رضا نجفی معاون جدید امور حقوقی و بین‌المللی وزارت خارجه شد

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه در حکمی «رضا نجفی» را به عنوان معاون جدید امور حقوقی و بین‌المللی وزارت خارجه منصوب کرد.

به گزارش مشرق، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه، در حکمی «رضا نجفی» را به عنوان معاون امور حقوقی و بین‌المللی وزارت امور خارجه منصوب کرد.

بیشتر بخوانید

امیرعبداللهیان: بایدن پرونده تحریمی ترامپ را زیر بغل دارد

در بخشی از این حکم آمده است: امید است با توکل بر خداوند متعال و پیروی از منویات مقام‌ معظم رهبری (مدظله العالی)، در تحقق سیاست‌ها و راهبردهای دستگاه دیپلماسی به ویژه سیاست خارجی متوازن، فعال، پویا و هوشمند و همفکری و تعامل با معاونان، مدیران و کارشناسان محترم در انجام وظایف محوله موفق باشید.

رضا نجفی معاون جدید امور حقوقی و بین‌المللی وزارت خارجه شد

گفتنی است رضا نجفی پیش از این سرپرستی این معاونت را بر عهده داشت. «محسن بهاروند» پیش از نجفی عهده‌دار این معاونت بود که به عنوان سفیر ایران در انگلیس منصوب شد و در حال حاضر عهده‌دار سفارت ایران در لندن است.

نجفی که از آزادگان سرافراز و ایثارگران دفاع مقدس است، سابقه ریاست نمایندگی جمهوری اسلامی ایران نزد آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در وین را نیز در کارنامه خود دارد. 

وزیر امور خارجه کشورمان چندی پیش نیز در احکام جداگانه‌ای علی باقری، مهدی صفری و محمد فتحعلی را عهده‌دار معاونت‌های سیاسی، دیپلماسی اقتصادی و اداری و مالی وزارت امور خارجه کرد و عراقچی، مهاجر و ابوالحسنی هم مشاور وزیر شدند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس