کد خبر 1406882
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۲
تعلیق و محرومیت در انتظار فدراسیون ژیمناستیک +نامه

فدراسیون جهانی ژیمناستیک ، طی نامه‌ای اعلام کرد که این احتمال وجود دارد که فدراسیون ژیمناستیک ایران تعلیق شود.

به گزارش مشرق، بعد از پایان ریاست 4 ساله زهرا اینچه‌درگاهی در فدراسیون ژیمناستیک، تقریبا یک ماه پیش حمید سجادی وزیر ورزش و صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک به لوزان سفر کردند و ضمن دیدار با مقامات فدراسیون جهانی، قرار شد هر چه زود انتخابات فدراسیون برگزار شود.

پس از پایان 6 ماهه سرپرستی حمید احمدی ، زهره مرزوقی به سرپرستی فدراسیون ژیمناستیک انتخاب شد و فدراسیون جهانی نسبت به این موضوع ایراد گرفت.

در متن نامه‌ای عنوان شده است: در آخرین دیدار وزیر ورزش و کمیته ملی المپیک ایران در لوزان سوئیس مشخص شده بود که هر چه سریع‌تر قرار است انتخاباتی دموکراتیک بر اساس اساسنامه جمهوری اسلامی ایران که به تصویب فدراسیون بین‌المللی رسیده، برگزار شود. ولی تا امروز هیچ خبری در این زمینه دریافت نکرده‌ایم. در صورت بروز اختلافات داخلی، فدراسیون ژیمناستیک می‌تواند توسط کمیته انضباطی  و اخلاق فدراسیون جهانی ژیمناستیک تعلیق شود.

زهره مرزوقی پیشتر به فدراسیون جهانی ژیمناستیک نامه زده بود که اعلام کرده بود که سرپرست فدراسیون ژیمناستیک ایران شده ولی فدراسیون جهانی این موضوع را نپذیرفت و اعلام کرد باید انتخابات هر چه سریع‌تر برگزار شود.

با ارسال این نامه عملا فدراسیون ژیمناستیک ایران در خط تعلیق و محرومیت قرار گرفته است.

تعلیق و محرومیت در انتظار فدراسیون ژیمناستیک +نامه

تعلیق و محرومیت در انتظار فدراسیون ژیمناستیک +نامه

تعلیق و محرومیت در انتظار فدراسیون ژیمناستیک +نامه

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس