.

داماد حسن روحانی در یادداشت خود در روزنامه آرمان، مدعی شده است که روحانی گل شکوفایی ایران را زد و در آن تیم ظریف در نوک حمله بازی می‌کرد و صالحی پاس گل به آن می‌داد.

به گزارش مشرق، کامبیز مهدی‌زاده که جز نسبت فامیلی با رئیس‌جمهور سابق، عنوان و رزومه قابل ذکری ندارد، توانسته در روزنامه آرمان جایی برای انتشار مواضع و سخنان خود بیابد. روزنامه آرمان که به نام روزنامه خانوادگی خانواده هاشمی رفسنجانی شناخته می‌شد و نوه امام را هم در حد «خمینی دوم» تقدیس کرد، به مبنا قرار دادن نسبت فامیلی با مقامات برای انتشار مطلب در مورد آن‌ها علاقه وافر دارد و از این رو نسبت به یادداشت داماد حسن روحانی هم عنایت ویژه دارد!

داماد حسن روحانی در یادداشت خود در روزنامه آرمان، مدعی شده است که روحانی گل شکوفایی ایران را زد و در آن تیم ظریف در نوک حمله بازی می‌کرد و صالحی پاس گل به آن می‌داد.

به نظر می‌رسد از جهت معکوس صحبت کردن، تفاهم خوبی میان پدرزن و داماد برقرار است! شکوفایی اقتصادی دانستن اقدامات روحانی در حالی است که خروجی تیم مذاکرات برجام در دولت روحانی «تقریباً هیچ» و «خسارت محض» بود. تیمی که مشغول پاسخگویی به منتقدان داخلی بود و هر نقدی را با توهین و برچسب جواب می‌داد و با دشمنان خارجی مدارا می‌کرد و از پیگیری حقوق مردم ایران در مذاکرات هسته‌ای جا مانده بود.

اوج ماجرا آنجا بود که ظریف پس از پایان دوران مسئولیت، طی اظهاراتی در یک شبکه اجتماعی گفت: «من در مجلس گفتم در برجام کلمه «تعلیق» وجود ندارد. اشتباه از من بود. چهار بار کلمه «تعلیق» در برجام وجود دارد، ولی مذاکره‌کننده ما به من اطلاع نداده بود».

در بخشی از یادداشت مهدی‌زاده می‌خوانیم: «در سال ۱۳۹۲ دولت با هدایت حسن روحانی با توپ سیاست خارجی، گل اقتصادی و شکوفایی ایران را زد و در آن تیم ظریف در نوک حمله بازی می‌کرد و صالحی پاس گل به آن می‌داد و عراقچی و تخت‌روانچی هم در قامت دو هافبک بازی‌ساز نقش‌آفرینی می‌کردند... مهم است چه کسی هدایت یک تیم را برعهده داشته باشد. با هیاهو نمی‌توان مذاکره کرد... این روش مذاکره و تعامل باز همان آش و همان کاسه شد. اگر مردم این روش را می‌پسندیدند به حسن روحانی رأی نمی‌دادند.»

در باب این جملات او، فقط همین سؤال کافی است که پس چرا در انتخابات سال گذشته نفی روحانی حتی از سوی نامزد همسوی او نیز رأی‌ساز بود، کسی در این نکته تردید ندارد که انتخابات ریاست‌جمهوری سال گذشته «نه» به روحانی بود به گونه‌ای که گفته شد محبوبیت مردمی او به زیر ۱۰ درصد رسیده بود

منبع : روزنامه جوان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 27
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 1
 • IR ۲۳:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
  30 2
  خخخخخ 8 سال ویرانی که این اوباش به بار آوردن تا سال ها باقی می ماند
  • جوانی IR ۲۳:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
   2 8
   چقدر شما جالبید
  • IR ۰۰:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۳
   1 0
   تا چشات دراد جواب دهنده
  • IR ۰۱:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۳
   6 0
   ویرانی و گرانی و سختی معیشت برای مردم بود شکوفاییش برای جیب رانت خواران و رفقای نجومی بگیر دولت اصلاح طلب بنفش
  • IR ۰۵:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۳
   1 0
   جوانی یا از پیر پاتال های تیرانایی!!! خخخخخخ
 • IR ۲۳:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
  18 0
  آق داماد بایدم پاچه خاری کنه. چون اگه دولت اصلاحات روحانی برای هیچ کس آب نداشت برای ایشون نون خوبی داشت!
 • IR ۲۳:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
  16 0
  وقاحت این اوباش مثال زدنیه
 • حمیدرضاکفشی فیجانی IR ۲۳:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
  12 0
  بنظر میاد کامی جون گل زده
 • IR ۲۳:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
  11 0
  ریش بنفش کامبیز مهدی زاده را شکوفه زد.
 • IR ۲۳:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
  12 0
  گرای باز طراحی رآکتور اراک را صالحی خائن به دشمنان داخلی و خارجی داد،هدف از طراحی رآکتور اراک تحقیات بود نه چیز دیگر،لعنت خدا بر خائنین
 • IR ۲۳:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
  12 0
  به روباه گفتن شاهده کیه گفت دمم
 • كامران IR ۲۳:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۲
  7 0
  به عكس كامبيز عنوان و رزومه قابل ذكرى دارد. او با اين فرضيه كه نابغه ايست در رأس نوابغ ، اقاى روحانى كه از درون خودرويى كه سر كار ميرفت و چهره شناسى ميكرد كه مردم كى چه مشكلى دارد متوجه شد كه كامبيز قصد ازدواج دارد. او را شناسايى كرد و مناسب تشخيص داد وى را به دامادى پذيرفت
 • حسين DE ۰۰:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۳
  2 0
  آقا كامى پدر خانمت پاسور فوق العاده قهارى بود و از همون اوايل انقلاب همه رقم پاس گل ميداد،به رژيم صهيونيستى به آمريكا ...
 • IR ۰۰:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۳
  3 0
  این دامادش همونیه که پدرش در زمان شیخ بنفش شد سلطان موز و با انحصار واردات موز قیمت این میوه رو ظرف یکسال کرد 6 برابر ؟
 • سید فروزان CH ۰۰:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۳
  7 0
  همه را ول کن ،عراقچی را بگو ، عجب هافبکی بود ،شاهد زنده شرمن است داماد :اینها هافبکهایی بودند که فرصت گلزنی را آماده کردند برای حریف شیخ حسن و ظریف هم تخصص در کل به خودی زدن
 • IR ۰۰:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۳
  3 0
  میشه بیشتر توضیح بدهید و بگید از کدام گل حرف می زنید ؟؟؟
 • IR ۰۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۳
  3 0
  ساکت شو بچه پررو!
 • IR ۰۳:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۳
  3 0
  در اين مورد خدائى حق با كيهانه ، روحانى مملكت رو نابود كرد
 • عباس جهاندیده IR ۰۵:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۳
  2 0
  اولا زیادی فوتبال نگاه میکنی شادوماد دویمٱ البت اینهایی نام بردی خوب شخم زدن هم اقتصاد وهم کشور حالا حالاها باید ازاین شکوفایی لذت ببریم شادوماد راستی کجا زندگی میکنی
 • رحیم IR ۰۵:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۳
  2 0
  این دیگه از کدوم لپ لپ در اومد.
 • استعداد شکوفای ... IR ۰۷:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۳
  1 0
  ۱- در اینکه برخی اطرافیان ی روحانی در عملکرد بد دولتشان شکی ندارند همین بس که ی ربیعی گفته بود : « اگر ما نبودیم بدتر از این می شد » یعنی حداقل این حضرات به بد بودن عملکرد خودشان اذعان داشتند که واژه «بدتر» را بکار بردند حالا این آقا داماد صحبت از گل شکوفایی میکنند ظاهراً الزایمر مصلحتی گرفتن / ۲- والا پدرزن این داماد متملق یعنی ی روحانی خودش گفته بود :ما ۵ تا گل خوردیم ۲ تا گل زدیم برد- برد!! , حالا اینکه ی روحانی خانوادگی فوتبال بلد نیستند یا هستند رو نمی‌دونیم اما میدونیم ۵ تا گل بخوریم و ۲ تا گل بزنیم هیچ وقت برد برد و مساوی نمیشیم ؛)) ( این از وضعیت سواد!! مربی تیم ی روحانی) / ۳- بله ی ظریف نوک حمله بود اما اینقدر ماشاء الله خوش خنده بود (دیپلماسی خنده) حواسش نبود که داره گل بخودی میزنه،یعنی گل بخودی بزنی، بعد شادی بعد از گل هم انجام بدی ؛)) /۴- ی عراقچی (هافبک بازی ساز) و خانم وندی شرمن هم با نشان دادن عکس نوه هاشون به همدیگه داشتند اشک احساسی می‌ریختند ؛ بله بقول این داماد با هیاهو نمیشه مذاکره کرد اما تیم مذاکره کننده و امثال ی عراقچی و ظریف میز مذاکره رو با مهمونی اشتباه گرفته بودند آخه میز مذاکره جای نشون دادن عکس نوه و گریه کردن احساسیه!؟ ؛))) با خنده و گریه احساسی میشه مذاکره کرد !!؟ ؛))/۵- وقتی تیم مذاکره کننده حواسش به این چیزها (خنده و گریه) بوده خوب معلومه که حواسشون نبوده که کلمه «تعلیق » چندبار در متن برجام تکرار شده/ ۶- موضوع وجود واژه «تعلیق» در متن برجام شاید به سواد زبان و عجله ی ظریف برای توافق هم برمیگرده که واژه «Lift» رو حذف!! تحریم ها ترجمه کرده بوده یا سواد زبان ی ظریفی که ۲۰ سال تو آمریکا زندگی کرده کم بوده که قابل باور نیست یا اینکه اصلا متن برجام رو نخونده!! امضاء کرده (فوتبال علی اصغری به سبک تیم ی روحانی ، بکش زیر توپ هرکجا رفت ،رفت حتی تو دروازه خودی ؛)) ) / ۷- یه بازیکن هم استخدام کرده بودند که قبل از هر بازی (مذاکره) سیستم و نقشه تیم خودی رو به تیم حریف لو میداد (دری اصفهانی ، مسئول امور بانکی تیم مذاکره کننده، و در واقع جاسوس تیم) ۸- ی صالحی هم یه توپ رو با سیمان و بتن چسبونده بود به تور دروازه خودی و توپ اوت رفته هم گل بنفع حریف حساب میشد؛)) /بهتر نیست این استعدادها!! رو صادر کنیم آمریکا اونجا رو هم شکوفا !! کنند ؛)))
 • استعداد فوتبالی تیم‌روحانی IR ۰۷:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۳
  1 0
  - در اینکه برخی اطرافیان ی روحانی در عملکرد بد دولتشان شکی ندارند همین بس که ی ربیعی گفته بود : « اگر ما نبودیم بدتر از این می شد » یعنی حداقل این حضرات به بد بودن عملکرد خودشان اذعان داشتند که واژه «بدتر» را بکار بردند حالا این آقا داماد صحبت از گل شکوفایی میکنند ظاهراً الزایمر مصلحتی گرفتن / ۲- والا پدرزن این داماد متملق یعنی ی روحانی خودش گفته بود :ما ۵ تا گل خوردیم ۲ تا گل زدیم برد- برد!! , حالا اینکه ی روحانی خانوادگی فوتبال بلد نیستند یا هستند رو نمی‌دونیم اما میدونیم ۵ تا گل بخوریم و ۲ تا گل بزنیم هیچ وقت برد برد و مساوی نمیشیم ؛)) ( این از وضعیت سواد!! مربی تیم ی روحانی) / ۳- بله ی ظریف نوک حمله بود اما اینقدر ماشاء الله خوش خنده بود (دیپلماسی خنده) حواسش نبود که داره گل بخودی میزنه،یعنی گل بخودی بزنی، بعد شادی بعد از گل هم انجام بدی ؛)) /۴- ی عراقچی (هافبک بازی ساز) و خانم وندی شرمن هم با نشان دادن عکس نوه هاشون به همدیگه داشتند اشک احساسی می‌ریختند ؛ بله بقول این داماد با هیاهو نمیشه مذاکره کرد اما تیم مذاکره کننده و امثال ی عراقچی و ظریف میز مذاکره رو با مهمونی اشتباه گرفته بودند آخه میز مذاکره جای نشون دادن عکس نوه و گریه کردن احساسیه!؟ ؛))) با خنده و گریه احساسی میشه مذاکره کرد !!؟ ؛))/۵- وقتی تیم مذاکره کننده حواسش به این چیزها (خنده و گریه) بوده خوب معلومه که حواسشون نبوده که کلمه «تعلیق » چندبار در متن برجام تکرار شده/ ۶- موضوع وجود واژه «تعلیق» در متن برجام شاید به سواد زبان و عجله ی ظریف برای توافق هم برمیگرده که واژه «Lift» رو حذف!! تحریم ها ترجمه کرده بوده یا سواد زبان ی ظریفی که ۲۰ سال تو آمریکا زندگی کرده کم بوده که قابل باور نیست یا اینکه اصلا متن برجام رو نخونده!! امضاء کرده (فوتبال علی اصغری به سبک تیم ی روحانی ، بکش زیر توپ هرکجا رفت ،رفت حتی تو دروازه خودی ؛)) ) / ۷- یه بازیکن هم استخدام کرده بودند که قبل از هر بازی (مذاکره) سیستم و نقشه تیم خودی رو به تیم حریف لو میداد (دری اصفهانی ، مسئول امور بانکی تیم مذاکره کننده، و در واقع جاسوس تیم) ۸- ی صالحی هم یه توپ رو با سیمان و بتن چسبونده بود به تور دروازه خودی و توپ اوت رفته هم گل بنفع حریف حساب میشد؛)) /بهتر نیست این استعدادها!! رو صادر کنیم آمریکا اونجا رو هم شکوفا !! کنند ؛)))
 • IR ۰۹:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۳
  1 0
  بله , این هم از داماد !!! کم بود جن و پری و جهانگیری و واعظی و.... یکی هم از دریچه میپرید !!!
 • شاهد IR ۱۰:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۳
  1 0
  لعنت بر روحانی و دارو و دسته فاسد و غربگدا و بی غیرت و بی خاصیت و بی ...
 • روحانی MD ۱۲:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۳
  1 0
  با سلام کاملا درست گفته البته گل به خودی
 • IR ۱۳:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۳
  1 0
  درخواست مؤکد ما از دولت و مجلس انقلابی، اعلام رسمی پایان مذاکرات، و خروج قاطعانه، مقتدرانه، آنی، مطلق و بدون شرط از برجام، پیمان عدم اشاعه (NPT) و پروتکل الحاقی آن؛ و خاتمه دادن به هرگونه همکاری و پاسخ‌گویی به جاسوسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی که به بهانه‌ی بازرسی، آخرین اطلاعات نظامی و مشخصات دانشمندان کشورمان را به دست آورده و برای خرابکاری در تأسیسات هسته ای و نظامی و ترور دانشمندان کشورمان، در اختیار آمریکا و رژیم درمانده‌ی صهیونیستی قرار می‌دهند؛ و جمع‌آوری تمام دوربین‌های آنان و توسعه‌ی صنعت هسته‌ای با حداکثر سرعت و به هر میزان مورد نیاز کشور؛ و پیگیری برای تنظیم و صدور قطعنامه بر علیه آمریکا، انگلیس و فرانسه به‌خاطر تجهیز آن رژیم پوسیده، جعلی و موقتی به تسلیحات هسته‌ای بر خلاف ماده‌ی 2 پیمان عدم اشاعه است، که ان‌شاءالله منتظر تحقق آن در آینده‌ی بسیار نزدیک هستیم.
 • DE ۱۶:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۳
  0 0
  .... یا گل ؟؟ حیا که نداری حداقل با پدر زنت ، کنجی بنشین و خفقان بگیر ..

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس