دهد «اسرائیل تا ۶ ماه دیگر از درون متلاشی می‌شود».

وی با بیان اینکه رژیم غاصب و جنایتکار و البته در معرض فروپاشی، ارزش حمایت و سرمایه گذاری ندارد، خاطرنشان کرد:‌ نه فقط اتلاف سرمایه مادی، بلکه موجب اتلاف اعتبار معنوی و تنزل جایگاه اخلاقی و انسانی است.

سخنگوی وزارت امور خارجه خاطرنشان کرد: دولت آمریکا به عنوان متحد استراتژیک و بزرگ‌ترین حامی رژیم آپارتاید صهیونیستی، می‌تواند به حمایت‌های دائمی خود از رژیم و نیز فشار همه جانبه به برخی کشورها برای عادی سازی روابط با آن ادامه دهد، اما قطعا تغییری در فروپاشی درونی و زوال محتوم رژیم بی ریشه اسرائیل رخ نخواهد داد.

«یائیر لاپید» یکی از سران احزاب اپوزیسیون در اراضی اشغالی و نخست‌وزیر سابق رژیم صهیونیستی، دیروز (چهارشنبه)، در کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) درباره تجزیه این رژیم هشدار داد و گفت «از هم‌اکنون تا نیم‌سال دیگر اسرائیل از درون تجزیه خواهد شد و جامعه‌ آن درگیر تنفر از یکدیگر خواهد بود.»

سخنگوی وزارت امور خارجه چندی پیش نیز در یک رشته توئیت با بیان اینکه گسل‌های اجتماعی و سیاسی در خانه عنکبوتی صهیونیست‌ها بیش از هر زمان دیگری بر پیکره موجودیت این رژیم پوشالی لرزه انداخته و آن را در آستانه فروپاشی قرار داده،‌ نوشت: حمایت‌های آمریکا کمکی به ماندگاری این رژیم جعلی نمی‌کند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس