هزینه 480 میلیون دلاری محور آمریکایی برای هجمه رسانه‌‌ای علیه حزب الله

عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت با بیان اینکه استکبار آمریکایی به دست فرزندان مقاومت در منطقه درهم شکسته است گفت که این روزها ۴۸۰ میلیون دلار برای هجمه رسانه‌ای علیه حزب الله تا زمان انتخابات هزینه شد.

به گزارش مشرق، «ابراهیم الموسوی» عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت که هژمونی و استکبار آمریکایی امروز در منطقه به دست فرزندان مقاومت در هم شکسته است.

به گزارش العهد، الموسوی در مراسم ترحیم یکی از نیروهای مقاومت و جهاد در لبنان در شهرک مشغره و در حضور جمعی از علما گفت: آمریکایی‌ها ما را در تنگنای اقتصادی قرار داده‌اند و موجب افزایش قیمت دلار و تورم در لبنان شده‌اند، در این شرایط تکلیف واقعی ما مردم، هوشیاری است.

الموسوی گفت: آمریکایی‌ها می‌خواهند مردم از سیاستمداران در لبنان ناامید شوند رشوه می‌دهند تا در دل مردم لبنان یاس و نومیدی گسترش یابد و می‌گویند مقاومت برای شما چه کرده است؟ ما می‌گوییم مقاومت عزیزترین و بزرگ‌ترین هر آنچه را دارد، یعنی جان شهدایش را تقدیم کردند.

این عضو حزب الله  گفت: امروز در این توطئه‌ای که علیه ما شده است، می‌گویند که دنیا دیگر تحمل مقاومت را ندارد و ما می پرسیم دلیلش چیست؟ وقتی که مقاومت مشغول جنگ، جهاد و شهادت در هر کجایی از خاک وطن بود که نیاز به دفاع و آزادسازی داشت در حال از بین بردن قدرت بازدارندگی کشور بودید و وقتی هم که دولت را ورشکسته کردید، خواستید حزب الله و مقاومت را مسئول آن بدانید.

الموسوی گفت: ما از حالا تا زمان انتخابات هجمه‌ها، اتهام‌ها و ادعاهای دروغین و جنگ‌های گمراه کننده‌ای را می‌شنویم، همان طور که خودشان می‌گویند که ۴۸۰ میلیون دلار را برای تبلیغات رسانه‌ای هزینه کردند.

میشل عون، رئیس جمهور لبنان چهارشنبه گذشته حکم برگزاری انتخابات پارلمانی در ۱۵ ماه مه ۲۰۲۲ (۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱) امضا کرد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 1
  • IR ۲۳:۱۸ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۲
    0 0
    اسرائیل تولید کننده وانتشار دهنده وشیوع دهنده ویروس کرونا در انگلستان واروپا وامریکاست،اسرائیل به خاطر انتقام هولوکاست از اروپا وبه خاطر اخراج یهودیان از انگلستان به فلسطین ، کشور انگلستان را با ویروس کرونا مورد حمله قرار داده .اسرائیل عامل اصلی تولید ویروس هوشمند کرونا در جهان است وهر روز یک نوع ویروس دست ساز را به جان بشریت می ندازه باهزینه ای اندک جمعیت کثیری ازجهان رو نابود میکند. وکشورهای هدفش هم اروپا وامریکاوعلی الخصوص انگلستان است چون انگلستان بیشترین جمعیت یهودی را از انگلستان اخراج وبه فلسطین مهاجرت داد . وبه همین خاطر کشور انگلستان بیشترین تلفات کرونا را نسبت به جمعیتش دارد. درجنگ جهانی دوم هم اسرائیلی ها سابقه این جنایت را داشتند و با انتشار ویروس تیفوس در کشورهای اروپایی باعت کشتار عظیمی در کشورهای اروپایی شدند.اروپا وامریکا مهد مسیحیت هستند ودشمن مسیحیان ومهد مسیحیان، یهود واسرائیل است .واسرائیل ویهود همیشه به دنبال کشتن حضرت عیسی مسیح ع ونابودی جمعیت مسیحیت کل جهان بوده است .امریکا واروپا می بینند اسرائیل با دهن کجی به امریکا واروپا درخصوص برجام دارد مسیحیان فلسطین را در هم می کوبد و روی شهر های مسکونی سوریه وفلسطین وغیر نظامیان بمب می ریزد اسرائیل دشمن کل جهان وکل ادیان الهی و دشمن بشریت است.ایا زمان ان نرسیده است امریکا واروپا که مهد مسیحیت هستند جلو بربریت وجنایات اسرائیل ودشمن تاریخی مسیحیت که همان اسرائیل است با یستند واو را سرجایش بنشانند واین غده سرطانی با همدستی ترکیه واردوغان را قبل از انکه به سرزمین اروپا سرایت کند ریشه کن کنند.اگر اسرائیل به ان اندازه به قدرت برسد انتقام سختی از اروپا وامریکا خواهد گرفت وبلاهای بدتر از فلسطین را بر سر اروپا خواهد اورد.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس