به گزارش مشرق، روزنامه کیهان در ستون اخبار ویژه وخود نوشت:

رئیس دفتر خاتمی در دولت اصلاحات می‌گوید: در اعتراضات اخیر، علی‌رغم مکاتبه آقای خاتمی با رهبری و ملاقات اصلاح‌طلبان با مسئولان عالی‌رتبه برای جلوگیری از خشونت و اصلاح امور، نشانه‌ای از اینکه خواسته‌ها مورد توجه حاکمیت قرار گرفته باشد نیست که کاش بود.
محمدعلی ابطحی که سابقه معاونت پارلمانی در دولت خاتمی و بازداشت در فتنه سبز را در کارنامه دارد، در صفحه شخصی تلگرام خود نوشت: «یکی از روزنامه‌های منتسب به سپاه که سخنرانی آقای خاتمی را خوب اما ناکافی دانسته بود. خیلی‌ها تصور کرده‌اند که این دعوت حاکمیت از آقای خاتمی است. نه هیچ اتفاقی نیفتاده. فقط یک مقاله برای اختلاف‌افکنی است و نظرات همیشگی اصلاح‌خواهانه آقای خاتمی مورد قبول حاکمیت قرار نگرفته است.
تردیدی نیست که آقای خاتمی همیشه مطالبه اصلاح امور می‌کرد. همین مرز همیشگی او از یک‌سو با براندازی و از سوی دیگر با کسانی است که حاکمیت را تأیید مطلق کرده‌اند و بارها از حکمرانی بد در وضعیت موجود انتقادهای صریح کرده ‌است.
می‌دانم خیلی‌ها در این ایام از اصلاح ناامید شده‌اند و از آن گذر کرده‌اند و راهکاری غیربراندازی و تغییر رژیم ارائه نمی‌کنند اما صادقانه خوب است روشن باشد که خاتمی، فرصت‌طلبانه نمی‌تواند از هویت خودش فاصله بگیرد. حتی اگر مثل شرایط فعلی معترضین و حاکمیت صدایش را نشنوند.
در اعتراضات اخیر، علی‌رغم مکاتبه آقای خاتمی با رهبری و ملاقات اصلاح‌طلبان با مسئولان عالی‌رتبه برای جلوگیری از خشونت و اصلاح امور، نشانه‌ای از اینکه خواسته‌ها مورد توجه حاکمیت قرار گرفته باشد نیست که کاش بود».
این مطلب در حالی منتشر شده که خاتمی و برخی اصلاح‌طلبان در سال 88 با ادعای دروغین تقلب و بازی در نقشه آمریکایی- انگلیسی- صهیونیستی آشوب، عملا در زمین براندازان نقش ایفا کردند و این در حالی بود که خاتمی می‌دانست و در محافل خصوصی چند بار اعتراف کرده بود که تقلبی اتفاق نیفتاده است.
خاتمی و برخی عناصر همسو، در آغاز اغتشاشات اخیر هم نقش هیزم‌کشی و آتش‌افروزی را داشته‌اند و قبل از اینکه نظر مراجع قانونی درباره فوت مهسا امینی منتشر شود، همین مسئله را بهانه عقده‌گشایی و اتهام‌پراکنی قرار دادند و حتی پس از روشن شدن ماجرا و آشکار شدن دست گروهک‌های تروریست و تجزیه‌طلب در آتش‌افروزی خیابانی، حاضر به جبران خیانت خود و مرزبندی با اوباش تروریست و اشرار اجاره‌ای نشدند تا این ننگ هم به فهرست خیانت‌هایشان افزوده شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 10
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 3
 • SE ۰۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۶
  1 0
  اصلاحطلبان بدرد کشک سابی هم نمیخوند
 • IR ۰۱:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۶
  1 0
  فتنه گر با سابقه.
 • ایران قوی IR ۰۵:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۶
  1 0
  ما از دشمن بریدیم و توقعی نداریم باید از این اذناب و افصصاد طلب های مرفه و بی درد هم ببریم و اینکه سرشته امور و بهشون بدیم و از سر بیرون کنیم اینا در خلواتشون نقشه هایی برای اینکه چطور بیشتر چپاول کنند ووچطور از این و اون برای پیشبرد افکار پلیدشون بهره ببرند و قبله امالشون هم انتالیا ست اینا مارهای زخمی هستن که هر وقت فرصت کنند زهرشون و میریزنند
 • IR ۰۶:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۶
  1 0
  بامید معاوضه همه سران اصلاحات با یک یا حداکثر دو قاچاق چی ایرانی در بنگلادش
 • سید IR ۰۷:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۶
  1 0
  فرصت طلبی و باج خواهی اصلاح طلبان تـ...وع آور در هر برهه اغتشاشات که همواره خود هم در آن اغتشاشات و بلواها و فتنه ها مؤثّراً دخیل هستند، بسیار چندش آور و مشمئزکننده است!!
 • IR ۰۷:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۶
  2 0
  اجر دیوار کج بی حجابی از دوران خاتمی کار شد ان زمان دختران هنگام کف زدن برای این شیخ انگلیسی، دستها را بالا می بردند تا ساعدشان مشخص شود و با لبخند هرزه خاتمی روبرو می شدند
 • IR ۰۷:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۶
  2 0
  اجر دیوار کج بی حجابی از دوران خاتمی کار شد ان زمان دختران هنگام کف زدن برای این شیخ انگلیسی، دستها را بالا می بردند تا ساعدشان مشخص شود و با لبخند هرزه خاتمی روبرو می شدند
 • IR ۰۷:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۶
  0 0
  اجر دیوار کج بی حجابی از دوران خاتمی کار شد ان زمان دختران هنگام کف زدن برای این شیخ انگلیسی، دستها را بالا می بردند تا ساعدشان مشخص شود
 • IR ۰۸:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۶
  0 0
  خاتمی دیگه کیه؟ رفیق جورج سوروس که دنبال تجزیه ی ایران بود؟
 • IR ۱۰:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۶
  1 0
  مشکل مردم شما اصلاحطلب هایید

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس