دولت با کنترل تلاطم‌های اقتصادی موفق به کاهش تورم شد

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: دولت با کنترل تلاطم‌های اقتصادی قدم به قدم موفق به کاهش تورم شد و توانست اعتماد مردم را جلب کند.

به گزارش مشرق، «احسان خاندوزی» فیلمی را با عنوان «۱۲۰ ثانیه با وزیر اقتصاد» در صفحه مجازی خود منتشر کرد.

وی در این فیلم اظهار داشت: در این حدود ۲۰۰ روز که بار سنگین مسئولیت بر دوشمان بود، تلاش کردیم تا حد ممکن زمینه را برای ایجاد اعتماد و کاهش تلاطم های اقتصادی مانند قیمت های پر نوسانی که در تابستان همه مردم را کلافه کرده بود، فراهم کنیم.

خاندوزی با بیان اینکه موفق شدیم تورم را قدم به قدم کاهش دهیم، تاکید کرد: برای دسترسی های بانکی که بخش های بسیاری از جامعه نداشتند، تلاش هایی شروع شد که باید با قوت بیشتر ادامه پیدا کند تا عدالت های بیشتری را شاهد باشیم.

وزیر اقتصاد تصریح کرد: در حوزه مجوزهای کسب و کار، شروع فعالیت و فرآیندها، پر هزینه و طولانی بود که جوانان و کارآفرینان را دچار مشکل می کرد و هنوز هم ادامه دارد، قدم های بسیار خوبی به عنوان ریل گذاری برداشتیم و امیدوار هستیم که با همکاری و همیاری مردم بتوانیم در سال ۱۴۰۱ نه تنها مسیر ثبات اقتصادی و کاهش تورم را ادامه دهیم و بلکه به نقطه دلخواه برسیم زیرا هنوز هم وضعیت مطلوب نیست.

خاندوزی گفت: امیدواریم سال ۱۴۰۱ سالی باشد توام با گره گشایی های بیشتر، آرامش خاطر بالاتر، رفاه افزون تر و توسعه عادلانه تر در همه مناطق سرزمین کشورمون و مصداقی برای «حول حالنا الی احسن الحال» در حوزه اقتصادی فراهم کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس