کد خبر 1315072
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۴
ریزش دوباره ارزهای دیجیتالی

قیمت انواع ارزهای شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازارهای تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

به گزارش مشرق، منابع نزدیک به بانک مرکزی روسیه اعلام کرده‌اند که این بانک قصد دارد ارزهای دیجیتال را در این کشور ممنوع کند.

کارشناسان عقیده دارند محدوده ۴۰ هزار دلار محدوده حیاتی برای بیت‌کوین محسوب می‌شود و ریزش بیشتر از این ناحیه باعث می‌شود تا بازار مدتی طولانی اصلاح کند. شاخص مقاومت نسبی در نمودار یک روزه بیت‌کوین روی عدد ۳۷ قرار دارد و فعلا این شاخص سیگنالی برای بازار ندارد.

صنعت کریپتو به راه حلی برای تسهیل تجارت چند زنجیره‌ای و ساده‌سازی و کاهش هزینه تراکنش در شبکه‌ها نیاز دارد و پروژه‌های غیرمتمرکز می‌توانند راه‌حل تجارت زنجیره‌ای باشند. کارشناسان عقیده دارند در سال ۲۰۲۲ به صنعت غیرمتمرکز توجه زیادی می‌شود.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۰۱.۹ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۸.۳۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۷۴.۲۵ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۲۰.۱۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۹.۸۱ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۸۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارزهای دیجیتالی

ارز دیجیتال قیمت (دلار) قیمت (تومان)
بیت کوین 47.732 ۱,۴۴۱,۹۸۳,۴۱۱
اتریوم 3.994 ۱۲۰,۶۸۸,۰۹۰
بایننس کوین 538 ۱۶,۲۵۹,۲۸۶
تتر 1 ۳۰,۲۱۰
سولانا 186 ۵,۶۳۱,۵۵۳
کاردانو 1.30 ۳۹,۱۲۷

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس