کیفرخواست پرونده ترور شهید فخری‌زاده بزودی صادر می‌شود

معاون امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران،گفت: کیفرخواست پرونده ترور شهید فخری‌زاده به دادگاه فرستاده شده و بزودی رای آن صادر می شود.

به گزارش مشرق، کاظم غریب آبادی، دبیر ستاد حقوق بشر و معاون امور بین الملل قوه قضاییه گفت: کیفرخواست پرونده ترور شهید فخری زاده به دادگاه فرستاده شده و بزودی رای آن صادر می شود.

وی ادامه داد: جلسه بعدی دادگاه هواپیمای اوکراینی در اواخر دی برگزار می‌شود. در این پرونده دستگاه قضایی اجازه نمی دهد حقی پایمال شود و عدالت را اجرا می‌کند. دو جلسه اخیر دادگاه این پرونده در سازمان قضایی نیروهای مسلح اخیرا برگزار شد و جلسات دادگاه همچنان ادامه خواهد داشت.

غریب آبادی بیان کرد: بعد از سالگرد جان باختن عزیزان مان در اثر این حادثه برای هواپیمای اوکراینی جلسه بعدی برگزار خواهد شد. دستگاه قضایی جدی است که حقی اینجا پایمال نشود و عدالت کاملا اجرا بشود. من نمی توانم قضاوتی درخصوص نوع حکمی که صادر خواهد شد داشته باشم چون دادگاه در این زمینه ذیصلاح است، اما می توانم بگویم که دادگاه نهایت تلاش خود را خواهد کرد که به هر قصور یا تقصیری که روی داده باشد، رسیدگی کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس