کد خبر 1390559
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۰
در جلسه‌ هیات مدیره باشگاه تراکتور چه گذشت؟

اعضای هیات مدیره باشگاه تراکتور طی جلسه‌ای در خصوص برنامه‌های فصل آینده باشگاه همچون ساختارسازی حرفه‌ای و آماده‌سازی تیم برای حضور قدرتمند در لیگ، بحث و تبادل نظر کردند.

به گزارش مشرق، جلسه هیات مدیره باشگاه تراکتور امروز (چهارشنبه یکم تیرماه) برگزار شد و اعضا در خصوص برنامه‌های آتی باشگاه گفت‌وگو، تبادل نظر و تصمیم‌گیری کردند.

بر اساس تصمیمات هیات مدیره، باشگاه اقدامات لازم در راستای ساختارسازی مبتنی بر اصول حرفه‌ای و با الگوبرداری از باشگاه‌های مطرح در سطح جهانی را در اولویت قرار خواهد داد؛ به طوری که توجه به آکادمی باشگاه و ایجاد امکانات زیرساختی تیم‌های پایه، یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های تراکتور است که با نظارت «قریان بردیف» انجام می‌شود.

همچنین باتوجه به افزایش کاذب قیمت بازیکنان داخلی، استفاده بهینه از سهمیه بازیکنان خارجی در دستور کار  باشگاه قرار دارد و در همین راستا جذب بازیکنان خارجی باکیفیت و کارآمد با بررسی دقیق آخرین وضعیت فنی این نفرات یکی از رویکردهای اصلی باشگاه است. همچنین جذب بازیکنان با کیفیت داخلی و اضافه کردن بازیکنان آینده‌دار تیم ملی امید به تراکتور، بررسی راهکارها برای توسعه شرایط اقتصادی باشگاه از دیگر موارد مورد تاکید اعضای هیات مدیره باشگاه بود.

براساس مصوبه هیات مدیره، باشگاه تراکتور به دنبال آماده‌سازی تیم با کیفیت برای لیگ برتر و کشف و پرورش استعدادهای جوان برای سال‌های آینده خواهد بود.

عباس الیاسی، علی خطیر، میرمعصوم سهرابی، منصور رستگارپور و محمد جنگجو به عنوان اعضای هیات مدیره باشگاه تراکتور در این جلسه حاضر بودند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس