قالیباف

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رأی اعتماد مجدد مجلس به فاطمی امین فرصتی است که او بتواند طرح‌ها و برنامه‌ها را اجرایی کند و تحولی اساسی در این حوزه رقم بزند.

به گزارش مشرق، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز (سه شنبه ۱۰ آبان ماه) در صحن علنی مجلس در جریان رسیدگی به استیضاح وزیر صمت، پس از اعتماد دوباره نمایندگان به سیدرضا فاطمی‌امین، گفت: ضمن تبریک به برادرمان آقای فاطمی امین، لازم است یادآوری کنم که این اعتماد مجدد مجلس، فرصتی دوباره برای صمت است تا طرح‌ها و برنامه‌هایی که ارائه داده بود را اجرایی کند و شاهد تحولی اساسی در این حوزه باشیم به نحوی که مردم نیز این تحول را احساس کنند.

وی افزود: این وزارتخانه یکی از مهمترین وزارتخانه‌های اقتصادی دولت است که در اشتغال و معیشت مردم اثر ویژه ای دارد. از سوی دیگر این وزارتخانه در ارزآوری کشور نیز بسیار مؤثر است و نقش مهمی دارد.

قالیباف با اشاره به موضوع تأمین کالاهای غیراساسی، تصریح کرد: مردم نباید برای تأمین کالاهای غیراساسی با مشکل مواجه شوند. اینکه قیمت اقلام غیراساسی مردم بالا رفته، در دست این وزارتخانه است و باید با اقدامات مناسب این وضع اصلاح شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی درباره موضوع خودرو، تأکید کرد: در بحث قانون ساماندهی خودرو نیز با تمام مسیرهایی که طی شده و تا مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز رفته است باید بگوییم مجلس پای قانون خود ایستاده است.

وی خاطرنشان کرد: قانون ساماندهی خودرو باید تحولی در تولید داخلی رقم بزند و از طرف دیگر در بحث واردات نیز اصلاح و تحول ایجاد کند. امید است مجموعه دولت و وزیر صمت به این رأی اعتماد توجه داشته باشند و بعد از این در مسیر حل مشکلات مردم با یکدیگر گام برداریم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس