گل‌محمدی: باید از بازیکنان شهر خودرو تشکر کرد

سرمربی پرسپولیس با اشاره به کنار گذاشتن کاپیتان‌های این تیم از لیست پیش از بازی با شهر خودرو گفت که این موضوع، درون‌ خانوادگی بوده است.

به گزارش مشرق، یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل شهر خودرو گفت: بازی زیبایی را شاهد بودیم. این بازی تفاوت دو انگیزه متفاوت بود؛ ما برای اینکه به نایب قهرمانی برسیم و فاصله امتیازی‌مان را زیاد کنیم و تیم حریف هم انگیزه فوق‌العاده‌ای داشت که به لیگ پایین‌تر سقوط نکند. انصافاً باید از آنها بابت نیرویی که داشتند و فوتبالی که ارائه کردند تشکر کرد.

وی ادامه داد: از بازیکنانم واقعا تشکر می‌کنم. علیرغم اینکه سختی‌های زیادی را تا اینجا متحمل شدند و فشار زیادی از سمت‌های مختلف به آنها وارد می‌شود را تحمل کردند. بازی با تیم پُرانگیزه سخت است و از آن طرف هم حفظ انگیزه برای بازیکنان دشوار. امروز بازیکنان نشان دادند که چقدر به تعهد خود پایبند هستند و انرژی خوبی گذاشتند. با اینکه پنج شش بازیکن‌مان را در اختیار نداشتیم، اما فوتبال مالکانه و رو به جلو خوبی بازی کردیم.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به سوالی درباره اینکه تیمش در کدام خط نسبت به فصل گذشته عملکرد ضعیف‌تری داشته، عنوان کرد: وقتی به آمار نگاه می‌کنیم تیمی قهرمان می‌شود که گل کمتری بخورد. این یک فاکتور مهم در فوتبال برای قهرمانی است. امسال گل‌های راحتی خوردیم. گل‌هایی دریافت کردیم که فکرش را نمی‌کردیم. از آن طرف عملکرد خوبی در خط حمله داشتیم و فکر می‌کنم یکی از دو تیم بالای جدول در گل زده بودیم.

گل‌محمدی اظهار داشت: شرایط امسال شرایط متفاوتی برای همه ما بود. از شروع فصل پیش‌بینی می‌شد که فصل سختی در پیش داریم. تمام تلاش‌مان را کردیم. بازیکنان هر چه داشتند گذاشتند تا تیم را قهرمان کنند؛ در هر صورت این اتفاق نیفتاد ولی زحمت خودشان را کشیدند. برای قهرمانی خیلی تلاش کردند ولی یکسری اتفاقات افتاد که اسیر آن شدیم. من کسی را ندیدم که در تیم کم‌کاری کند. بچه‌ها با تمام وجود کار کردند و لایق بهترین‌ها هستند. از همه آنها تشکر می‌کنم. بازیکنان فصل واقعا سختی را پشت سر گذاشتند؛ بیشتر فشار و سختی را هم آنها تحمل کردند، به خاطر اینکه باید ۹۰ دقیقه مقابل تیم‌های با انگیزه می‌جنگیدند. این کار را هم انجام دادند و به همه آنها خدا قوت می‌گویم.

گل‌محمدی درباره کنار گذاشتن سیدجلال حسینی، امید عالیشاه و فرشاد فرجی در روز قبل از بازی و خط زدن حسینی و فرجی از لیست این تیم گفت: اصلاً مشکل خاصی نبود؛ مسئله درون خانوادگی بود و فکر نمی‌کنم لازم باشد زیاد توضیح دهم. هیچ مشکلی نیست. سیدجلال، امید و فرشاد واقعاً فصل خیلی سختی را پشت سر گذاشتند و خیلی تلاش کردند، از بازیکنان با افتخار تیم ما هستند و هیچ‌وقت نام‌شان فراموش نمی‌شود. آنها تاریخ‌ساز بودند و پنج قهرمانی متوالی به دست آوردند. اینها بازیکنانی نیستند که راحت از کنارشان بگذریم. این بازیکنان باعث افتخار ما و هواداران بودند. لازم نمی‌دانم در این مورد زیاد توضیح دهم و این یک مسئله درون خانوادگی است.

وی در واکنش به سوالی در خصوص لیست مازاد تیمش تصریح کرد: نه لیست مازاد دادم و نه لیست خرید. همه چیز را به بعد از پایان لیگ موکول کردم. یکسری بازیکنان در لیگ و بیرون هستند که اسم‌شان مطرح می‌شود و همه تیم‌ها دوست دارند آنها را داشته باشند. صحبت‌ در این مورد زیاد است ولی من هیچ لیست خروجی ندادم.

سرمربی پرسپولیس درباره قضاوت یاسر همرنگ در این بازی و اینکه کادرفنی شهر خودرو اعتراض زیادی به این موضوع داشت، گفت: فکر نمی‌کنم داوری تأثیری در نتیجه بازی داشته باشد. نمی‌دانم روی کدام صحنه معترض بودند. صحنه مشکوک به پنالتی را ندیدم ولی از ابراهیمی پرسیدم که گفت من برخوردی نداشتم. من نمی‌دانم و کارشناسان در این مورد صحبت می‌کنند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس