کد خبر 1350057
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۴
زاخارووا: رویکرد پکن سنجیده است

سخنگوی وزارت خارجه روسیه ضمن محکوم کردن اقدامات ناتو به خاطر ایجاد تنش، از آمریکا به خاطر آزمایشگاه‌های بیولوژیکی در اوکراین توضیح خواست.

به گزاش مشرق، ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت خارجه روسیه امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که هدف روسیه از عملیات نظامی ویژه، اشغال اوکراین، نقض حاکمیت و تغییر قدرت در اوکراین نیست. هدف عملیات نظامی نجات جمعیت دونباس، ریشه کن کردن نازیسم و خلع سلاح اوکراین است. 

ببینید:

تصاویر جدید از ادوات نابودشده ارتش اوکراین

او افزود: «کشورهای ناتو بیشترین مسئولیت را در بحران اوکراین بر عهده دارند». زاخارووا اعلام کرد روسیه اهدافی را برای بازگرداندن اوکراین به وضعیت بی‌طرف تعیین کرده و امیدوار است این امر از طریق گفتگو انجام شود. او همچنین اعلام کرد نیروگاه‌های هسته‌ای اوکراین به صورت عادی کار می‌کنند و آسیبی ندیده اند.

آزمایشگاه‌های بیولوژیکی آمریکا در اوکراین

زاخارووا در بخش دیگری از سخنانش گفت: آمریکا مسئول رویدادهای جاری است و باید جزئیاتی در مورد آنچه در اوکراین انجام می‌داد، ارائه دهد. آمریکا به آزمایش تسلیحات بیولوژیکی در خارج از خاک خود و نزدیک مرزهای ما ادامه می‌دهد».

بیشتر بخوانید:

فرصتی که بحران اوکراین به بن‌سلمان داد

ژاپن برای اوکراین جلیقه ضدگلوله و کلاه ایمنی می‌فرستد

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا می‌گوید اوکراین با حمایت آمریکا مشغول توسعه سلاح‌های بیولوژیکی بوده است و از واشنگتن خواست جزئیات برنامه بیولوژیکی خود که در اوکراین در حال توسعه است را افشا کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 2
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 1
 • IR ۱۶:۳۷ - ۱۴۰۰/۱۲/۱۸
  0 2
  عاقبت مزدوری وحمالی برای اسرائیل همین است که سر اوکراین یهودی امد.اوکراین فسفر سفید رو از اسرائیل کودک کش غاصب حرومزاده گرفته .سرنوشت رئیس جمهور یهودی ومزدور اسرائیل اوکراین با کلاه اسرائیلیش که به مزدوری برای اسرائیل و ایجاد جنگ وفتنه در اوکراین برای برهم زدن برجام متهمه به زودی به سرنوشت محمد رضا شاه پهلوی وشاپور بختیار خائن ختم میشه ودر غربت بوسیله روسیه یا امریکا به درک واصل خواهد شد. کشورهای خائن ترکیه واذربایجان واوکراین مزدور اسرائیل هستند برای ایجاد نا امنی وجنگ در اروپا ونهایتا اشغال اروپا ونسل کشی مسیحیان اروپا وانتقام هولوکاست. اسرائیل همیشه به دنبال انتقام هولوکاست از کشورهای اروپایی بوده وهست ومدت زمان زیادیست که اسرائیل این سه کشور مزدور ومنافق رو بصورت نیابتی برای ایجاد نا امنی در مرزهای منتهی به اروپا وداخل سرزمین شام وسوریه تجهیز کرده .الحق خمینی کبیر درست گفت که اسرائیل غده سرطانی است این غده سرطانی متاستاز کرده تا مرزهای اروپا پیش رفته .این سه کشور منافق وخائن یعنی ترکیه وآذربایجان واوکراین که سرطانی شده اند وهمدست اسرائیل نژاد پرست شده اند و اصل غده سرطانی یعنی اسرائیل باید توسط روسیه وامریکا واروپا ریشه کن ومحو ونابود شوند دیگر زمان ان نیست که اروپا وامریکا برای انکه از شر یهودیان در اروپا وامریکا خلاص شوند یهودیان را از اروپا وامریکا به فلسطین واسرائیل مهاجرت دهند این نسخه دیگر کارساز نیست وبلکه خطرناک است چون اسرائیل این غده سرطانی در منطقه خاور میانه وقفقاز واروپا رشد کرده وقوی شده ومتاستاز کرده وبا مزدوران نیابتیش تا اروپا واوکراین برای اشغال اروپا نفوذ ومتاستاز کرده وامریکا واروپا چاره ای جز نابودی وریشه کنی اسرائیل راندارند.که اگر این غده سرطانی را ریشه کن نکنند تا قلب اروپا وبعد امریکا پیشروی خواهد کرد ودیگر دیر خواهد بود چون اسرائیل انگیزه نسل کشی مسیحیان اروپا ووانتقام هولوکاست از اروپا ومسیحیان اروپا وکشور گشایی را دارد انهم در اروپاوبعد امریکا .اروپا وامریکا به جای حمله به روسیه باید به اسرائیل حمله واسرائیل را محو ونابود کنند انگاه خواهند دید خود به خود قائله اوکراین فروکش خواهد کرد چون سر نخ فتنه اوکراین دست اسرائیل همان خانه عنکبوت است و اسرائیل ومزدوران منطقه ای ش یعنی اوکراین وترکیه و اذربایجان واحتمالا فرانسه دو هدف خب
 • IR ۱۳:۱۰ - ۱۴۰۰/۱۲/۱۹
  0 0
  اوکراین یکبار یک اشتباهی کرد خلع سلاح شد و یک بار هم کریمه رو از دست داد دیگه شما هم پر رو نشید که بازم خلع سلاحش کنید و دونباس و دونتسک رو هم ازش بگیرید

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس