بازی مرکب10

نسخه های قاچاق از سریال «بازی مرکب» در حال پخش شدن در کره شمالی است.

به گزارش مشرق، نسخه های قاچاق از سریال «بازی مرکب» در حال پخش شدن در کره شمالی است. دولت این کشور فیلم ها و سریال های غربی را به شدت سانسور می کند. قوانین به جدّ به اجرا در می آیند و افرادی که از آن ها تخطی کنند مجازات های سنگینی در انتظارشان است.

اما این مسئله آن ها را از تماشای سریال بازنداشته و مردم با آن ارتباط برقرار کرده اند و گفته می شود این سریال که در آن افراد در تلاش برای به دست آوردن مقدار زیادی پول حاضرند بمیرند، درون فلش و سایر انواع حافظه جانبی در حال پخش شدن بین مردم است.

 یکی از ساکنان پیونگ یانگ در گفتگو با رادیو آسیای آزاد (Radio Free Asia) گفت که به نظرش این سریال با وضعیت برخی مقامات دولتی که کارشان را در ازای پول انجام می دهند اما آن ها هم خطر مرگ بیخ گوش شان است نیز مرتبط است.

تماشای سریال بازی مرکب به قیمت جان مردم در کره شمالی!

او می گوید: «آن ها فکر می کنند که داستان این سریال زندگی آن ها را بازتاب می دهد زیرا اگر دولت تصمیم بگیرد که از آن ها درس عبرتی برای سایرین بسازد، هر لحظه ممکن است اعدام شوند اما با این حال تا جایی که می توانند پول درمی آورند.»

وی ادامه می دهد: «نه تنها پولدارها وضع خود را در آن می بینند، جوان های پیونگ یانگ نیز به خاطر صحنه های به شدت خشن آن جذبش می شوند. همچنین یکی از شخصیت ها یک فراری کره شمالی است و جوان ها با او نیز ارتباط برقرار می کنند.»

در ماه اکتبر رسانه دولتی کره شمالی سریال «بازی مرکب» را به شدت کوبید و گفت که آن نمونه ای از خوی «ددمنشانه جامعه کاپیتالیستی کره جنوبی است که در آن انسان ها توسط رقابت افراطی نابود می شوند.»

طبق قانون «حذف افکار و فرهنگ ارتجاعی» مصوب سال گذشته، تنها تماشای رسانه های غربی کافی است که برای کسی که مرتکب آن شده مجازات مرگ را به همراه بیاورد.

منبع دیگری به رادیو آسیای آزاد گفت که قانون جدید به طرز سختگیرانه ای اجرا می شود اما به خاطر فقری که به خاطر همه گیری کرونا گریبان ملت را گرفته، می شود به مقامات رشوه داد.

منبع: روزیاتو

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 3
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 3
 • IR ۱۳:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
  6 0
  عین واقعیت هست.این فیلم نمونه یه نظام سرمایه داری مبتنی بر پول میباشد
 • IR ۱۴:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
  2 4
  آفرین عالیه سریال مرکب ترسناکه
 • ناشناس IR ۱۶:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
  2 1
  وای چه بد

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس