فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی دی ماه سال 1400

کلیه مشمولان وظیفه عمومی که برگ آماده به خدمت به تاریخ دی ماه سال ۱۴۰۰دریافت کرده اند، باید به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، مراجعه کنند.

به گزارش مشرق، معاونت اجتماعی سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران،در اطلاعیه ای اعلام کرد:کلیه مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ دی ماه سال ۱۴۰۰دریافت کرده اند، می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج درآن اقدام کنند.

این دسته از مشمولان می بایست روزچهارشنبه یکم دی ماه سال ۱۴۰۰ درساعت،محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده ،حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

مشمولان اعزامی دی ماه می بایست برگ های واکسیناسیون کووید ۱۹ ،مننژیت و دوگانه را در روز اعزام به همراه داشته باشند.

مشمولان می بایست اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت،برگ محل مراجعه،برگ واکسیناسیون،کارت ملی و شناسنامه،مدارک مربوط به شرایط خاص خود را به همراه داشته باشند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است،عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده،غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

این سازمان در این اطلاعیه متذکرشده است،متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان به نشانی khabaresarbazi @ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس