کد خبر 1382781
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۰
بانک تجارت به صنعت پتروشیمی نگاه حمایتی دارد

مدیرعامل بانک تجارت در سفر به عسلویه، از ۲۲ شرکت پتروشیمی مستقر در این منطقه بازدید کرد و در راستای توسعه همکاری‌های فی‌مابین با مدیران عامل این شرکت‌ها به گفت‌وگو نشست.

به گزارش مشرق، به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، دکتر هادی اخلاقی فیض آثار در دیدار با مدیران عامل شرکت‌های پتروشیمی منطقه عسلویه استان بوشهر به خدمات بانک تجارت به این صنعت مهم کشور اشاره کرد و گفت: بانک تجارت به صنعت پتروشیمی، نگاهی استراتژیک و حمایتی دارد و مجموعه همکاران ما در شعب و ستاد بانک همواره در اندیشه طراحی و ارائه خدمات متنوع مالی و بانکی متناسب با نیاز شرکت‌های پتروشیمی با هدف کمک به توسعه این صنعت مهم کشور هستند.

وی افزود: ما مصمم هستیم با ارائه بسته‌های خدماتی متنوع و راه حل‌های مالی منطبق با نیاز پروژه‌های توسعه محور واحدهای تولیدی نقش خود را در کمک به پیشبرد این صنعت به خوبی ایفا کرده تا در تمامی سطوح در کنار مجتمع های پتروشیمی باشیم.

وی با تاکید بر اینکه هنوز فاصله زیادی تا رسیدن به ظرفیت‌های اصلی و واقعی صنایع مختلف کشور از جمله صنعت پتروشیمی وجود دارد، افزود: حضور متخصصین و مهندسین داخلی کشور و رقم خوردن موفقیت‌های صنعت پتروشیمی موجب غرور ملی مردم ایران است و در این مسیر، نظام بانکی به گواه آمار، نقش بسزایی ایفا کرده و امروز بانک‌تجارت در زمینه ارائه روش‌های مختلف تامین مالی از جمله گشایش اعتبارات اسنادی ظرفیت‌های فوق‌العاده‌ای را به وجود آورده است.

وی صنعت پتروشیمی را عامل ثروت آفرینی برای اقتصاد کشور دانست و گفت: نگاه آینده نگر و ارزنده موجود بین بانک و صنعت پتروشیمی سبب شناخت دقیق و تخصصی از نیازهای دوطرف شده و در این راستا نیازهای جدید و آتی این مجموعه‌ها را در سریع ترین زمان پوشش می‌دهیم.

اخلاقی در این دیدارها افق صنعت پتروشیمی کشور برای سال‌های آینده را افق مثبت و روشنی دانست و افزود: بانک تجارت می‌تواند با پتانسیل‌های موجود به عنوان یکی از شرکای تجاری در انجام پروژه‌های این صنعت نقش بسزایی را ایفا کند.

اخلاقی ادامه داد: بانک تجارت چه در بخش فنی و تخصصی و چه در حوزه مالی و همچنین در حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، فراتر از ظرفیت‌های مورد توافق، آمادگی همکاری دارد و البته این بانک ظرفیت‌های جدیدی از جمله همکاری در تشکیل صندوق‌های خصوصی را برای فعالان این صنعت فراهم آورده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس