کد خبر 1392039
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۸
«روبرتو» در مدرسه پایتخت چه می‌کرد؟

در ادامه بررسی فعالیت‌های مدارس غیردولتی در کشور، با مشاور بین‌الملل در یک مدرسه غیردولتی مواجه شدیم و نکته جالب‌تر اینکه این فرد ایتالیایی هم بود.

به گزارش مشرق، در ادامه بررسی فعالیت‌های مدارس غیردولتی در کشور، با مشاور بین‌الملل در یک مدرسه غیردولتی مواجه شدیم! و نکته جالب‌تر اینکه این فرد ایتالیایی هم بود.

این فرد ایتالیایی با نام «روبرتو» در مدرسه‌ای غیردولتی در پایتخت با عنوان مشاور بین‌الملل فعالیت می‌کرد و حتی جلساتی را با برخی مدیران از دانشگاه‌های ایتالیایی در این مدارس برگزار می‌کرد.

البته این مدرسه غیردولتی، یک مجتمع آموزشی دخترانه است که چندین مدرسه را تحت پوشش دارد و «روبرتو» با مدارس در ارتباط بوده است.

دو سال پیش و مدت‌ها بعد از هشدار رهبر معظم انقلاب نسبت به اجرای سند ۲۰۳۰ در مدارس کشور، بالاخره به این مدرسه در این خصوص تذکر داده شد!

اما نکته ویژه این است که چرا برای مدارس به ویژه مدارس غیردولتی، ساز وکارهای مشخص برای ارتباط گیری با سفارتخانه‌ها، دانشگاه‌های و مؤسسات کشورهای خارجی نیست و اگر هست چرا شفاف‌سازی صورت نمی‌گیرد؟ در حال حاضر مدارس غیردولتی با چه اصول و قواعدی این ارتباطات را برقرار می‌کنند؟

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس