شبکه المیادین: تعرض و تجاوز در داخل ارتش اسرائیل بیداد می‌کند

شبکه لبنانی المیادین در گزارشی خبر داد، شمار شکایت‌ها در داخل ارتش اسرائیل از تعرض و تجاوز جنسی به شدت افزایش یافته و به گفته کارشناسان اسرائیلی به ارقام نگران کننده‌ای رسیده است.

به گزارش مشرق، شبکه المیادین به نقل از رسانه‌های اسرائیلی نوشت: شمار تعرض‌ها در ارتش اسرائیل روز به روز افزایش پیدا می‌کند و بین نظامیان پسر و دختر خدمت نظام گسترش فراوانی پیدا کرده است.

در این بین خبرنگار شبکه کان (رادیو و تلویزیون رسمی رژیم صهیونیستی) در توجیه افزایش شکایت‌ها از تعرض و تجاوز در ارتش اسرائیل، ادعا کرد: علت اصلی این افزایش به دلیل افزایش اعتماد قربانیان به ساختار پیگیری در داخل ارتش است، امری که منجر شجاعت این افراد برای طرح شکایت شده است.

با این حال این خبرنگار اعتراف می‌کند که ما در مقابل بیش از دو برابر شدن این ارقام هستیم و از ۲۲ مورد شکایت تجاوز به ۴۶ مورد تجاوز جنسی رسیده است، که رقمی بزرگ محسوب می شود، در حالی که رقم تعرض و ایجاد مزاحمت‌های جنسی در داخل ارتش اسرائیل نیزدر این مدت  ۱۵۶۷ مورد اعلام شده است که باز هم رقمی بسیار نگران کننده است.

گفتنی است این شبکه رادیو و تلویزیون اسرائیلی ماه گذشته نیز خبر داده بود طی ۶ ماه اول سال ۲۰۲۲ میلادی ۱۱ مورد خودکشی در داخل ارتش اسرائیل به ثبت رسیده است این در حالی است که آمار خودکشی در تمام سال ۲۰۲۱ فقط ۱۱ مورد بود و این رقم برای سال قبل از آن ۹ مورد اعلام شد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 1
  • نیماص IR ۰۰:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
    0 0
    اسقاطیل از درون فرومی پاشد

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس