روایت سردار سنایی‌راد از نقش دشمنان در خرابکاری صنایع پتروشیمی، برق و حمل‌ و نقل

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا گفت: در این سال‌ها دشمن به جنگ اقتصادی و تحریم هم قناعت نکرد و سرویس‌های اطلاعاتی آنها خرابکاری در صنایع پتروشیمی، برق و حمل‌ و نقل کشور ما را در دستور کار قرار دادند.

به گزارش مشرق، سردار رسول سنایی‌راد امروز در همایش بصیرتی جهاد تبیین که در سالن اجتماعات شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: هدف اصلی دشمنان ما به ویژه آمریکا و صهیونیست‌ها در حال حاضر تجزیه کردن کشور است، چرا که وجود کشور قدرتمندی مثل ایران در قلب خاورمیانه برای آنها قابل تحمل نیست.

وی با بیان اینکه دشمن از طریق جنگ شناختی و ترکیبی به دنبال تجریه ایران است، تصریح کرد: در این سال‌ها دشمن به جنگ اقتصادی و تحریم هم قناعت نکرد و سرویس‌های اطلاعاتی آنها خرابکاری در صنایع پتروشیمی، برق و حمل‌ و نقل کشور ما را در دستور کار قرار دادند و از هر اهرمی برای ایجاد التهاب و تنش در کشور استفاده کردند.

سنایی‌راد اضافه کرد: البته آمریکایی و اسرائیلی‌ها تلاش می‌کنند که ارتباط حسنه بین جمهوری اسلامی ایران و همسایگانش را به یک رابطه پرتنش تبدیل کنند تا این کشورها هم با آنها برای تجزیه ایران متحد شوند. متاسفانه برخی افراد در داخل کشور که حکم پیاده‌ نظام دشمن را دارند، در جنگ ترکیبی با دشمنان ما همکاری می‌کنند، به خیال اینکه دشمن در آینده کشور را به دست آنها بدهد، اما این افراد کور خوانده‌اند و هیچ‌گاه خواب پریشان آنها تعبیر نمی‌شود.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا در ادامه صحبت‌هایش با بیان اینکه دشمن در اغتشاشات اخیر از طریق کشته‌سازی به دنبال ایجاد تنش‌های اجتماعی و جنگ‌های خیابانی بود، گفت: اجرای پروژه کشته‌سازی متوقف نشده و کماکان از سوی دشمن ادامه دارد و آنها همچنان از این حربه برای احیای اغتشاشات و آشوب‌های خیابانی استفاده می‌کنند.

سنایی‌راد تصریح کرد: اجرای پروژه‌های قرآن‌سوزی و مسجدسوزی را یکی از راهبردهای دشمن برای نشان دادن جدایی مردم از آرمان‌های اعتقادی و دینی بود و در این زمینه به احمقانه‌ترین شکل ممکن روی کمک مهره‌های سوخته‌ای مثل مریم رجوی و رضا ربع پهلوی حساب کرد.

وی افزود: دشمن برای اینکه اردوگاه انقلاب را از یاران صدیق ولایت خالی کند، پروژه ایجاد گسست نسلی را به شکل جدی پیگیری می‌کند و تلاش می‌کند تا عقاید نوجوانان ما را در تضاد کامل با والدین آنها نشان دهد.

سنایی‌راد با ذکر اینکه تعطیلی‌های دوران کرونا موجب احاطه نوجوانان و جوانان با فضای مجازی شد، تصریح کرد: دشمن در این دوران تلاش کرد که با محتواهای مسموم خود در فضای مجازی نوجوانان و جوانان ما را با ما همراه کند و امروز برای اینکه بتوانیم این محتواهای سمی را از ذهن جوان و نوجوان ایرانی پاک کنیم، باید زبان صحبت کردن با او را پیدا کنیم.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا با اشاره به محور قرار گرفتن موضوع حجاب در اغتشاشات اخیر گفت: همه باید آگاه باشیم که دعوای ما با دشمن به خاطر حجاب نیست، بلکه حجاب بهانه است و اصل نظام نشانه است. چرا که دشمن می‌خواهد با چنین دستاویزی اقتدار و استقلال جمهوری اسلامی ایران را از بین برده و موقعیت بی‌بدیل ما در منطقه را مخدوش کند.

سنایی‌راد اضافه کرد: با توجه به خط‌مشی که رهبر معظم انقلاب تعیین کردند، باید بدانیم مردم را نباید به خاطر نقص حجاب و مواردی از این دست از دایره نظام بیرون کنیم، چرا که هر کدام ما نقص‌هایی داریم.

وی با بیان اینکه در سال‌های اخیر مفاسدی مثل حقوق‌های نجومی و بورس اعتماد مردم را خدشه‌دار کرد، ادامه داد: بنابراین امروز وظیفه همه مسئولان این است که به نهضت خدمات‌رسانی شبانه‌روزی به مردم بپیوندند و با رفع مشکلات اقتصادی به دشمن اجازه ندهند که از این مشکلات برای تخریب چهره نظام استفاده کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس