منتظری

دادستان کل کشور از آخرین وضعیت خودروهای توقیفی مرتبط با جرایم مواد مخدر گفت و بر تعیین تکلیف خودروهای لوکسی که در انبارهای سازمان اموال تملیکی توقیف هستند تاکید کرد.

به گزارش مشرق، حجت الاسلام والمسلمین محمد جعفر منتظری  در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه وضعیت خودروهایی که به دلیل جرایم مرتبط با مواد مخدر توقیف شده‌اند، در چه وضعیتی قرار دارند؟ گفت: خودروهایی که تکلیفشان از نظر قانون و حکم دادگاه مشخص شده است را اعلام کرده‌ایم که به هیچ عنوان در پارکینگ نگه ندارند و ترخیص کنند.

وی افزود: برای تعیین تکلیف برخی دیگر از این خودروها به رؤسای دادگستری نامه نوشتم و درخواست کردم در تعیین تکلیف این خودروها تسریع ایجاد کنند.

دادستان کل کشور با اشاره به آخرین وضعیت خودروهایی که در سازمان اموال تملیکی توقیف هستند، اظهار داشت: برخی از آنها آماده فروش هستند و به سرعت مقدمات فروخته شدنشان آماده می‌شود و به مزایده گذاشته می‌شوند.

لزوم تعیین تکلیف خودروهای لوکس توقیف شده در انبارهای سازمان اموال تملیکی

منتظری با اشاره به اینکه برخی دیگر از این خودروها امکان فروش ندارند گفت: این خودروها مشمول برخی از قوانین کشور می‌شوند که به آنها اجازه تردد در شهر را نمی‌دهد و باید تعیین تکلیف شوند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برخی دیگر از این خودروها هم به وضعیت اسقاط رسیدند که از رده خارج و اسقاط می‌شوند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس