اگر به دنبال احداث باغ هستید و نمی‌دانید که خرید انواع نهال را از کجا انجام دهید؛ این مطلب برای شماست. در اینجا می‌خواهیم بهترین نهالستان (برترنهال) را به شما معرفی گردانیم و از مزیت‌های خرید از این مجموعه صحبت کنیم. همچنین شما می‌توانید بهترین و پرفروش‌ترین نژاد نهال‌ها را بشناسید تا در انتخاب درختان باغ خود اطلاعات بیشتری داشته باشید. اگر در این زمینه اطلاعات زیادی ندارید با ما تا انتهای این مطلب همراه شوید.

بهترین نهالستان جهت خرید انواع نهال

بهترین نهالستان برای شما مرکزی است که نهال‌های سالم و شناسنامه‌دار ارائه کند که نژاد و سلامت آن پس از کاشت تایید شود. از آنجا که شناخت نهال مریض از نهال سالم کاری بسیار سخت و تخصصی است پیشنهاد ما به شما انتخاب و خرید از بهترین نهالستان (برترنهال) است.

در این مرکز بهترین نژادهای نهال موجود در بازار به شما معرفی می‌شود و بر اساس اقلیم و آب و هوای مورد نظرتان می‌توانید بهترین نژاد نهال را انتخاب کنید. بدین ترتیب در بلند مدت سودآوری بیشتری نصیب شما خواهد شد؛ چرا که میوه‌های درختان در بالاترین میزان کمیت و کیفیت ممکن تولید می‌شوند که فروش راحتتری نیز خواهند داشت.

معرفی پرفروش‌ترین نهال‌های بازار

اگر قصد احداث باغ را دارید اما در خرید انواع نهال مردد هستید و نمی‌دانید چه درخت و نژادی برای شما مناسب است، بهتر است تصمیم خود را از بین پرفروش‌ترین نهال‌های موجود در بازار بگیرید. به طور کلی نهال گردو، بادام و هلو از بهترین نهال‌های موجود در بازار هستند که نژادهای اصلاح شده خوبی دارند. هر نژاد قابلیت رشد در اقلیمی خاص دارد و این مساله باعث شده تا در بیشتر مناطق ایران قابل کشت باشند.

خرید انواع نهال گردو

گردو یکی از خوشمزه‌ترین و پرخاصیت‌ترین میوه‌های مغزدار است که خواص فراوانی برای انسان دارد. این میوه یکی از پرفروش‌ترین و پرسودترین میوه‌های موجود در بازار است که اصالت بهترین نژادهای موجود به امریکا، فرانسه و ایران بازمی‌گردد.

خرید نهال گردو چندلر

نهال گردو چندلر نژادی امریکایی و اصلاح شده است که در مناطق سردسیر کشت می‌شود. این نهال در ابتدا  به عنوان گرده افشان در باغ‌ها مورد کشت قرار می‌گرفت تا درختان دیگر باروری بهتری داشته باشند. اما به دلیل مقاومت بالا در برابر بیماری‌های خاص درخت گردو و کیفیت عالی میوه‌هایش مورد استفاده به عنوان درخت اصلی باغ قرار گرفته است.

استعلام قیمت و خرید بهترین انواع نهال در کمتر از ۵ دقیقه

خرید نهال گردو فرنور

یکی از پرفروش‌ترین نژادهای درخت گردو در بهترین نهالستان (برترنهال)، نژاد گردوی فرنور است. این نژاد فرانسوی در مکان‌های سرد و کوهستان کشت می‌شود و جزو یکی از بهترین نهال‌های گردو در دنیاست. گردو فرنور بسیار درشت است و درصد بالایی از وزن میوه را مغز پرچربش تشکل می‌دهد.

خرید نهال گردو تویسرکان

این نزاد یکی از بهترین نژادهای ایرانی گردو در کشور است که در بهترین نهالستان (برترنهال) نیز به فروش می‌رسد. نهال گردو تویسرکان مورد اصلاح ژنتیکی واقع شده تا در برابر بیماری‌ها امن باشد و میزان خرابی محصول به نزدیک صفر برسد و هزینه‌های نگهداری بسیار پایینی در مقایسه با نژادهای خارجی داشته باشد. با این حال یکی از نکات منفی گردو تویسرکان عمر کم درخت آن نسبت به دیگر نژادهاست.

خرید انواع نهال بادام

یکی از قدیمی‌ترین درختان میوه موجود در کشور ایران نهال بادام است و در حال حاضر استفاده از میوه آن در شیرینی پزی، صنایع غذای، داروسازی و تولید لوازم آرایشی رواج دارد. این درخت در کنار نیاز مبرم خود به نور آفتاب، نیاز زیادی به سرمای زمستانه جهت خواب زمستانی دارد تا در بهار بیشتر به بار نشیند. میوه این درخت به صورت چاغاله و مغز بادام استفاده می‌شود و خواص زیادی دارد.

خرید نهال بادام مامایی

این نژاد بسیار دیرگل است و به همین دلیل در شمال غرب و غرب کشور بیشتر کاشته می‌شود.  محصول این درخت دارای بادامی با پرزهای بسیار است که رنگش سبز و مغزطلایی رنگ و درشت دارد. این مسایل باعث شده که از صادرات و فروش بادام مامایی استقبال زیادی شود و بسیاری از باغداران به دنبال احداث باغ بادام مامایی باشند.

استعلام قیمت و خرید بهترین انواع نهال در کمتر از ۵ دقیقه

خرید نهال بادام آذر

این نژاد دیرگل نیز تمایل دارد در مناطقی رشد کند که زمستان سرد و طولانی‌تری دارد تا به خواب زمستانی بیشتری فرو رود. خواستگاه این نژاد به کشور سرد فرانسه می‌رسد و همین مساله باعث شده مناطق سرد کوهستانی بهترین منطقه برای کاشت این نهال باشد.

خرید نهال بادام سهند سنگی

این نژاد نژادی ایرانی است که مقاومت بالایی در برابر کم آبی دارد. البته دیرگل بودن نژاد بادام سنگی باعث شده تا بیشتر در مناطق سردسیر کشور کشت شود تا باردهی باکیفیت‌تر و  بیشتری از درخت حاصل شود. عمر مفید این درخت حدود 40 سال است و بهتر است با هرس کردن به موقع و کوددهی مناسب از کاهش عمر درختان خود جلوگیری کنید.

خرید نهال بادام سوپرنوا

یکی دیگر از نژادهای بادام ایرانی باکیفیت در بازار نهال سوپرنوا است که در دسته درخت بادام‌ دیررس قرار دارد و از مغز نسبتا درشتی برخوردار است. این درخت تا سرمای منفی 7 درجه را به خوبی تحمل می‌کند و به همین دلیل در مناطق سردسیر کشت می‌شود. رنگ شکوفه‌های این درخت سفید و صورتی است که از زیبایی زیادی برخوردار است.

خرید انواع نهال هلو

در کشور ایران میوه هلو به عنوان یکی از خوشمزه‌ترین و محبوب‌ترین میوه‌ها در میان کودک و بزرگسالان محسوب می‌شود و این موضوع باعث شده تا باغداران از فروش بسیار خوبی برخوردار شوند. محبوب‌ترین نزادهای درخت هلو در بهترین نهالستان (برترنهال) وجود دارد تا شما بهترین را بر اساس شرایط خود انتخاب نمایید. از بهترین نژادهای هلو جهت خرید انواع نهال هلو می‌توان به نژاد آلبرتا (زودرس و دیررس)، هلو انجیری پلنگی، انجیری خونی، انجیری زعفرانی و هلو جوادی اشاره کرد.

استعلام قیمت و خرید بهترین انواع نهال در کمتر از ۵ دقیقه

برترنهال، بهترین نهالستان در کشور است که جهت خرید انواع نهال اعم از گردو، بادام، هلو و دیگر میوه‌ها می‌توانید اقدام کنید. بهترین نهالستان (برترنهال) به شما مشاوره فروش ارئه می‌کند و سلامت نهال‌هایش کاملا تضمین شده هستند.


** این محتوا صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و توسط سفارش دهنده آن تهیه و تنظیم شده است

برچسب‌ها

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس