کد خبر 1451914
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۳
اعترافات لیدر اغتشاشات در گلستان

تمامی مهره‌های میدانی و فرقه‌ای از جمله دراویش، داعشی‌ها و جن‌گیران حلقه کیهانی به صف شده بودند تا با ایجاد التقاط عقیدتی شهرآشوبی بزرگ فراهم آورند.

به گزارش مشرق، مرتضی سیمیاری طی یادداشتی در روزنامه جوان نوشت:

پاییز سال ۱۳۸۵ رادیو فردا ارگان رسانه‌ای سازمان سیا با انتشار یک گزارش ویژه خبر داد که یکی از علمای تراز اول شهر تهران بازداشت‌شده است، در این گزارش با استفاده از عنوان آیت‌الله برای فردی با نام حسین کاظمینی بروجردی نوشته شده بود که این روحانی منتقد به دلیل مسائل عقیدتی در زندان اوین به سر می‌برد!

انتشار این خبر ویژه از سوی امریکایی‌ها در آن روزها جالب توجه بود، زیرا در مانیفست امنیتی پنتاگون برای تجاوز به عراق و افغانستان با عنوان «گزارش راهبردی جنگ پیشگیرانه» آمده بود که یکی از اهداف دولت بوش مذهب زدایی از خاورمیانه است، اما در کمال تعجب نزدیک به پنج سال پس از آن تجاوز و کشتار بزرگ به‌یک‌باره سازمان سیا دست به مرجع‌سازی از یک فرد ناشناخته زده و با ساختن یک رپرتاژ و استفاده ابزاری از آن تلاش می‌کرد از فردی کم نام و نشان یک روحانی منتقد با برند اپوزیسیون بسازد.

ماجرای زندگی کاظمینی بروجردی جالب توجه است. این فرد با جعل عنوان آیت‌الله برای خود دفتر راه انداخته و در عرض چند روز اعلام مرجعیت کرده بود، بروجردی مدتی قبل از دستگیری در یک کنفرانس خبری با دعوت از خبرنگاران رسانه‌های غربی حاضر در تهران برای آن‌ها سخنرانی می‌کند، در میانه این جلسه یک خبرنگار از او پرسیده بود که چه کسی به شما لقب «آیت‌الله» داده است؟ این فرد شیاد کمی مکث کرده و با تبختر خاص گفته بود که کسی باید به من لقب دهد که هم‌وزن من باشد، در حوزه‌های جهان اسلام کسی هم‌تراز من نیست، این القاب به من از عالمی دیگر اهدا شده است! او برای اثبات کلاهبرداری خود در آن جلسه اعلام کرده بود که از عالم غیب و در اتصال با اجنه به او لقب «بشیرالحیدریه» اهداشده است.

جالب آنکه روی نام‌گذاری این فرد نیز کارشده بود، تشابه نام این بروجردی با مرجع بزرگ جهان تشیع در سده اخیر یعنی آیت الله العظمی سید حسین بروجردی، باعث شد تا برخی افراد کم‌اطلاع او را منتسب به این مرجع مؤثر جهان اسلام بدانند. عجیب آنکه امریکایی‌ها در دوران برقراری ارتباط با این فرد سطح توهمات او را تا جایی بالابرده بودند که در یک بیانیه اعلام کرد که کوفی عنان دبیر کل سازمان ملل برای دیدار با او رهسپار ایران شده، اما حکومت مانع از این دیدار شده است!

او در آخرین روزهای قبل از دستگیری، در مسجد نور در اطراف میدان خراسان مستقر گردیده و تلاش می‌کرد برای خود پایگاه اجتماعی بسازد، ولی کمتر از انگشتان یک دست جذب او شده و بسیاری او را به خاطر القاب اهدایی به خود و ادعای ارتباط با اجنه تمسخر می‌کردند.

اما سازمان اطلاعات امریکا به چه دلیل روی یک کلاهبردار حرفه‌ای با پوشش مذهبی متمرکزشده و یک پروژه خاص برایش طراحی کرده بود؟ این سؤال را گراهام فولر مأمور ارشد سازمان سیا به‌خوبی پاسخ داده است. او دریکی از مقالات خود که در روزنامه الحیات چاپ‌شده بود نوشت امریکایی‌ها حتی با کشاندن جنگ به خاورمیانه نمی‌توانند روی کشورهایی، چون ایران تأثیر بگذارند، زیرا مذهب تشیع پایگاه اجتماعی در میان جامعه داشته و به‌مرور به نیروی مقاومت در برابر تمدن غربی تبدیل‌شده است، تنها راه شکستن این جبهه مستحکم آن است که عقاید خرافاتی، مذاهب دروغین و فرقه‌های انحرافی به جان جهان اسلام انداخته شود تا از درون تهی شود.

حالا معلوم شده بود که چرا رسانه‌های ضدانقلاب به ناگهان از دل یک مسجد ناآشنا در جنوب شهر تهران یک مرجع را معرفی کرده تا به تعبیر امام (ره) از او یک آیت‌الله امریکایی بسازند. بعدها این فرد در اعترافات خود نوشت که فردی از سوئد به‌عنوان سرپل سازمان سیا با او در ارتباط بوده و در گفتگوهای طولانی وعده داده بود که اگر حکومت در ایران تغییر کند، امریکایی‌ها او را به‌عنوان مرجع تقلید به مردم معرفی خواهند کرد.

سرنوشت زندگی و ارتباط کاظمینی با سرویس‌های جاسوسی در اسناد تحلیلی و امنیتی بسیار مهم است! نزدیک به ۱۶ سال بعد از آن ماجرا درمیانه اغتشاشات پیش‌آمده در چند محله، سازمان سیا علاوه بر کدگذاری روی روسری‌تکانی در خیابان از شبکه خرافات و عوامل مدعی ارتباط با اجنه نیز استفاده کرده است، برآوردهای تحلیلی از عناصر دستگیرشده در اغتشاشات و لیدرهای میدانی نشان می‌دهد که برخی از آن‌ها با فرقه‌های گمراه‌کننده و دروغین، چون فرقه کیهانی در ارتباط بوده‌اند و طبق دستورات سرشبکه آن در خارج از کشور عمل کرده‌اند. این هماهنگی را فرقه ضاله بهاییت در بیت‌العدل مدیریت کرده است.

درواقع بخش قابل تأملی از افراد گمراه شده از سوی این فرقه بدون آنکه خود خبر داشته باشند مهره‌ای از بازی سازمان‌های جاسوسی، چون سیا و موساد در شهر بوده‌اند! این پروژه با نام «زبانه آتش» مجموعه‌ای از اقدامات تضعیف عقیدتی است که به‌صورت مستقیم سازمان سیا برای آن طرح‌ریزی کرده است.

سال ۸۸ و قبل از وقوع فتنه امریکایی، حضرت آقا در دیدار با علمای اهل تشیع و تسنن در استان کردستان با پیش‌بینی از حوادث آینده فرموده بودند که کارتل‌دارهای گردن‌کلفت دنیا در مقابل نظام اسلامی ایستاده‌اند تا واگرایی در نظام اسلامی ایجاد کنند، این پیش‌بینی الهی از حوادث، این روزها به شهود قابل‌درک است.

درحالی‌که مرکز اعتدال در عربستان سعودی ادعا می‌کرد که آشوب‌ها در ایران جنبشی بدون سر و فاقد ایدئولوژی است، اما در سطح عملیاتی تمامی مهره‌های میدانی و فرقه‌ای از جمله دراویش، داعشی‌ها و جن‌گیران حلقه کیهانی به صف شده بودند تا با ایجاد التقاط عقیدتی شهرآشوبی بزرگ فراهم آورند. در این وضعیت حتی بیرون آمدن صدای بهاییت از گلوی امام‌جمعه مسجد مکی نیز اتفاقی نبوده است! این سطح از ارتباطات لایه به لایه در رینگ‌های مختلف، جنس آشوب‌های اخیر را متفاوت از قبل کرده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 60
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 24
 • IR ۰۸:۵۳ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  25 34
  زرشک. اونم از نوع هسته دار!
  • IR ۱۰:۱۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
   38 10
   جوانان را دریابید ــ حنای آمریکا ؛ برای بزرگسالان ایران زمین ؛ دیگه رنگ نداره ــ مردم ایران(بزرگسالان) دیگه آنقدر در تاریخ خود با شگرد آمریکا و انگلیس آشنا شدند که دیگه فریب نمی خورند. ـــ از اولین آن : کودتای 28 مرداد ؛ تا آخرین آن : نارو زدن در برجام ـــ شگرد اصلی آمریکا : (گنجشک را رنگ میکنه جای قناری میفروشه) . اما اکنون جوانان را دریابید ـ اولین اولویت امنیت ملی ایران : آگاه نمودن جوانان ؛ مخصوصاً دانشجویان و دانش آموزان از شگرد ها و شعبده بازی های آمریکا در طول تاریخ ـــ
  • عاقل IR ۱۰:۳۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
   8 8
   احمقهای خرافاتی. این مزخرفات چیه تو قرن 21.
  • IR ۱۰:۳۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
   10 2
   مصاحبه های پی در پی با محمد علی طاهری عرفان حلقه بی دلیل نیست. میخواهند از او محمد علی باب جدید بسازند. میگوید من مخترع هستم و هویدا و آموزگار از من تجلیل کردند ! اختراعاتش یک دفترچه نقاشیست که چند هواپیما و خودرو نقاشی کرده ! ادعا میکند کل معلوماتش ناگهان در یک لحظه به او وحی شده ! رسل اولو العزم هم چنین ادعایی نداشتند. رسول اسلام طی بیست و سه سال قرآن را آورد. میگوید انرژی کیهانی را به پیروانش تفویض میکند ! رقیب محمود با آن هاله نورش ! در عالم مسیحیت پاستورهایی ( واعظ ) هستند که ملغمه ای از جملات انجیل را با انرژی درمانی مخلوط کرده ادعای شفای بیماران را دارند. در شبکه های آفریقایی پاستورهای کلاش بسیارند که از این طریق ثروتمند شدند. مینا مددی ( قدرت پنهان ) ، علی اکبری و طاهری با اجرای نمایش های شبه دینی میلیونها نفر را فریب داده کاسبی پر رونقی برای خودشان راه انداخته اند.
  • IR ۱۳:۴۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
   3 0
   بازیگر بودن قیل انقلاب ننگ بود عمدتا عده کمی هنرمند بودن بیشتر بیشرف و بی عار مثل پرستو
  • IR ۰۱:۵۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۴
   1 0
   زرشکش شدیدافلفل داشت بادستگیری این عقب مونده های تن فروش ومنحرفین بدجوراتیش گرفتیا... بدبخت حقیری هستی ک حتی اختیاروتمام افکارتم دست فضای مجازیه باسردستگی چندتاوهابی ویهودی و.. هی گذاشتنت سرش میچرخوننت. فکرمیکنی همه ملت بی اعتقادشدن دوتاتن فروش توچندتااکانت تبیلغ میکنن اینقدر بی هویت وعقب مونده ایدکه رسیدین به هرزه گری ومقابله بااعتقادات ومعنویات ملت وتبلیغ تن فروشی میکنید.. اینه پشت زرشک گفتن توجوجه مزدورتن فروش ودستمال کش وهابیون
 • IR ۰۹:۲۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  31 12
  به برون رفت از این بحران ها خودرو و مسکن و ارز نیازمندیم
  • IR ۱۰:۳۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
   1 2
   این ویرایش شده
  • IR ۱۲:۱۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
   14 0
   در شرایط سخت اقتصادی دل ها پژمرده و سخت و گوش ها سنگین می شود ، چرا مسئولین این را نمی فهمند ؟
 • IR ۰۹:۳۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  19 11
  گزارش فوق‌العاده‎ای بود. عالی. مخصوصا پاراگراف آخر.
  • IR ۱۴:۳۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
   3 0
   چند نفر از اقوام بنده طرفدار ایشان هستند یه مورد جالبی که از حسین کاظمینی مدام تعریف میکردند این بود که ایشان سخاوتمند و حاتم طلایی است و هربار که به محضر معنوی! (بخوانید مادی!) ایشان مشرف می‌شوند دسته های پول لوله شده بطور پنهانی و بی ریا! بذل و بخشش میکند! یک نکته ی دیگری که شاید براتون جالب باشه این چندنفر از اقوام ما درویش نما و به شدت معتاد هستند
 • IR ۰۹:۳۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  19 2
  جن گیر ! خخخخخخخخخخ
  • IR ۲۱:۰۳ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
   0 0
   جن‌ها واقعا وجود دارند و از مخلوقات ساکنان کره زمین و از انسان قدیمی ترند. و اگر انسان آنهارا نمی‌بیند، خب، انسان خیلی چیزهای دیگر را هم نمی‌بیند.
 • ناشناس IR ۰۹:۳۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  51 20
  بازهم می‌گوییم مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل مرگ بر انگلیس مرگ بر منافقین وسلطنت طلب ها مرگ بر آشوب گرها مرگ بر داعشی ها وکومله ها.
  • میثم IR ۱۳:۲۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
   9 14
   این همه مرگ بر.... گفتی درست ولی اول برو این اقازاده های دزد و اختلاسگر رو از سرزمین انگلیس و امریکا برگردون به ایران بعد شعار بده جاسوس دو جانبه
 • IR ۰۹:۴۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  12 12
  یادداشت بسیار عالی و دقیق اما مشخصه نویسنده از بچه های بالاس این اطلاعات در دسترس همه نیست
 • IR ۰۹:۵۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  37 29
  مولوی عبدالحمید خائن بزرگ و جیره خوار سعودی و اسرائیل است و باید مجازات شود
  • IR ۱۱:۲۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
   12 5
   کاش مولوی عبدالخاِئن فیلم دختری را که در کردستان عراق ودر پیست موتور سواری مورد آزارواذیت قراردادن رو هم مثل مهسا امینی تمجید میکرد چقد درو اند این دغل دوستان چرا هیچکس هشتک نزد درست در جای که مقر فتنه کوموله ودمکرات دم از خون خواهی امینی میزدن این اتفاق افتاد وتا حالا حدود 16 نفر که متجاوز به این دختر بودن رو دستگیر کردن افسوس از نادانی وبی عقلی
 • IR ۱۰:۰۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  3 6
  مطلب بیربط، دیگه رفتید تو کار جن و ...
 • IR ۱۰:۲۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  4 4
  هرحکومت دینی وغیردینی باید در هر حال (عدالت،حقوق شهروندی،انسانیت،اصول اولیه دین ....)اجرا،رعایت وعمل کنه
 • IR ۱۰:۲۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  11 6
  کورید این همه ظلم این همه فساد این همه گرانی و بیکاری نارضایتی را نمی بینید
 • حسین IR ۱۰:۴۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  4 3
  هیچ روزنی از ایجاد ناامنی واشوب فتنه برای ضربه زدن به ایران واسلام توسط آمریکا واسرائیل وانگلیس وفرانسه نیست که درایران از آنها استفاد نکرده باشند فقط خداوند نگهدار ایران ماست
 • روح الله IR ۱۰:۵۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  18 15
  جن خودتونید
  • IR ۱۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
   3 3
   گریه نکن
  • IR ۱۳:۲۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
   4 0
   تو جنی؟
 • محمد IR ۱۰:۵۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  18 9
  بجز عبدالحمید ، تا کنون از روحانیون اهل سنت کسی را ندیدم که از بهائیت دفاع کند. واقعا باعث تاسف است
 • طبا IR ۱۱:۰۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  23 12
  حیف از بیت المال که هزینه یه همچین پاورقی نویسهایی میشه!!!!
  • هاشم IR ۱۱:۳۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
   7 4
   حیف اکسیژن که تو تنفسی میکنی
  • IR ۱۳:۰۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
   3 1
   خفه بمیر بابا
  • IR ۱۶:۵۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
   0 0
   تو بیت المال حالیت بود امبولانس و خودرو اتشنشانی اتیش نمیزدی واسه لخت شدن .آعتشاشگر حروم...ز.ا.ده
 • IR ۱۱:۰۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  15 13
  جن و جن گیری و خرافات
  • ح IR ۱۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
   3 0
   که رئیس موساد گفت ما برای اعتراف گرفتن از جن استفاده می‌کنیم؟؟ پس اسرائیلی ها بدوجور خرافاتی هستن ازشون برائت جویی کن!!
 • متاسف IR ۱۱:۱۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  6 7
  اتفاقا با کمی دقت وبصیرت متوجه می شوی که باعث وبانی وضع کنونی اکثرا ، همین صاحبان خودرو ومسکن وارز بوده وهستن.
 • lvdl IR ۱۱:۱۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  3 3
  شما رو بخدا این اجنه ازما بهتران رو بیارید تا این تورم و گرانیها را مهار کنند از این جماعت پاکدستان هم که کاری بر نیامد
 • سلام IR ۱۱:۱۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  8 10
  این به اصطلاح مولوی ،بسیارفرد ماموز تشریف دارد، گاها نیش خند هایش را شاید ملاحظه کرده باشین!
 • IR ۱۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  1 4
  مسجد مکی نه، معبد شیطانی عبدالخبیث. به اهل سنت منطقه حالی کنید این مسجد مصداق حقیقی و عینی مسجد ضرار در صدر اسلام ست.
 • IR ۱۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  1 4
  چرا حکومت برای حذف فرقه ضاله بهائیت و زیر مجموعه های هیچ اقدامی نمیکنه؟ تا کی نون این ملت رو بخورن و بر علیه همین ملت اشوب برپا کنند؟
 • IR ۱۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  1 4
  چرا حکومت برای حذف فرقه ضاله بهائیت و زیر مجموعه های هیچ اقدامی نمیکنه؟ تا کی نون این ملت رو بخورن و بر علیه همین ملت اشوب برپا کنند؟
 • IR ۱۱:۳۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  1 4
  گزارش عالی ،بی نقص و صد البته قابل تأمل بود،
 • IR ۱۱:۳۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  5 4
  بد و بیراه گفتن به این و آن برای مردم نان و آب و مسکن و شغل نمی شود به فکر زندگی مردم باشید چه جوان و چه پیر.
 • IR ۱۱:۳۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  3 0
  موضوع وقتی جالبتر میشه که بدونیم موساد هم در عملیات‌های خودش بر ضد مردم فلسطین از جنیان کمک میگیره ،بارها فرماندهان فلسطینی اعلام کردند که در عملیات‌هایی که رمز شب بسم الله الرحمن الرحیم بوده ،بعدها فرماندهان اسرائیلی اعلام کردند که نتونستن اقدام به سرقت اطلاعات مهم فرماندهان فلسطینی کنن و کاری از پیش ببرن،یهود اصولاً ید طولایی در امور سحر و استخدام جنیان برای پیشبرد اهداف داره،دانستن این حقایق کمی کمک می‌کنه که درک کنیم فلسطینیان با چه جرثومه های تاریکی طرف هستند
 • احمد IR ۱۲:۱۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  3 6
  حرفی برای گفتن ندارید به خزعبلات روی آوردید
 • رضا IR ۱۲:۱۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  3 6
  هرچه میتونید اراجیف به خورد ملت بدید.همه هم باور میکنن
 • IR ۱۳:۲۳ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  0 0
  سفیر انگلیس رو هم بنویسین.
 • علی افصحی IR ۱۳:۲۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  3 1
  نهیب علی وار امام خامنه‌ای در کوران فتنه ترکیبی استکبار به سرکردگی شیطان بزرگ یادمان هست که خطاب به خواص بی بصیرت فرمود :«چرا دست دشمن در فتنه را نمی بینید!!!»:خواص بی بصیرتی که از ابتدای فتنه همه تلاش خود را علاوه برشعله ور نگه داشتن فتنه، تلاش می کردند فتنه اراذل و آشوب اوباش و فواحش و مرتجعان و در کل جنگ احزاب علیه تمامیت انقلاب اسلامی را ، اعتراض مردمی جا بزنند همان چیزی که خواست استکبار بود استکباری که با استخدام رجاله های بی وطن و فاسد تلاش کرد تا با غبارآلود ساختن فضای جامعه مردم را به خیابان بکشند خیابانی که جولانگاه همه گروهک های ضد انقلاب شده بود با همه امکانات تشکیلاتی و تجهیزاتی! در این میان بیانیه های روسای اصلاح طلبان فاسد از خاتمی ، کروبی، موسوی ، جهانگیری ، محقق داماد جاسوس، مجمع روحانیون ، مجمع محقفین و...بیشتر آزار دهنده بود جریاناتی که مدعی اصلاحات اما حامی فاسدترین فاسدان و فاسقان و قاتلان شده بودند. همان جریان تاریخی ضد ولایت امیرالمومنین یعنی قاسطین، ناکثین و مارقین به اتغاق هم علیه ولی فقیه امام خامنه‌ای به میدان آمدند اما باز این خواص بی بصیرت متمرکز در اصلاح طلبان فاسد تلاش در آن داشتند که صف دشمنان علی را ، مردم جا بزنند! این تلاش حتی تا این زمان که انقلابیون فدایی امام خامنه‌ای فتنه را در هم کوبیده اند ادامه دارد. چنان که در فتنه های گذشته هم همین خباثت اصلاح طلبان تکرار می شد. در سوره احزاب آیه سی و پنج می فرماید :«و رد الله الذین کفروا بغیطهم لم ینالوا خیرا آنان که در سودای دنیا بر حقانیت انقلاب و ولایت ولی فقیه امام خامنه‌ای چشم پوشیده و فتنه به پا کردند بی آن که به سوادای دنیا طلبی خود دست یابند خداوند آن ها را در هم کوبید! این سنت الهی است که اگر انقلابیون به ولایت فقیه چنگ زده و فرمانبر ولی فقیه امام خامنه‌ای باشند همه فتنه ها از جمله فتنه ترکیبی فتنه گران را نابود می کند. سلامتی و طول عمر امام خامنه‌ای صلوات.
 • IR ۱۳:۳۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  4 1
  شرکت اسنپ طرفدار بی حجابها است تحریمش کنید
 • IR ۱۳:۳۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  0 0
  مردم اگر رای بدهند خودجوش آمدند اگر اعتراض کنند کار صهینوست و آمریکا و اجنه است .واقعا این میز حکومت چقدر می اررزد.
 • ایمان IR ۱۴:۲۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  0 0
  واقعا مردم رو چی فرض کردی با این چرندیاتی که نوشتی وای که چقدر خوبید شماها مرد ناحسابی هرکی مثل شما فکر نمیکنه باید دستگیر بشه و بمیره همه بدبختی مملکت از تفکر مزخرف شماست که جوانان به هیچ دین و مسلکی اعتقاد ندارند
 • رضایی‌ IR ۱۴:۲۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  0 0
  هردینی هم بیاید مردم قبول نمی کنند چه راست چه دروغ مردم می خواهد علمی زندگی کنند ۶۳۸۲۷
 • IR ۱۴:۲۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  0 0
  این کاظنینی بروجردی را خوب یادم هست که سال ۸۵ طرفدارانش از بالای پشت بام اسید پاشیدن به نیروهای امنیتی
 • برات عباسی قرایی IR ۱۴:۵۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  0 0
  خدابه دادجوانان مابرسدبداننداگرنظام ماایران را سربلندنمیکردامریکادشمنی وتحریم شدیدنمیکردبزرگ سالان چرابه جوانان نمیگوینددرایران زمان شاه کارگرنان خالی گیرش نمی امد
 • شهرام IR ۱۶:۰۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  0 0
  اسلام حقیقی دین گریزی ندارد چون با فطرت انسان اجین است . اما تدین گریزی داریم چون فهم ناقص از دین و تلاش شیطان در لباس دین اینان را گمراه و مدافع دین حکومتی میکند در نتیجه تدین گزیر پیش آمده هر جنایتی را به نام دین توجیح میکند
 • IR ۱۶:۰۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  0 0
  الان جن گیران حلقه کیهانی کجای این متن بودند؟ بافتن کنتور نمیندازه!!!
 • NL ۱۶:۴۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  0 0
  شما این جوری فکر کن
 • NL ۱۶:۴۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  0 0
  شما این جوری فکر کن
  • مجید IR ۱۹:۵۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
   0 0
   جمهوری اسلامی ندانسته در حال تخریب و ضربه زدن به اسلام است گذر زمان این را ثابت کرده و میکند از ۸ میلیارد انسان روی زمین نظر سنجی کنید شیعه را جنگ طلب جانی و تروریست و عقب مانده میداند نیازی به برنامه ریزی دیگر کشور ها نیست دین اول از ایران رفته رفته دور میشود و فقط در کتابها میتوان آن را یافت دین اگر حق باشد اول باید کشور و مردم را به کمال برساند
 • IR ۱۹:۲۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  0 0
  نگارنده (آقا مرتضی سیمیاری) نسبتی با شهید بزرگوار حسین سیمیاری همرزم ما دارد؟
 • IR ۲۰:۰۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  0 0
  خوب آن شا الله ظهور ما میایستیم ولی فراتر از ماست
 • IR ۲۱:۰۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  0 0
  مصی احتمال زیاد جاسوس به نفع نظامه چون موضوع بی اهمیت مطرح کرد و جوان رفت جلو و نتیجه نداد و حجاب در ایران حذف نمیشه ولی کار بزرگش این بود اقتصاد را مطرح نکرد و هم از عربستان و انگلیس و امریکا حقوق گرفت هم ممانعت از شورش بزرگ کرد
 • م IR ۰۴:۲۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۴
  0 0
  خوب دشمنان که اینقد هزینه می کنند تا جوانان ما رو جذب کنند دولت هم برای کارهای مذهبی هزینه کنه آموزش وپرورش به مدارس حاشیه شهرها حتی امام جماعت نمی فرستند میگن برین خودتون امام جماعت بیارین پولش رو هم مدرسه بده در صورتی که از طرف عربستان برای اهل سنت میان مسجد می سازند

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس