گل‌محمدی به دنبال گمشده‌اش در مرکز زمین/ اصرار برای بازیکن «ضعیف»

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با وجود داشتن هافبک های ملی پوش دنبال یک بازیکن در وسط زمین است.

به گزارش مشرق، تمرینات پیش فصل تیم فوتبال پرسپولیس در حالی آغاز شده است که تمام خریدهای این تیم از روز اول در آن حضور داشتند. علیرضا بیرانوند پس از دو فصل حضور در اروپا به پرسپولیس بازگشت تا از دروازه این تیم حراست کند. مرتضی پور علی گنجی، دانیال اسماعیلی فر و گئورگی گولسیانی نیز به دفاع پرسپولیس اضافه شدن تا بازنشستگی سید جلال حسینی و رفتن سعید آقایی را پوشش دهند تا این تیم استحکام کافی را در نبرد با مهاجم حریف داشته باشد.

سعید صادقی، محمد مهدی احمدی و سروش رفیعی نیز برای کمک به خط میانی این تیم جذب شدند تا ترافیک سنگینی در میانه میدان ایجاد شود. خرید هافبک‌های مطرح فوتبال کشور که هر دو نفر در اردوی اخیر تیم ملی ایران نیز حضور داشتند در حالی اتفاق افتاد که سرخپوشان بازیکنانی همچون مهدی ترابی، میلاد سرلک، وحید امیری، سیامک نعمتی و امید عالیشاه را نیز در اختیار داشتند. با این حال گل محمدی ترجیح داد کمربند خط میانی خود را با بازیکنان ملی پوش دیگری هم محکم کند تا این تیم کمترین لطمه را در جریان حملات و در تقابل با ضد حملات حریفان بخورد.

بیشتر بخوانید:

پیشنهادی که بازیکن مورد نیاز گل‌محمدی را شاکی کرد

با وجود چنین بازیکنانی گل محمدی همچنان اصرار به حفظ رضا اسدی در تیم دارد. هافبک بلند قامتی که در فصل گذشته کمک شایانی به این تیم نکرد و اکثر بازی‌ها را نیمکت نشین بود اما یحیی تمایل ویژه به حفظ این بازیکن دارد.

گل‌محمدی به دنبال گمشده‌اش در مرکز زمین/ اصرار برای بازیکن «ضعیف»

گل محمدی برای تاکتیک‌های مد نظر خود به داشتن بازیکنی که میانه میدان را با قامت بلند خود و گام‌های رو به جلو حفظ کند، نیاز دارد. او علاقه ویژه‌ای به بازیکنی با فیزیک مناسب برای جلوگیری از حملات حریف به عنوان هافبک مکمل دارد. چنین ویژگی در فوتبال باشگاهی ایران در اختیار چند نفر محدود همچون رضا اسدی و سعید عزت الهی است.

سرمربی سرخ ها در شرایطی اصرار به نگه داشتن رضا اسدی دارد که این بازیکن با وجود هزینه میلیاردی که باشگاه پرسپولیس تحمیل کرد کارایی لازم را نداشت و یکی از ضعیف ترین بازیکنان فصل گذشته سرخپوشان بود.

از سوی دیگر آمار مصدومیت‌های کمال کامیابی نیا و امید عالیشاه در فصل گذشته چشم گل محمدی را بابت این موضوع ترسانده است. او که از داشتن مهره‌های بازی‌ساز خیالش راحت است می‌خواهد بازیکنی را که قدرت انتقال توپ از دفاع به حمله را در کوتاه‌ترین زمان دارد در اختیار بگیرد.

حفره‌ای تاکتیکی برای گل محمدی که هنوز پر نشده است و روزهای پیش رو می‌تواند تأثیر بسزایی روی استراتژی فصل آینده این تیم داشته باشد.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس