آمریکا یک مرکز آموزشی در الحسکه سوریه را هدف قرار داد

آمریکا یک مرکز آموزشی را در شهر الحسکه واقع در شمال شرق سوریه بمباران و منهدم کرد.

به گزارش مشرق، خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) جمعه شب گزارش داد: جنگنده های ارتش اشغالگر آمریکا ساختمان مجتمع فنی شهر الحسکه را به طور کامل منهدم کردند.

خبرها بیانگر این است که آمریکا قصد انهدام ساختمان دانشکده اقتصاد شهر الحسکه را به بهانه تعقیب افراد فراری از زندان دوم«الصناعیه» را داشته که در کنترل شبه نظامیان قسد(نیروهای دموکراتیک سوریه) است.

سانا پیشتر از فرار تعدادی از تروریست‌های داعش از زندان دوم «الصناعیه» در الحکسه که تحت کنترل شبه نظامیان کرد سوریه موسوم به "قسد" است، خبر داده بود.

خبرگزاری سوریه یک روز پس از وقوع دو انفجار در مقابل درهای زندان دوم «الصناعیه» که تحت کنترل نیروهای دموکراتیک سوریه؛ شبه‌نظامیان کُرد وابسته به نظامیان آمریکایی «قسد»  قرار دارد از فرار تعدادی از اعضای گروه تروریستی داعش از این زندان خبر داد.

سانا دیروز (پنجشنبه) گزارش داد که دو خودروی بمب‌گذاری شده پشت سر هم پس از برخورد با درهای زندان دوم «الصناعیه» در الحسکه منفجر و به دنبال آن صدای تیراندازی شدید در داخل زندان شنیده شد و تروریست‌های داعش سعی کردند از این زندان فرار کنند.

خبرگزاری سوریه افزود: جنگنده‌های اشغالگران آمریکایی در آسمان الحسکه و در ارتفاع  پایین در بالای زندان «الصناعیه» به پرواز در آمدند و منور پرتاب کردند.

منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس