کد خبر 1395421
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
افشاگری هال سیتی از رقم خرید صیادمنش/سهم استقلال دو برابر شد

باشگاه استقلال از انتقال مهاجم تیم ملی از فنرباغچه به هال سیتی سود چندین میلیاردی به جیب زد.

به گزارش مشرق، اللهیار صیادمنش مهاجم ملی پوش کشورمان بعد از عملکرد خوبش در نیم فصل حضورش در هال سیتی رضایت مدیران باشگاه انگلیسی را جلب کرد.

باشگاه هال سیتی در نهایت تصمیم گرفت قرارداد قرضی صیادمنش را دائمی کند و از ماه گذشته برای خرید مهاجم ملی پوش ایرانی با فنرباغچه وارد مذاکره شد.

طبق گزارش های رسیده از ترکیه و انگلیس هال سیتی با پرداخت ۲.۲ میلیون یورو قرار شد صیادمنش را جذب کند اما به نظر می رسد اصرار باشگاه فنرباغچه برای بالا بردن مبلغ فروش ستاره ایرانی جواب داده است.

بیشتر بخوانید:

کار صیادمنش در هال سیتی سخت شد

در همین زمینه آکون ایلیچالی مدیر ترکیه ای باشگاه هال سیتی درباره مبلغ خرید دو بازیکن فنرباغچه افشاگری کرد و رقم خرید صیادمنش را بسیار بالاتر دانست.

سود استقلال از انتقال خبرساز دو برابر شد

آکون ایلیچالی اعلام کرد که برای انتقال اللهیار صیادمنش و اوزان توفان ۷.۵ میلیون یورو به فنرباغچه پرداخت کرده است.

طبق اعلام مالک باشگاه هال سیتی برای خرید صیادمنش ۴.۵ میلیون یورو به فنرباغچه پرداخته کرد و برای اوزان توفان هم ۳ میلیون یورو پرداخت کرده است.

طبق اعلام مدیریت باشگاه استقلال صیادمنش بندی در قراردادش دارد که در صورت فروش دائمی این بازیکن از سوی باشگاه فنرباغچه ۲۰ درصد از سود فروش این بازیکن به باشگاه تهرانی می رسد.

با توجه به پرداخت ۴.۵ میلیون یورو بابت خرید صیادمنش از سوی باشگاه هال سیتی سهم باشگاه استقلال از فروش این بازیکن ایرانی دوبرابر نسبت به گذشته که قرار بود ۲.۲ میلیون یورو به فروش برسد، شد و چندین میلیارد تومان به استقلال می رسد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس