کد خبر 1408972
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۱
دستگیری

جانشین انتظامی سیستان وبلوچستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ایرانشهر جوان ۲۶ ساله ایرانشهری پس از۵۰روز اسارت ، از چنگال آدم ربایان آزاد و به آغوش خانواده بازگشت.

به گزارش مشرق، با اعلام پایگاه خبری پلیس، مجتبی جوکار اظهار داشت: در یکم تیر ماه ۱۴۰۱ ،برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر آدم ربایی در یکی از محلات شهرستان ایرانشهر ، بلافاصله اکیپی مجرب از گاراگاهان پلیس آگاهی به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی اولیه صورت گرفته از صحنه توسط کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شده یک دستگاه خودرو پژو پارس با چند نفر سرنشین به صورت مسلحانه با سلاح کلاش جوان ۲۶ ساله را با تهدید سلاح داخل خودرو کرده و از صحنه جرم متوالی می شوند.

جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده به پرونده با انجام یک سری اقدامات تخصصی و جمع آوری سرنخ های موجود ،سه نفر از همدستان این آدم ربا را در یکی از استان های شمالی پیدا و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند و از محل اختفاء همدستان آدم ربا ، یک عدد سلاح کلت کمری به همراه مهمات جنگی کشف و ضبط شد.

جوکار گفت: سرانجام با تلاش و پیگیری مجدانه پلیس، متهم اصلی پرونده عرصه را برخود تنگ دیده و پس از پنجاه روز اقدام به رها سازی این جوان در حوالی یکی از شهرستانهای استان کرده و از محل متواری می شوند و تحقیقات در خصوص دستگیری دیگر افراد این پرونده همچنان ادامه دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس