امپراطوری دروغ| رهبران اغتشاشات را بشناسید/«زن،زندگی، آزادی» به تعبیر«مریم رجوی»!

در این گزارش «زن،زندگی،‌آزادی»‌ را از دریچه نگاه مریم رجوی و منافقین به تماشا بنشینید!

به گزارش مشرق، مریم رجوی سرکرده منافقین که هنوز روایت جنایاتش از صفحه روزگار پاک نشده از شروع اغتشاشات مدعی حقوق زنان و آزادی آنها شده است.

او که انگار توهماتش هم مثل زبانش خوب کار می‌کند در صفحه توئیتر، خودش را به عنوان «رئیس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاکمیت به مردم ایران»‌معرفی کرده.

مریم رجوی که روزی جنایت‌های بزرگی را در حق زنان انجام داد حالا  به ظاهر نگران مردم ایران و زنان ایرانی است و در صفحه توئیتری‌اش اظهارات عجیبی دارد که بیان آن حرف‌ها از زبان او و هم مسلکانش بیشتر خنده‌دار به نظر می‌رسد.

در این گزارش «زن،زندگی،‌آزادی»‌ را از دریچه نگاه مریم رجوی و منافقین به تماشا بنشینید! 

رهبران اغتشاشات را بشناسید/ «زن،زندگی، آزادی» به تعبیر«مریم رجوی»!

مریم رجوی در حمایت از اغتشاشگران در صفحه توئیترش نوشته :«‌در این 40 سال زن ایرانی شلاق خورد تحقیر شد، حقوق و آزادی‌اش بر باد رفت و ده ها هزار تن از زنان مجاهد و پیشتاز شکنجه و اعدام شدند اما حالا زن ایرانی به پا خواسته است که نه فقط خود که تمام ایران را آزاد و رها کند! سال های سال بود که رژیم زن ستیز زنان مجاهد ومبارز را در سیاه‌چالش شکنجه و کشتار می‌کرد و گمان می‌کرد راه زن ایرانی را برای به دست گرفتن سرنوشت برای همیشه ببندند حالا زن ایرانی در خط مقدم قیام و نبرد با رژیم جایگاه شایسته خود را اثبات کرده و نشان می‌دهد هدف مبارزه و جان فشانی‌اش بسیار فراتر از هر مطالبه‌ای این است که حکومت اجباری و تحمیلی آخوندها را به زیر بکشد تا زن و مرد ایرانی به همه آزادی های فردی و اجتماعی از جمله آزادی پوشش دست پیدا کند!»‌

متن بالا را خواندید؟! از خط وخطوط دروغ‌هایش که بگذریم ادعاهایش جالب است اینکه شایستگی زن ایرانی را در مبارزه با حکومت می‌دانند. عیار سنجش زن ایرانی برایشان هیچ چیز نیست جز آنکه موافق جمهوری اسلامی باشد یا مخالف! و بعد ادعا می‌کند آزادی های فردی و اجتماعی از زنان در ایران و جمهوری اسلامی سلب شده! خانم مریم رجوی وقتی زنان سازمان را وادار به طلاق می‌کردید وقتی آنها را به عنوان برده جنسی به حرمسرای مسعود رجوی می‌بردید وقتی حق مادر شدن را از آنها می‌گرفتید چه؟! آزادی های فردی و اجتماعی آنها سلب نشد؟! خانم مریم رجوی اشتباه نکنید این جمهوری اسلامی و اسلام بود که به زنان آزادی بخشید و آنها را از چنگ افرادی مثل شما نجات داد.

یکی از زنان جدا شده از منافقین که از دروغگویی و رذالت مریم رجوی و سازمان می‌گوید!

ظرافت زنانه خلاف مقررات سازمان! 

«بتول سلطانی» عضو جداشده از منافقین در صحبت‌هایش می‌گوید در سازمان حتی ظرافت زنانه هم ممنوع بود و باید مثل مردها رفتار می‌کردیم او تعریف می‌کند:«‌در سازمان می‌گفتند دست‌هایتان باید زبر شود، مریم رجوی هم می‌گفت من چهره‌های آفتاب سوخته شما را دوست دارم! وقتی حرف می‌زدیم هم می‌گفت لوس حرف نزن چرا مثل زن‌ها حرف می‌زنی؟! سفت، محکم، خشن و با قاطعیت حرف بزن!»‌ خانم رجوی شما که حتی جنسیت خانم‌ها را هم زیر سوال می‌بردید و نمی‌خواستید مثل زن ها باشند حالا از کدام زن حرف می‌زنید؟! مدافع حقوق کدام زن هستید؟! شما که دلتان نمی‌خواست حتی کسی مثل زن‌ها حرف بزند! 

توضیحات بتول سلطانی عضو جداشده از منافقین در رابطه با مخالفت مریم رجوی با ویژگی‌های ذاتی زنان 

عقیم کردن زنان جنایتی کثیف علیه زنان! 

خانم رجوی این روزها که صدایت به دفاع از حقوق زنان بلند است یاد آن صد زنی باشید که به اعضای بدنشان هم رحم نکردی و حق مادر شدن را از آنها گرفتی!‌ 

در مقطعی حدود صد نفر از کادرها و فرماندهانِ زنِ منافق، طی دستوری مجبور می ‌شوند تا عمل جراحی انجام بدهند و رحم‌ های خود را از بدن خارج کنند. یعنی این زن‌ ها هیچ ‌وقت نمی‌توانستند حتی به بچه فکر کنند و همه فکر و ذکرشان باید معطوف به سازمان باشد. یکی از اعضای جداشده از منافقین می‌گوید:« این برای آن بود که امید به زندگی را از زنان بگیرند و آنها دیگر نتوانند برای خود آینده‌ای متصور شوند، نه همسری، نه فرزندی و نه زندگی‌ای!» آری شعار زن زندگی آزادی برای مریم رجوی و هم‌پیمانانش یعنی این!   

از جمله روش هایی که برای قطع کامل دلبستگی های زنان منافق، به کار گرفته می‌شد، عقیم سازی ایشان بود. به این روش وقتی عضو سازمان مطمئن می‌شد که هیچگاه نمی‌تواند تشکیل خانواده داده و یا بچه دار شود، تمامی انرژی خود را صرف اهداف شوم سازمان می‌نمود.

انقلاب طلاق برای همه به جز مسعود! 

یکی از بزرگ‌ترین جنایت منافقین  «انقلاب طلاق» بود. آن‌ها می‌گفتند هر تعلق خاطری به غیر از تعلق خاطر به برادر (که منظور رجوی بود) شرک است. زهرا میرباقری یکی از اعضای جداشده از منافقین می‌گوید:«در سازمان ، تمام مردان و زنان باید از هم جدا می‌شدند و حلقه های ازدواج خود را به مسعود تحویل می‌دادند. روابط جنسی برای اعضای سازمان حتی برای زوج های قانونی و رسمی غیراخلاقی و نامشروع بود.حتی زنان و مردان مجرد نباید در ذهن خود عشق و عاطفه ای را جستجو می‌کردند. طلاق برای همه مردها به جز مسعود علی‌الدوام بود و برای همیشه حق ازدواج نداشتند!»‌

بتول سلطانی، عضو سابق شورای رهبری سازمان یعنی عالی ترین رده تشکیلاتی منافقین را  6 ماه در قرنطینه مجبور کردند سخنرانی مسعود رجوی را گوش کند تا طلاق اجباری را قبول کند! خانم رجوی!‌از کدام آزادی می‌گویید شما که زنان و افراد زیادی را از نیازهای اصلی، فردی و شرعی‌شان محروم می‌کردید. شما که حلال خدا را هم حرام نامیدید! شما که حتی به افکار زنان هم قفل زدید از کدام آزادی می‌گوید؟! 

زنان جدا شده از منافقین از انقلاب طلاق و اجبار مسعود و مریم رجوی برای طلاق اعضا می‌گویند! 

سرنوشت نامعلوم بچه‌ها و سرکوب حس مادری! 

حدود 800 بچه به همراه پدر و مادرهایشان در پایگاه اشرف زندگی می‌کردند. از بچه‌های چند ماهه گرفته تا 13،14 ساله که همه آنها را به خارج از عراق منتقل کردند.

بتول سلطانی که دوتا از فرزندانش را در سن کودکی از او جدا کرده‌اند می‌گوید:«در سازمان داشتن بچه ضدارزش بود و یک حرام و یک گناه بزرگ به‌شمار می‌رفت مسعود رجوی برای بچه‌ها از واژه خرچه استفاده می‌کرد و می‌گفت خودتان را از این بند برهانید پس از آنکه مغزهای ما را با حرف‌هایشان شستشو دادند بچه‌هایمان را سپردیم دست سازمان و آنها هم از عراق به کشورهای دیگر منتقل‌شان کردند.» خانم رجوی این زنان که اینطور سنگ‌شان را به سینه می‌کوبی چرا حق زندگی نداشتند؟! چرا این آزادی را نداشتند که برای خودشان و فرزندان‌شان تصمیم بگیرند؟! 

اجبار به ناموس فروشی برای سازمان! 

«ایرج مصداقی» عضو جداشده از گروهک منافقین می‌گوید:«‌ در درون سازمان و به مردان گفته می‌شد امروز انقلاب تو این است که تصور کنی همسر تو در همین‌جا مقابل چشمان تو با مسعود رجبی به رخت‌خواب رفته و تو می‌بینی و احساس شادمانی می‌کنی!»‌ این انقلاب را هم مریم رجوی کلید زد، از مهدی ابریشم‌چی طلاق گرفت و به همسری مسعود رجبی درآمد مهدی ابریشم‌چی در مراسم ازدواج مریم و مسعود ابراز شادمانی کرد و گفت:«‌من به عنوان یک مجاهد خلق جز اینکه بگوییم با تک تک سلول هایم به مسعود و مریم تبریک می‌گویم!و سراپای وجودم شوق و خوشحالی ایدئولوژیک است چیزی برای گفتن ندارم!‌»‌

صحبت‌های مهدی ابریشم‌‍چی در عروسی مسعود و مریم رجبی!

حرمسرای مسعود رجوی و سواستفاده از زنان !

اگرچه درمیان منافقین ازدواج ممنوع بود اما برای مسعود نه! او به واسطه مریم رجوی و با اسم ذوب در رهبری یکی یکی زنان  را به عقد خود در می‌آورد و در حرمسرای خود هر شب یکی را دعوت به رابطه جنسی می‌کرد!‌

مسعود و مریم این سواستفاده جنسی از زنان را  با سرپوش یگانگی با رهبر انجام می‌دادند. بتول سلطانی می‌گوید:« یک روز مریم با من تماس گرفت و گفت امشب شب زفاف تو است و امشب تو به معراج می‌رسی! و بعد من را راهی اتاق مسعود رجوی کردند! »‌

مراسم عقد مسعود رجوی و زنان سازمان!

سواستفاده جنسی مسعود و مریم رجوی از زنان 

زنانی که در سازمان آزادی افکار هم نداشتند!‌

زنان و مردان گروهک منافقین دفترچه‌هایی داشتند که درجیب‌هایشان می‌گذاشتند و درتمام اوقات همراه شان بود. باید هر لحظه و هر فکری که به ذهنشان در خواب و بیداری خطور کرده را در آن می‌نوشتند تا روزانه در نشست‌هایی که گذاشته می‌شد در حضور مریم و مسعود رجوی و بقیه اعضا، آن را می‌خوانند.  مسعود اسم این نشست‌ها را گذاشته بود غسل در صحنه!

نمونه‌ای از غسل در صحنه منافقین

خانم رجوی یادتان رفته آدم‌هایی را که حتی نسبت به افکارشان هم آزادی نداشتند؟! شما که می‌گفتید خونتان هم باید برای برادر مسعود باشد. شما که اجازه صحبت‌های دونفره را هم از زنان می‌گرفتید. شما که وقتی پلیس فرانسه دستیگرتان کرد اعضای مجاهدین را مجبور به آتش‌زدن خود مقابل سفارت فرانسه کردید. چه شده که حالا حرف از آزادی می‌زنید! اصلا آزادی از نظر شما یعنی چه؟!‌

آتش زدن خود برای آزادی مریم رجوی که با تهدید نسبت به جان عزیزان‌شان صورت می‌گرفت

جنایتی که به اسم آزادی کلید خورد!‌ 

اعضای گروهک منافقین حق ارتباط با دنیای اطراف‌شان را نداشتند ربات‌هایی بودند که در زندان سازمان به اسارت کشیده شده بودند. کسی نمی‌توانست به همین راحتی از سازمان جدا شود. راه‌حل یا خودکشی بود یا فرار. اعضا حتی حق ملاقات با خانواده‌شان را هم نداشتند. 

اعضای گروهک منافقین حتی اجازه ملاقات با خانواده‌هایشان را هم نداشتند!

این همان دورنمای آزادی‌ است که مریم رجوی این روزها فریادش را سر می‌دهد آخر داستان ادعای آزادی زنان از سوی مریم و هم‌پیمانانش جنایت‌هایی بدتر از این است! خوب که به حرف‌های اعضا جدا شده از مجاهدین گوش بسپارید. به حرف‌های آن دخترکان جوان و پر شور،‌ می‌گویند به اسم آزادی و عدالت و انقلاب پا به میدان گذاشتیم و اما سرنوشت برایشان در چنگال مریم و مسعود چیز دیگری را رقم زد. چیزی که روزی هزاربار مرگ‌شان را از خدا می‌خواهند.

منبع: فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 69
 • در انتظار بررسی: 6
 • غیر قابل انتشار: 17
 • . IR ۰۱:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  51 2
  مرگ بر منافقین
  • IR ۰۹:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
   26 2
   منافقین زن، بردگی را می پسندند و سلطنت طلبان و اوباش ها، زن، ..... را اما چون خجالت می کشند واضح بگویند برای رسوا نشدن می گویند زن زندگی!!!!!!!!!!!!!
  • IR ۰۹:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
   22 1
   در 100 سال اخیر ایران جانورانی چون مسعود رجوی و مریم رجوی ندیده.
  • IR ۰۹:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
   12 1
   سلطنت طلبان و اوباش زن، .... را !!!!!!!!
  • IR ۰۹:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
   7 0
   اسب تروآ ی آمریکا ــ اینترنت اسب تروآ ی آمریکا است . آمریکا ؛ به جز اینترنت ؛ همه چیز را برای ملت ایران تحریم می کند ؛ چرا ؟؟؟؟؟ زیرا : ادوارد اسنودن: آمریکا از اینترنت جهانی برای جاسوسی استفاده می کند. . پس اینترنت آمریکایی را ببندید و اینترنت ملی راه اندازی کنید. و گر نه ؛ از این به بعد هم ؛ آش همین است و کاسه همین .
  • DE ۱۱:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
   9 0
   خاک تو سر امریکا این احمق های درجه یک صدها میلیون بلکه دهها میلیارد دلار فقط ظرف این 44 ساله خرج این گروهک تروریستی کردند باور کن یک هزارمش را میدادند به غربگداهاد بیشتر از این تروریست های حیف نون میتونستند به انقلاب ضرر بزنند.راحت میدادن مخارج انتخاباتی و جشن و سُرور و ماتیک سرخاب و شام وناهار ستاد تبلیغاتی انتخابات اصلاحطلبها باز رای می آوردند کل کشور را با رانت و فساد و شیتیل و دلالی و دزدی و غارت از بین میبردند .اصلاح طمعکاران هزاران با بیشتر به کشور ضرر زدند تا این منافقین بدبختی که این زنیکه هرجائی قجر قوجور و زنهای دیگر تقدیمی سازمان گلاب به روتون فاضلابی منافقین از گرم کردن رختخواب صدام و علی شیمیائی و دیگر اراذل و اوباش ارتش و حزب بعث صدام بگیر تا عربها و موساد و غربی ها ...یک فاحشه خانه به تمام معنی است این گروهک تروریستی هدف فحشا و زنا را برای سازمان فاضلابی توجیح میکند.
  • IR ۱۵:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
   3 0
   خاک تو سر امریکا این احمق های درجه یک... /// مطلبت عالی بود داداش. جیگرم حال اومد.
  • DE ۱۳:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۳۰
   7 1
   زن زندگی آزادی چرا بند رو آب دادی !! قجر قوجور .
  • DE ۱۳:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۳۰
   6 1
   زن زندگی آزادی چرا بند رو آب دادی !! قجر قوجور .
  • DE ۱۳:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۳۰
   5 1
   زن زندگی آزادی چرا بند رو آب دادی !! قجر قوجور .
  • DE ۱۳:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۳۰
   5 1
   زن زندگی آزادی چرا بند رو آب دادی !! قجر قوجور .
  • DE ۱۳:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۳۰
   5 1
   زن زندگی آزادی چرا بند رو آب دادی !! قجر قوجور .
 • شهروند IR ۰۲:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  19 0
  این اشوبهاتاعراق بودن بایدنفله میشدن.
  • IR ۰۹:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
   5 0
   اسب تروآ ی آمریکا ــ اینترنت اسب تروآ ی آمریکا است . آمریکا ؛ به جز اینترنت ؛ همه چیز را برای ملت ایران تحریم می کند ؛ چرا ؟؟؟؟؟ زیرا : ادوارد اسنودن: آمریکا از اینترنت جهانی برای جاسوسی استفاده می کند. . پس اینترنت آمریکایی را ببندید و اینترنت ملی راه اندازی کنید. و گر نه ؛ از این به بعد هم ؛ آش همین است و کاسه همین .
 • ناشناس IR ۰۲:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  13 1
  چقدر این منافقین بدبخت هستند که به حرف یک عجوزه رو به موت گوش میکنند - کار این پیر زن را یکسره کنید و در همان البانی تابعیت بگیرید و زندگی بشری داشته باشید . 40 سال از انقلاب اسلامی میگذرد و منافقین هنوز در توهم بسر میبرند و مثل گدا ها برای پول به امریکا و . . . وابسته هستند.
 • . IR ۰۲:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  13 0
  مرگ بر رجوی بی...
 • DE ۰۲:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  15 0
  یه سوال. الان که توی غرب آزادی برهنگی هست، واقعا زن آزاد شده؟ یا اسیر امیال مردان؟
 • فرزاد IR ۰۲:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  22 0
  خدا لعنت کنه مسعود و مریم رجوی تروریست را .
  • IR ۰۹:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
   11 0
   مریم رجوی = کفتار. بد تر از مصی .
 • IR ۰۳:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  12 0
  این عنصر کثیف و پر از نفرته برای تمام ایرانیها وهیچ زمان در ایران جایگاهی نخواهد داشت
 • ناشناس IR ۰۳:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  12 0
  خدا لعنت کند مسعود و مریم رجوی
 • US ۰۳:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  11 0
  فرقه منحوس منافقین خلق
 • IR ۰۳:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  9 0
  خانم رجوی منافق
 • ن IR ۰۳:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  9 0
  من شناختی از این موارد ندارم ولی اعتقاد راسخ دارم یکی از خیانت های رجوی ارتباط استقبال از دشمن رذل ایران صدام بود کثیفت ترین حرکت رجوی که هر کسی از قاب تلوزیون دید و هیچ توجیهی این خیانت ندارد
 • DE ۰۴:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  14 0
  منافقین از کفار هم بدترند
 • لطیف IR ۰۵:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  8 0
  رجوی و امثالش پست هستند و جایی در ایران نخواهند داشت
 • IR ۰۵:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  9 0
  مرگ بر منافق های کثیف وشیطان پرست وملحدوبی دین
 • مسعود IR ۰۵:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  7 0
  باسلام متناقضترین شعار : کلمه مقدس زن و زندگی در کنار آزادی مفرط این قبیله نوظهور 🤔 هر طوره حساب کنی نمیخونه
 • IR ۰۶:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  7 0
  برن گم بشن
 • ایرانی🇮🇷 IR ۰۶:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  6 0
  گوانتانامو و ابوغریب رو ول کن، یکی بره این بیچاره های ننه مرده رو از دام رجوییون نجات بده. البته بعد از ۴۰ سال دیگه حسی در وجودشان نیست و خوردن یک ساندویچ اوج لذت است برایشان !😞
 • IR ۰۶:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  6 0
  رجوی کثیف
 • شریفی IR ۰۶:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  8 0
  مرگ بر منافقین
 • IR ۰۶:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  5 0
  از این مسعود رجوی پلید چرا هیچ خبر و اطلاعات دقیقی وجود ندارد میخواهم ببینم به جهنم وارد شده یا هنوز نه
  • IR ۰۹:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
   7 0
   چون حین کثافتکاری هاش ایدز گرفت و به درک رفت. ازش مریم رجوی به جا مونده.
 • IR ۰۶:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  8 0
  از مدیریتشون در اشرف کاملا معلومه چقدر به آزادی اعتقاد دارند
 • IR ۰۶:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  6 0
  حیف وقت شما و مخاطبین نیست که صرف این هند جگر خوار شود . آشغالی که حتی بدرد بازیافت نمی‌خورد .
 • برادر IR ۰۶:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  6 0
  للعنت به رجوی ملعون
 • IR ۰۶:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  10 1
  خفه شه. تمام هوادارانش رنگ پریده و با قیافه ی ... و با لباس متحدالشکل. انگار کره ی شمالی و ارتشش. هواداران جرات نمی کنند کمپ هارا ترک کنند. نمی توانند به ایران و نزد خانواده هایشان برگردند. لعنت بر رجوی و منافقین خلق. اینها از داعش بدترند.
 • رستم سورن از سوئد IR ۰۶:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  7 0
  اینها دست گوبلز را در دروغگویی از پشت بسته اند. گفتند دروغ بزرگ آخه نه به این بزرگی که خودت هم باورش کنی. گفتن تکرار دروغ آخه نه اینهمه تکرار که مرغ پخته هم خندش بگیره. دیگه همه دنیا خبر دارن که شما چه بلایی بر سر زنان و خانواده آوردید. همه مردم میدونن که شما به لشگر فارسی زبان صدام مشهور بودید. همه میدونن که بعد از معدوم شدن رئیس شما صدام شما به استخدام آل سعود و صهیونیسم در آمدید. یک نفر به این مریم قجر بگه که خودشا تو آینه نگاه کنه که شاید با دیدن چهره شیطانی خودش سکته کنه و مردم از شرش راحت بشن.
 • سامان IR ۰۷:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  8 0
  این کثافتو کی نگاه میکنه فاجعه جای در ایران نداره
 • محمد IR ۰۷:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  8 0
  لعنت خدا بر منافقین کثیف وبی شرف
 • IR ۰۷:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  8 1
  حسن روحانی وجهانگیری وکلا حسن وکابینه اش کی محاکمه می شوند
  • IR ۱۰:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
   2 3
   برادر عزیز در جایی که وحدت و یکصدایی در برابر دشمنان کینه ورز این آب و خاک اوجب واجبات است افراط گرایی یعنی چه ؟ دکتر روحانی در دیدار مقام معظم رهبری در صف اول شرکت داشت چرا کاتولیک تر از پاپ شده اید . بس کنید و خوراک برای شبکه های معاند تفرقه افکن درست نکنید
 • IR ۰۷:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  7 0
  مرگ بر رجوی
 • IR ۰۷:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  0 5
  هدفتون چیه از پخش این گزارش
 • . IR ۰۷:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  5 0
  مریم رجوی ... کی باشه
 • سیروان IR ۰۸:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  6 0
  تو به درک واصل شدی گروه تو هم به زباله دان تاریخ پیوست مریم رجوی ملعون
 • IR ۰۸:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  8 0
  بعد ۲۸ سال سن الان باید اینارو بفهمیم... رسانه ها خوابن؟؟!!!!چقدر ضعیف عمل کردن...
  • IR ۱۶:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
   0 0
   تلویزیون از ده ها سال قبل مستند های خوبی نمایش داده مستند در اغوش یاران 7 سال قبل برخی از این چیز ها را نشان داد یاد واره های شهدا در سرتاسر کشور پر است از بازگویی این مسایل شما خودت شرکت نکردی و ندیدی
 • CA ۰۸:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  9 0
  لعنت خدا بر گروهک تروریستی شیطان صفت منافقین .
 • نیما IR ۰۸:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  7 0
  مرگ بر تروریست مرگ بر مریم رجوی
 • IR ۰۹:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  7 0
  مرگ بر رجوی
 • ۰۹:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  6 1
  مریم رجوی و علی دایی و علی کریمی همه هم نظر هستن
 • IR ۰۹:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  7 0
  آقا لطف کنید از نقش تاثیر گذار و مخرب سلبریتیهای بی بصیرت ورزشی و هنری چون کریمی ، دایی .ریاحی .،،،،که آگاهانه یا ناآگاهانه در دام منافقین جنایتکار و شبکه های معاند سعودی افتادند غافل نشوید چشم بستن بر خطای فاحش اینها در آینده فاجعه بار خواهد بود
 • علی افصحی IR ۰۹:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  1 1
  با داشتن ولی فقیهی چون امام خامنه‌ای که اسوه جهاد تبیین بوده و ماهیت فرهنگی انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ایام الله رسوا کننده کفار و منافقین ، ایام محرم و صفر ، راهیان نور ، پیاده روی اربعین و... و نیز انفجار اطلاعات در فجازی دیگر مسئله جهل در شناخت فرماندهان آشوب نمی تواند تعیین کمنده باشد. امام خامنه‌ای در تبیین ماهیت آشوب اراذل آن را مخلوق امریکا دانسته که توسط طیف ضدانقلاب از بازماندگان ساواکی، منافقین، تجزیه طلبان ، اراذل و اوباش عملیاتی شده!. این که این طبف همواره به ندای شیطان بزرگ جواب مثبت داده و در خباثت پیشدستی و حتی افراط می کنند نشان از جهل نیست بلکه نشان از عمق ضربه ای است که انقلاب اسلامی به این جماعت فاسد زده است. در برخورد با فتنه های مکرر آن چه که باید انقلابیون یکدیگر و دیگران رابه آن بخوانند عمل به موقع و متناسب با بهانه برای فتنه انگیزی دشمن است. مثلا در ایام فتنه رسانه های مزدور فارسی زبان برنامه های عادی خود را فطع و متمرکز بر فتنه انگیزی می شوند چرا ما انقلابیون و رسانه های ما این کار را نمی کنند یعنی مثلا روزی که آن دختر غیر عفیف رنگین کمان مرض و بیماری هلاک شد فراجا اقدام به پخش فیلم و نیز صدور بیانیه افشاگر نکرد و نیز چرا قوه قضائیه با قدرت در برابر دروغگویی پدر ناصالح دختره غیر عفیف برخورد نکرد؟ همه فتنه های دشمن از تردید و تعلل و زمان ناشناسی برخی نهادها و افراد در جبهه انقلاب شکل می گیرد نه از توان دشمن. برخی از میان انقلابیون پاس گل به دشمن می دهند! در صورتی که اگر واکنش به هنگام و با اعتماد به نفس بالای انقلابی به حوادث دهیم مزدوران با اربابانشان هیچ غلطی نمی توانند بکنند.
 • محمد IR ۰۹:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  4 0
  زن هرزه که باید بره ترکیه وتایلند بدرد خانه داری وبزرگ کردن فرزند نمیخوره این فقط شعار بی ناموسی هست وشهوت رانی
 • شاعر بی شعر IR ۱۱:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  0 0
  بهر چه زائی ای فلک آن همه ذئب وگرگ نه آنکه ، اینهمه میش بهر چرای دد است
 • IR ۱۳:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  1 0
  سازمان منافقین همانطور که بارها گفته ان ضد امپریالیستی خصوصا امریکا. اصحاب اشوب هم کاملا هماهنگی بین غرب وتمام سرمایه هایش از تروریستها سلبریتیها سلطنت طلبها اصلاح طلبها منافقین وسران کشورهای دنباله رو بصورت تمام وکمال هماهنگی برقرار است .بیچاره خودش میدانه خیلی از مهرههاش میسوزه ولی چارهای نداره چون جا بجا ازشون استفاده میکنه
 • IR ۱۸:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۸
  8 0
  اصلی ترین رهبران آشوبها و اغتشاشات خاندان رفسنجانی و در راس همه آنها : فائزه نیم بهایی و عاشق و دلداده ترامپ است . عفت هم از سال 88 فقط داد می زند که مردم باید بریزند توی خیابونها .
  • IR ۱۴:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۳
   5 0
   ننگ ابدی خدا بر رفسنجانی
 • فاطمه سیما IR ۰۹:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۳۰
  0 0
  عجبببببببببب
 • رقیه کارگر IR ۱۷:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۳۰
  1 0
  زنده بادجمهوری اسلامی.بااین حال که پسرم درزندان مظنون گرفتن.ولی جانم فدای رهبرم وپرچمم
 • IR ۱۳:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  3 0
  خاندان هاش رفسنج ملعون و دزد و غارتگر اصلی ترین آشوبگران هستند
  • IR ۱۶:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۹
   2 0
   لعنت ابدی خدا بر آنها
 • IR ۱۲:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  1 0
  تکلیف جنایتکار و آشوبگر اصلی اغتشاشات : فائزه چی شد؟
 • IR ۱۲:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۲
  6 0
  وضعیت محارب و آشوبگر و اغتشاشگر همیشگی و دائمی این خانم عاشق و دلداده ترامپ و بهاییان ( سرکار خانم فائزه ) به کجا رسید ؟
 • IR ۱۹:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۹
  1 0
  مریم رجوی یه فاجعه تمام عیار
 • IR ۰۷:۲۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۴
  0 0
  خدا به شما در راه روشن کردن حقایق کمک کنه
 • IR ۱۸:۴۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
  0 0
  تا مریم رجوی کفن نشود این وطن، وطن نشود

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس