کد خبر 1407498
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۱
واکنش شریعتمداری به یک توئیت جعلی/ ما چهره ز غم نمی خراشیم - کراپ‌شده

اسناد و شواهد به وضوح نشان می‌دهد، حرکت اخیر مهندس موسوی ماموریتی بوده است که به عنوان یک عضو تشکیلات مخوف فراماسونری بر عهده داشته است!

به گزارش مشرق، حسین شریعتمداری طی یادداشتی در روزنامه کیهان نوشت:

۱- شاید در نگاه اول باور نکنید که اقدام اخیر مهندس موسوی در حمایت آشکار از اسرائیل و داعش نه تعجب‌آور بود و نه غیرمنتظره! ولی اسناد و شواهدی که در ادامه خواهد آمد به وضوح نشان می‌دهد، حرکت اخیر مهندس موسوی ماموریتی بوده است که به عنوان یک عضو تشکیلات مخوف فراماسونری بر عهده داشته است!

تعجب نکنید! پای شعار و گزافه‌گویی در میان نیست. ابتدا به شواهد و نمونه‌هایی که در چند بند جداگانه ارائه می‌شود نگاهی بیندازید! و قضاوت را به بعد از مطالعه موارد یاد شده موکول کنید. بخوانید!

۲- اوایل دهه ۸۰ ، یعنی چند سال قبل از فتنه ۸۸ و پیش از آن که چهره واقعی موسوی به عنوان یکی از سران فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ افشا شود و در حالی که به عنوان چهره‌ای مقبول در میان مردم و جریانات سیاسی شناخته می‌شد، دو تن از کارشناسان برجسته امنیتی که به چیره‌دستی و توانمندی شهره بودند و آن روزها یکی از پرونده‌های جاسوسی موساد را در دست بررسی داشتند، در حلقه بسیار محدودی اعلام کردند که مهندس موسوی «‌ماسون‌» است! و در مقابل تعجب توأم با ناباوری یکی از حاضران، گفتند؛ «‌احتمالاً در آینده‌ای نزدیک او را در پروژه‌ای علیه نظام به کار خواهند گرفت‌»! ...

۳- اواخر بهمن‌ماه سال ۱۳۸۷ آقای خاتمی به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ ثبت‌نام کرد و تمامی گروه‌ها و احزاب اصلاح‌طلب با صدور بیانیه‌ها و انجام سخنرانی‌ها و مصاحبه‌ها و نوشتن ده‌ها مقاله و یادداشت از نامزدی ایشان حمایت کردند. همان روزها طی یادداشتی در کیهان اعلام کردیم که آقای خاتمی نامزد واقعی جبهه اصلاحات نیست! آن یادداشت با اعتراض گسترده مدعیان اصلاحات روبه‌رو شد و با طعنه می‌پرسیدند « این دیگر کدام بخش از غیب‌گویی کیهان است‌»‌؟! ... اما دیری نگذشت که آقای خاتمی از نامزدی استعفا داد و مهندس موسوی اعلام نامزدی کرد و با استقبال همه‌جانبه جبهه اصلاحات روبه‌رو شد.

۴- همان روزها خبرنگار نشریه آمریکایی «نیویورکر The New Yorker» به کیهان آمد و گفت قبل از هر چیز برای پاسخ این سؤال آمده‌ام که وقتی تمامی گروه‌های اصلاح‌طلب از نامزدی آقای خاتمی حمایت می‌کردند، شما از کجا می‌دانستید که او نامزد واقعی اصلاح‌طلبان نیست؟! به ایشان گفته شد، با توجه به نشست موسوم به

«‌آینده ایران‌» در دانشگاه استنفورد به این نتیجه رسیده بودیم. در آن نشست که شماری از مقامات آمریکایی (و چند ایرانی که نامشان فاش نشده است‌) حضور داشتند خانم «‌گیل لاپیداس‌» پشت تریبون می‌رود و خطاب به حاضران می‌گوید «‌می‌دانم از حضور من تعجب می‌کنید، چرا که تخصص و ماموریت من در زمینه سال‌های منجر به فروپاشی شوروی است» و توضیح می‌دهد «‌ما (؟؟)‌ به این نتیجه رسیده‌ایم که وضعیت ایران امروز، شبیه شوروی سابق در دوران گورباچف است. گورباچف هم مثل خاتمی اصلاح‌طلب بود ولی می‌خواست هم «پاپ» باشد و هم «لوتر» و این نقش دوگانه امکان‌پذیر نبود... گورباچف می‌خواست اصلاحات را همراه با حفظ ارزش‌ها دنبال کند و این برنامه امکان پیاده شدن نداشت بنابراین برای شوروی سابق ضروری بود که شخصی مانند «یلتسین» به میدان بیاید که فقط «لوتر» باشد و نه «پاپ» تا بتواند علیه کلیسا- بخوانید ارزش‌های دینی و اخلاقی- قیام کند... در ایران نیز باید خاتمی دست از ارزش‌های دینی بردارد و در غیر این صورت جای خود را به یک یلتسین ایرانی بدهد...»! خبرنگار پرسید: آیا می‌دانستید که گزینه اصلی آقای موسوی است؟ پاسخ ما این بود که نمی‌دانستیم موسوی گزینه اصلی است ولی می‌دانستیم هرکه باشد، گزینه نشان شده آمریکا و اسرائیل است!

۵- گفتنی است (و پیشانی شکر بر زمین سائیدنی نیز هست‌) که همان روزها رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارگزاران نظام از این طرح پرده برداشته و می‌فرمایند: «‌یک طرح همه‌جانبه آمریکایی برای فروپاشی نظام جمهوری اسلامی طرّاحی شد و جوانب آن از همه جهت سنجیده شد. این طرح، طرح بازسازی شده‌ای است از آنچه که در فروپاشی اتّحاد جماهیر شوروی اتفاق افتاد. به‌نظر خودشان می‌خواهند همان طرح را در ایران اجرا کنند» و در ادامه تصریح می‌کنند: « اینها در چند مورد اشتباه کردند: اشتباه اوّلشان این است که آقای خاتمی، گورباچف نیست. اشتباه دومشان این است که اسلام، کمونیسم نیست. اشتباه سومشان این است که نظام مردمیِ جمهوری اسلامی، نظام دیکتاتوری پرولتاریا نیست. اشتباه چهارمشان این است که ایرانِ یکپارچه، شورویِ متشکّل از سرزمین‌های به هم سنجاق شده نیست. اشتباه پنجمشان این است که نقش بی‌بدیل رهبری دینی و معنوی در ایران، شوخی نیست‌»!

۶- درباره فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ و طراحی آن از سوی آمریکا، اسرائیل و انگلیس و ... اطلاعات و اسناد دقیقی ارائه شده است که حتی فهرست آن اسناد نیز مثنوی هفتاد من کاغذ است و در این مجال فقط اشاره می‌کنیم که ما در کیهان (به گواهی نسخه‌های روزنامه) تمامی مراحل فتنه را قبل از وقوع پیش‌بینی و اعلام کرده بودیم تا آنجا که در آخرین شماره کیهان قبل از روز انتخابات -۲۰خرداد ۸۸ - به آشوب بعد از انتخابات اشاره کرده و با تیتر درشت نوشتیم «‌آخرین پرده سناریوی افراطیون، آشوب پس از شکست‌»‌. غیب را فقط خدای متعال می‌داند «‌لَا یَعْلَمُ مَنْ فِی السَّمَاوَاتِ وَالْأرْضِ الْغَیْبَ إِلَّا الله‌». پس چگونه تمامی مراحل فتنه را با جزئیات آن پیش‌بینی کرده بودیم؟‌ پاسخ آن است که فتنه ۸۸ بر اساس فرمول آمریکایی- اسرائیلی کودتاهای رنگی صورت می‌پذیرفت و کیهان با مراجعه به آن فرمول، مراحل مختلف فتنه را پیش‌بینی می‌کرد.

۷ - مایکل لدین مشاور امنیت ملی آمریکا، دو روز قبل از ۹ دی ۱۳۸۸ در بنیاد دفاع از دموکراسی سخنرانی داشت و در حالی که پیروزی فتنه را نزدیک می‌دید، از رازی پرده برداشت (که بعدها اعلام کردند اقدامی شتابزده بود و نباید اعلام می‌کردند)! لدین گفت؛ روزی ما خواهیم نشست و درباره تاریخ پشت صحنه جنبش سبز سخن می‌گوئیم. در آن هنگام همه شما خواهید گفت که جنبش سبز در سال ۲۰۰۹ آغاز شده است (۱۳۸۸) اما من به شما می‌گویم که ریشه آن در اواسط دهه ۱۹۸۰ (سال‌های میانی دهه ۶۰) است. یعنی هنگامی که ما با دفتر میرحسین موسوی در تماس بودیم‌»!

۸- شهید آیت اعلام کرده بود اسنادی در اختیار دارد که از فراماسون بودن موسوی خبر می‌دهد و بارها به مناسبت‌های مختلف به آن اشاره کرده بود. ایشان که میرحسین موسوی را گزینه مناسبی برای تصدی وزارت امور خارجه نمی‌دانست، در یکی از جلسات مجلس، به انتقاد از کابینه معرفی شده پرداخت و گفت که اسنادی را که نشان‌دهنده ارتباط موسوی با فراماسونری است در جلسه بعدی مجلس در اختیار نمایندگان قرار خواهد داد. اما، مرحوم آیت را صبح روز ۱۴ مرداد درحالی که عازم مجلس بود به شهادت رساندند! نحوه ترور شهید آیت به گونه‌ای کاملاً متفاوت با ترورهای منافقین بود. اول آن که، تروریست‌ها نزدیک به ۶۰ گلوله شلیک کرده بودند و حال آن که منافقین با شلیک چند گلوله صحنه را ترک می‌کنند. شلیک ۶۰ گلوله نشان می‌دهد که می‌خواستند از شهادت او کاملاً مطمئن شوند و جسمی مجروح از آن شهید باقی نماند. دوم این که؛ ترورکنندگان بعد از به شهادت رساندن آیت کیف حاوی اسناد وی را با خود می‌برند. این نیز با ترورهای منافقین همخوانی ندارد. منافقین دستور داشتند برای پیشگیری از دستگیر شدن، بلافاصله بعد از ترور صحنه را ترک کنند و چیزی با خود نبرند! بعدها وقتی این موارد مطرح شد، اعلام کردند که ترورکنندگان، تازه‌کار و کم‌تجربه بوده‌اند! و حال آن که کم تجربه‌ها از شدت ترس بعد از شلیک یک یا دو گلوله صحنه را ترک می‌کردند ولی عوامل ترور شهید آیت ۶۰گلوله شلیک کرده و اصرار داشته‌اند که کیف ایشان را نیز با خود ببرند. کیف شهید آیت حاوی چه اسنادی بود که تروریست‌هایِ مامور به ترور ایشان اولاً اصرار داشته‌اند که حتماً به شهادت برسد و کمترین احتمالی برای زنده ماندن او باقی نماند و ثانیاً؛ با توجه به احتمال دستگیری، ریسک ربایش کیف حاوی اسناد را پذیرفته بودند؟! از آنجا که اسناد ربوده شده هرگز به دست نیامده است درباره محتوای آن قضاوتی نکرده و تنها به اظهارات نقل شده از مرحوم شهید آیت بسنده می‌کنیم.

۹- دکتر محمد مُکری نویسنده و پژوهشگر برجسته ایرانی که به حضور فراماسون‌ها در برخی از مراکز حساس ایران دوران پهلوی، شدیداً معترض بود و افشاگری‌هایی در این زمینه داشت، بعد از کودتای ۲۸ مرداد تحت فشار فراماسون‌ها مجبور به ترک ایران شده و به فرانسه رفت و در دانشگاه سوربن پاریس به تدریس مشغول شد. دکتر مکری در بهمن ماه ۱۳۵۷، همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی به ایران بازگشت و به عنوان اولین سفیر جمهوری اسلامی ایران در شوروی سابق منصوب شد. از قول دکتر مکری نیز در یکی از تالیفاتش (ظاهراً کتابی با عنوان دیوان‌) نقل شده است که «‌در کتابخانه کاخ‌الیزه فرانسه متوجه عضویت میرحسین موسوی در لژ فراماسونری قسطنطنیه شدم‌»!

۱۰- فراماسون‌ها هنگامی که ماموریت یکی از اعضای خود را شکست خورده می‌بینند و احساس می‌کنند در مناقشه‌ای که پدید آورده‌اند، روی اسب بازنده شرط‌بندی کرده‌اند! مامور شکست خورده را در یک عملیات انتحاری هزینه می‌کنند. بر اساس شواهد موجود، موسوی از نگاه دشمن ماموری بود که تاریخ مصرفش تمام شده و باید دور ‌انداخته می‌شد! و دقیقاً به همین علت او را در پست‌ترین و رذیلانه‌ترین موضوعات مصرف کرده‌اند؛ دفاع از اسرائیل، حمایت از داعش، ناسزاگویی به شهدا و ...

۱۱- اکنون نوبت حامیان سینه چاک موسوی، نظیر آقای خاتمی و ظریف و سایر سرکردگان جریان مدعی اصلاحات است که باید موضع خود را درباره اقدام خباثت‌آمیز موسوی مشخص کنند. البته از آنها سؤالات دیگری نیز در میان است. از جمله این که بی‌تردید آقای خاتمی از تصمیم اعلام شده آمریکا و اسرائیل برای انتخابات ۸۸ با خبر بود! چرا دقیقاً بر اساس فرمول دیکته شده آنها عمل کرد؟! چرا بعد از کاندیداتوری موسوی که می‌دانست گزینه آمریکا و اسرائیل است (بندهای ۴ و ۵ و ۶ یادداشت پیش‌روی‌) از نامزدی کناره گرفت و با همه توان به حمایت از او پرداخت‌؟! و ده‌ها سؤال دیگر از اقدامات خیانت‌آمیز مدعیان اصلاحات که طرح آن را همراه با اسناد مربوطه به بعد موکول می‌کنیم!

۱۲- و بالاخره باید به شکرانه برخورداری از رهبری‌های الهی و هوشمندانه حضرت آقا پیشانی شکر بر زمین سائید که آنچه دیگران در آئینه نمی‌دیدند، او در خشت خام می‌دید و با درایت و نگاه برخاسته از نور الهی به سران فتنه مهلت داد تا درون پلید خود را بر همگان آشکار کنند « وَالَّذِینَ کَذَّبُوا بِآیَاتِنَا سَنَسْتَدْرِجُهُمْ مِنْ حَیْثُ لَا یَعْلَمُونَ ... آنهایی که آیات ما را تکذیب کردند تدریجاً از آن راه که نمی‌دانند، گرفتار مجازاتشان خواهیم کرد». (آیه۱۸۲ سوره مبارکه اعراف‌).
 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 43
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 36
 • IR ۰۸:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  54 1
  خدایا آنی و کمتر از آنی ما را به خودمان وانگذار
  • IR ۱۰:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
   40 9
   حسین شریعتمداری حرفاش بدون زرورقه رک راسته تاحالاهرچی که گفته کاملادقیقه بوده،بی بروبرگرد!
  • IR ۱۶:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
   1 0
   الهی آمین
  • IR ۱۷:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
   1 0
   ظاهرا صهیون و ... و نفوذی های اصلاحاتیشون میخواستند سال ۸۷ در سفر اهواز هواپیمای خاتمی رو منفجر کنند تا اینطوری موسوی وارد صحنه و جایگزین خاتمی بشه و خونخواه اون. خاتمی با پرواز زودتری آمد و کشته نشد. گفتند حالا که نمردی خودت برو کنار موسوی بیاد. موسوی هم ابوبکرالبغدادی ورژن ایرانی بود
 • ایرانی IR ۰۸:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  39 4
  حکم یک فراماسون کثیف و خائن فقط اعدام هست
  • IR ۱۰:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
   19 2
   او از اول یک هراماسون بود و شهید دکتر آیت را برای ممانعت از افشای این مهم ترور کردند.
 • ایرانی IR ۰۸:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  25 4
  به نظر بسیج نخبگان برای محاکمه عمومی این جریان وابسته و خائن مهمترین رکن جهاد تبیین در این سالهاست.
 • IR ۰۸:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  15 13
  احمدی نژاد هم چطور؟ بست نشینی، تحریم انتخابات و...
 • فرشید IR ۰۸:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  32 2
  موسوی جز سرویس های جاسوسی غرب و آمریکاست و جایش در امت حزب الله و کشور ۳۰۰ هزار شهید نیست باید اعدام شود
 • سید IR ۰۸:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  31 2
  البته نباید از افرادی مانند زیباکلام و تاجزاده و سریع القلم و عباس عبدی و حسین بشریه و هرمیداس باوند هم غافل بود! هم استعداد و هم علاقه و هم سرشت چنین فرجامی را دارند!!!!!
 • IR ۰۹:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  25 5
  احسنت به جناب شریعتمداری و ننگ بر عسلاهاطچی و غربگدا و صهیونیست‌ و وطن فروش که در این مورد همش به این موسوی خائن می‌چسبه!!!!!
 • حسین DE ۰۹:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  8 25
  خب اگر این درسته پس چرا امام با اون همه نورانیت و بصیرت اصرار به نخست وزیری داشت؟ یا حضرت اقا ایشان را نماینده خود در تشخیص مصلحت کرد؟
  • سوخته IR ۱۲:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
   8 5
   این از فشارهای رفسنجانی بت بزرگ بود
  • DE ۱۶:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
   1 0
   خب اگر این درسته پس چرا امام با اون همه نورانیت و بصیرت اصرار به نخست وزیری داشت؟ یا حضرت اقا ایشان را نماینده خود در تشخیص مصلحت کرد// همین سیاست حضرت امام رض بود که انقلاب را پیروز کرد و به اینجا رساند که هیچ نیرویی جرات تجاوز به ایران را دیگر ندارد. دشمن نادان و احمق دل به جاسوسان و نفوذی ها بست و برو بچ و یاران گمنام امام زمان عج تقریبا قریب به ۹۹ درصد آنها را زیر رسد دارند و بعضا تا دهها سال زیرا از طریق اینها نه تنها همفکرانشان شناسایی میشوند بلکه دشمن به امید اینها و ضربه زدن به انقلاب معطل مانده بدون اینکه بداند سرکار رفته است . و ما سالها وقت تجدید قوا و مسلح نمودن کشور را داشتیم و داریم. بهترین نمونه آن برجام است که به موازات بازی برجام نخبگان همیشه پیروز ملت شهرکهای صنعتی در اعماق زمین درست کردند و تا دشمن منتظر کودتای صهیونیستی جورج سوروسی توسط سبزها وردفرمیست ها بود ایران کارخودشو انجام داد و علم ساختن عدوات نظامی را به آنها یاد داد طوری که انقلابیون ضعیفترین باریکه در عرض یک دقیقه صدها موشک به شهرکهای اشغالی رژیم آپارتاید شلیک میکند که به اصطلاح قویترین ارتش و بمب اتم هم دارد ولی دشمن جرات نمیکند به طرف شهرهای ایران یک موشک پرتاب کند.
 • IR ۰۹:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  21 1
  من سوال و تعجبم از این است که چطور میرحسین موسوی و امسال ایشان از اوّل انقلاب تا الان تمام توانشان را برای ضربه زدن به انقلاب بکار بردند و هر چه در مخیّله آنان می گنجید به راحتی و بدون واهمه علیه انقلاب و اسطوره های انقلاب یعنی شهدا حرف زدند و توهین کردند ولی از طرفی ادعا دارند که در ایران آزادی نیست؟!
 • رضا IR ۰۹:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  11 4
  ضمن تشکر از جناب استاد حسین شریعتمداری؛ معمولا گروه فراماسون‌ها هنگامی که ماموریت یکی از اعضای خود را شکست خورده می‌بینند او را حفظ فیزیکی می کنند، ولیکن به علت حصر اجباری گروه مربوطه، آقای فراماسون را به صورت نرم حفظ کردند. واللّه خیرالماكرین
 • IR ۰۹:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  3 12
  انتخابات ٨٨ دوطرف عامل انطرف بودند.
  • IR ۱۷:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
   3 1
   خاک بر سرت با این تحلیلت!!!!!
 • IR ۰۹:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  21 2
  از این دست نفوذی ها تا دلتان بخواد در بدنه انقلاب وجود دارد که بارها رفتار و ضرباتی که به مردم زده اند به وضوح روشن است و نیازی به چشم بینا و چراغ نیست ولی سوال اینجا است که چرا تا کنون برخورد نشده؟ جواب بیشتر مراکز حساس دست نفوذی ها است.!!
 • IR ۰۹:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  22 3
  زنده باد حاج حسین که واقعا ایشان یک موشک نقطه زن رسانه ای هستند
 • IR ۰۹:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  10 4
  خوشبحال موسوی در آخرت با شیطان پرستان محشور خواهد شد به به چه سعادتی
 • IR ۱۰:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  6 4
  فراماسونری در9دی88درجهان تمام شدالان هم این حرفهای میرحسین فقط مثل داعشی ها انتحاری های بدون تلفاته که توبیابون خودشونو منفجرمیکنندکسی نه میبینه ونه دنبال میکنه این حمایت کورانه ازداعش واپارتایدصهیونی وقتی شاهدبزرگترین تظاهرات ضدصهیونیستی درجهان هستیم ودرکانالهای لیبرالی هم حرف ازنابودی صهیونیست ازهالیوودتاکنگره است ونتفلیکس رسمافیلمهای ضدصهیونی میسازه یعنی بازی کثیفشون تمومه
 • IR ۱۰:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  12 6
  جدی؟ پس چرا تایید صلاحیتش کردید؟؟؟
 • IR ۱۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  5 2
  احسنت، کاملا درست و منطقی بود
 • IR ۱۳:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  1 7
  بیا پایین
 • IR ۱۳:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  0 0
  مشرق بنی صدر هم ماسون بود و شهیدآیت به مصاحبه او و پیشگویی رییس جمهورشدنش در مجلس مفصل پرداخت ...موسوی هم در جبهه یک طرفدار نداشت ..
 • IR ۱۳:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  4 1
  فراماسون بود
 • محمد.قم IR ۱۴:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  1 0
  درود به قلم و شرفت حاج حسین
 • DE ۱۴:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  1 0
  کو مجازات؟ طبق معمول فقط محکومیت زبانی و واکنش توییتری؟
 • رحیم IR ۱۴:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  6 0
  چرا اینها را زودتر نگفتید.
 • IR ۱۴:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  1 1
  یعنی نیست ؟
 • US ۱۴:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  0 1
  فراماسونری که یک جنبش سیاسی مربوط به قرن ۱۹ هست
 • NL ۱۵:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  2 0
  حسین شریعتمداری مدعی شده است که در اوایل دهۀ هشتاد دو تن از کارشناسان برجستۀ امنیتی اعلام کردند که مهندس موسوی "ماسون" است! اگر در اوایل دهۀ هشتاد مشخص شده است که مهندس موسوی "ماسون" است؛ پس چرا بعد از آن تاریخ به عنوان عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزیده شده و در انتخابات سال 88 صلاحیتش در مقام نامزد انتخابات ریاست جمهوری به تأیید شورای نگهبان رسیده است؟
 • IR ۱۵:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  1 0
  خوب اقای شریعتمداری با این همه اطلاعات زودتر و قبل از تایید صلاحیتش برای انتخابات ریاست جمهوری این اسناد را به شورای نگهبان میداد تا جلوی این همه هزینه به مملکت گرفته بشه چرا الان؟
 • IR ۱۷:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  0 0
  معلوم بود
 • IR ۱۹:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۲
  1 0
  ظریف بنیان گذاری نایاک حمایت کنندگان نایاک برادران راکفلر یهودی بنیاد دوستی ایران در نیویورک برادران خرازی حگایت کنندگان بنیاد جورج سورس یهودی
  • IR ۰۹:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۳
   1 0
   فراماسونرها و بهائیت وابسته به استکبار جهانی مخصوصا امریکا و انگلیس تحت عنوان روشنفکران از ابتدای مشروطه تاکنون در تحولات اجتماعی و در راس حکومت ها نفوذ جدی دارند و لحظه ای از خرابکاری و توطئه و فتنه و مانع تراشی و فعالیت علیه اسلام و ایران ومردم دست برنداشته اند . بعد از پیروزی انقلا ب فراماسونرها علاوه بر بستر جریان روشنفکری سنتی تحت عنوان جریان شبه انقلابی و گروه های مبارز به راس نظام اسلامی نفوذ کردند وعلاوه بر بدست گرفتن مسئولیتهای مهم اجرایی و سیاسی و امنیتی و اقتصادی بشدت علیه مبانی فکری و اعتقادی اسلام ناب محمدی (ص) و حکومت دینی به نظریه پردازی و شبهه سازی گسترده در دانشگاه و حوزه پرداختند و در به چالش کشیدن این مفاهیم با استفاده از امکانات و پشتیبانی نفوذی های خود در نظام اسلامی فعالیت حد اکثری کردند . فتنه های پی در پی و پیچیده فرهنگی و اقتصادی و سیاسی و امنیتی توسط همین جریان نفوذی رقم خورده است . و تا هنگامی که ریشه این جریان درون نظام خشکیده نشود مشکلات و چالشهای فرهنگی و اقتصادی و امنیتی و سیاسی نظام اسلامی پایان نخواهد پذیرفت . و مسئله مهمتر اینکه وفاداران به انقلاب و امام و اسلام ناب محمدی باید بطور مستند و علمی وعمیق برای نسل جوان نسبت به خطرات گسترده ضد اسلامی و ضد ایرانی این جریان فکری و سیاسی تاریخی به روشنگری بپردازند . همین جریان فراماسونر و بهائیت بود که نهضت مشروطه را به شکست کشاند و ایت الله حاج شیخ فضل الله نوری اعلی الله مقامه را به شهادت رساند و بعد از چند صباحی رضا خان را در راس قدرت قرار داد و سیاه ترین صفحات تاریخ ایران را رقم زد .
  • IR ۱۰:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۳
   2 0
   چه رابطه فکری و اعتقادی و سیاسی و تاریخی و چه شباهتی بین میرزا ملکم خان / جلال الدوله / ابوالحسن ایلچی / فروغی با عبدالکریم سروش / میر حسین موسوی / سعید حجاریان / بهزاد نبوی /محسن ارمین / محمد خاتمی و... وجود دارد ؟ وجه اشتراک این افراد و جریانات چیست ؟
  • IR ۱۰:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۳
   1 0
   وزارت اطلاعات و شورای امنیت ملی مسئول پیگیری و اقدام عملیات و فعالیتهای ساختار شکنانه و مشکوک اقای ظریف و دوستان ایشان در داخل و خارج کشور اند.
 • IR ۰۹:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۳
  0 0
  متاسفانه
 • IR ۱۰:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۳
  1 0
  چرا باید همسر یک فراماسونر که گرایشات اشکار انحراف فکری دارد سالیانی ریاست دانشگاه الزهرا (س) را بعهده داشته باشد ؟ ایا جای خالی سازمانهای نظارتی و اطلاعاتی دیده نمیشود ؟
 • IR ۲۰:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۲
  0 0
  فراماسون!!!!!!!!!!! دم این حاج حسین گرم
 • IR ۲۳:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۵
  0 0
  شهید دیالمه هم گفته بود

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس