کد خبر 1443124
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۱
قتل زن خانه با ماهیتابه / شوهر در رباط کریم اعتراف کرد

مرد سالمندی که متهم است پس از درگیری با همسرش او را با ضربه ماهیتابه به قتل رسانده در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می شود.

به گزارش مشرق، رسیدگی به این پرونده ا شهریورماه سال به دنبال کشته شدن زنی ۷۵ ساله به نام رباب در در خانه اش در پرند رباط کریم آغاز شد.

وقتی ماموران رهسپار خانه قربانی شدند با جسد خونین زن سالخورده روبه رو شدند که در آشپزخانه قرار داشت و ماهیتابه ای خونین کنار وی افتاده بود که شواهد نشان می داد پیرزن با ضربه ماهیتابه به سرش از پا درآمده است.

پسر قربانی که پلیس را مطلع کرده بود به ماموران گفت: من چند سال است ازدواج کرده ام اما هر روز به مادر و پدر پیرم سر می زدم و یا با او تلفنی صحبت می کردم. امروز هرچه به او تماس گرفتم تلفنم را جواب نداد. من که نگران شده بودم مقابل در خانه رفتم . وقتی پدرم در را باز کرد از او پرسیدم چرا مادرم جواب تلفن را نمی دهد. اما او گفت مادرم خسته بوده و به خواب رفته است. من که از لحن صحبت پدرم به او مشکوک شده بودم وارد آشپزخانه شدم و ناباورانه جسد مادرم را یافتم که از ناحیه سر به شدت زخمی شد بود. من نبض او را گرفتم و متوجه شدم جان سپرده است.

وی ادامه داد: من که شوکه شده بودم سراغ پدرم رفتم و از او سوال پرسیدم. اما او مدعی شد وقتی از خانه بیرون رفته بود چنین بلایی سر مادرم آمده است.من که به ماجرا مشکوک بود به سرعت با پلیس تماس گرفتم.

به دنبال اظهارات پسر جوان ، ماموران پدر ۸۵ ساله وی را بازداشت کردند اما وی مدعی شد از نحوه قتل همسرش اطلاعی ندارد. ماموران در نخستین گام از تحقیقات به بررسی دوربین های مداربسته ساختمان پرداختند. در بررسی ها مشخص شد در زمان وقوع جنایت، رباب و همسرش محمود در خانه تنها بودند و ساعتی بعد محمود با در دست داشتن کیسه ای مشکی از خانه خارج شد.

با به دست آمدن این سرنخ، ماموران زباله های نزدیک ساختمان را بررسی کردند و کیسه ای که محمود آن را به سطل زباله انداخته بود یافتند که در آن چند لباس خونی وجود داشت.

با افشای راز جنایت خانوادگی محمود بار تحت بازجویی قرار گرفت و به قتل همسرش اعتراف کرد .

وی گفت: من و رباب ۶۰ سال پیش باهم ازدواج کردیم. با اینکه من خیلی به او محبت می کردم اما او هیچ محبتی به من نمی کرد و همیشه به من بی توجه بود. بود و نبودم برای مهم نبود و همه توجه اش به پسرمان بود.

وی ادامه داد :من به بیماری های زیادی مبتلا شدم و بارها حالم بد شده ولی او مرا با حال بد رها می کرد و به خانه پسرمان می رفت.اوبه تازگی همه اموالمان را به نام پسرمان کرده بود و من بیشتر احساس پوچی می کردم .تا اینکه آخرین بار در آشپزخانه باهم بحث کردیم. من از او خواستم تا اخلاقش را عوض کند اما او به من بی اعتنایی کرد و دعوا میان ما بالا گرفت. من که عصبانی شده بودم از کوره در رفتم و با ماهیتابه چند ضربه به سرش زدم. او روی زمین افتاد و از سرش خون جاری شد. من که ترسیده بودم لباس های خونی خودم را در کیسه زباله گذاشتم

خونریزی کرد و بعد هم دیگر نفس نکشید. همان موقع پسرمان به خانه آمد و متوجه موضوع شد و به پلیس خبر داد.

پس از اعترافات صریح متهم ، گزارش پزشکی قانونی و تکمیل تحقیقات پرونده برای رسیدگی به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. پسر مقتول با حضور در دادسرا با ثبت شکایتی خواستار حکم قصاص برای پدرش شد.

منبع:جوان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 17
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 7
 • IR ۰۸:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  8 0
  وندسال پیش یه پیرمرد و پیرزن پیر و ناتوان همسایمون بودن هر روز دعوا میکردن پیمرده میخواست پیره زنه رو بکشه پیرزنه هم پناه میاورد به خونه ما .. حرکاتشون خیلی کند بود خوشبختانه بسکه پیر بودن خخخخخ هر روز آشتیشون میدادیم خخخخ آخر سر دیگه ما از اون خونه رفتیم یه محل دیگه ولی فک کنم هنوز زندن خدا کمکشون کنه
 • ح IR ۰۹:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  10 1
  ماهیتابه هم شد سلاح کشتار جمعی!! البته ما تو خونمون از سلاح متعارفی مثل دمپایی استفاده می‌کنیم!!
  • بشار عبدالواحد IR ۱۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
   3 9
   تو یکی خفشو ایرانی عصبی روانی
 • IR ۰۹:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  11 0
  .پیرمرد 85 ساله مثل بچه است و نیاز به توجه دارد . او را ازاد کنند زود تر از اعدام خودش میمیرد . چون عذاب وجدان و تنهایی او را سخت تر مجازات خواهد کرد
 • میثم IR ۱۰:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  5 0
  پناه بر خدا از شر شیطان رجیم. همیشه باید همه ی جوانب رو در نظر گرفت.
 • IR ۱۱:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  4 0
  به نظر میاد این پسر با تحت فشار قرار دادن مادر برای تصاحب اموال پدرش در این قتل دخیل است
 • IR ۱۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  2 1
  ای واااای آدم مگه همسرشو با ماهیتابه میکشه؟؟؟؟؟ اگه میشه به مویوم یاد بدید
 • IR ۱۱:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  1 1
  اخییییی ضعیفه رو کشت؟؟؟
 • IR ۱۱:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  1 1
  وااای داغم تازه شد منم پارسال همین کار رو کردم انداختم گردن همسایه الان اعدام شده
 • IR ۱۱:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  0 0
  پیر مرد سنگدل
 • IR ۱۲:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  3 1
  به تازگی همه اموالمان را به نام پسرمان کرده بود؟؟؟ اگه اموال بنام تو بوده پس چطوربنام پسرتون کرده؟؟؟پس لابد مال خودش بوده واختیارش را داشته است! توچرا زارتی با ماهیتابه زدی توی ملاجش؟
 • IR ۱۲:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  0 2
  خب به بهانه گردش میاوردیش بیرون ومیانداختی زیر ماشین تا هم قاتل نشی وهم دیه بگیری
 • احمد رضا کرمانی IR ۱۳:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  3 0
  نتیجه یک عمر بی احترامی زن و شوهر به یکدیگر
 • کاسب IR ۱۳:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  0 0
  اوندهم نمیکشتش چند روز دیگه خودش فوت میشد ایشون کمک به ازراعیل کزده همین پس نمیشه بهش قاتل گفت
 • IR ۱۵:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  0 2
  عجیب نیست ولی خیلی تاسف انگیزه. این پیرمرد قاتل بالفطره نیست اما خارج از ظرفیتش بهش فشار زندگی مشترک آمده بوده. برای همینه که میگن امورات مهم مالی زندگی رو خود مرد بدست بگیره ....
 • IR ۱۵:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  7 1
  پس طلاق را گزاشتن برای چی؟ مرد حسابی میرفتی یه زن دیگه میگرفتی یا صیغه میکردی تا از این بی محبتی در بیای بیرون. واقعا چند همسری نیازه . با تمام وجود به قوانین اسلام اعتقاد پیدا کردم
 • IR ۱۶:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
  3 0
  پیری و معرکه گیری

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس