خبر خوش "ساداتی‌نژاد" برای جبران خسارت‌ کشاورزان سیل زده

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: بر اساس اعلام وزیر جهادکشاورزی اعتبارات مصوب دولت برای جبران خسارات ناشی از سیل‌های اخیر پس از ابلاغ سریعا در مناطق سیل زده توزیع می‌شود.

به گزارش مشرق، احد آزادی‌خواه سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس در تشریح نشست عصر امروز (یکشنبه ۳ بهمن) کمیسیون متبوع خود با حضور وزیر جهاد کشاورزی، گفت: ساداتی نژاد با حضور در جلسه کمیسیون کشاورزی مجلس به سوالات و ابهامات نمایندگان به ویژه در زمینه صادرات محصولات کشاورزی و محدودیت‌های اعمال شده در خصوص صادرات فلفل دلمه به کشور روسیه پاسخ‌هایی را ارائه کرد.

وی با اشاره به اینکه بر اساس گزارش‌های وزیر جهاد کشاورزی شرایط صادرات مجدد فلفل دلمه رو به بهبود است و محصولات ایرانی کیفیت بسیار بالاتری از محصولات کشورهای رقیب دارد، ادامه داد: سازمان حفظ نباتات در حال مدیریت استفاده از سموم مورد ابهام روس‌ها در جریان تولید محصولات گلخانه‌ای است تا این ابهام برطرف شود و صادرات فلفل دلمه ایرانی همانند گذشته به کشورهای منطقه صادر شود.

نماینده ملایر در مجلس با تاکید بر اینکه نمایندگان از وزیر جهاد کشاورزی در خواست کردند تا به کشاورزان خسارت دیده در سیل‌های اخیر در زمینه بازپرداخت تسهیلات دریافتی آنها کمک شود، عنوان کرد: بر اساس اعلام ساداتی‌نژاد موضوع کمک به کشاورزان خسارت دیده در خصوص پرداخت تسهیلات در دولت در حال بررسی است و هیات دولت برای جبران خسارات ناشی از سیل اعتبارات خوبی را مصوب کرده است.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس اظهار کرد: بر اساس اعلام وزیر جهادکشاورزی اعتبارات مصوب دولت برای جبران خسارات ناشی از سیل‌های اخیر پس از ابلاغ سریعا در مناطق سیل زده توزیع می‌شود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس