کد خبر 1285734
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۸
دلیل حضورمدافع مازاد در تمرین آبی پوشان چه بود؟/ استقلال نمی تواند نام موسوی را از فهرست تیم خارج کند!

طبق قوانین باشگاه استقلال نمی تواند قرارداد مدافع این تیم را که فرهاد مجیدی نام او را در لیست خروج قرار داده، فسخ کند.

به گزارش مشرق، چند روز پیش فرهاد مجیدی با ارسال نامه مکتوب به باشگاه استقلال اعلام کرد نیازی به احمد موسوی ندارد و باشگاه می تواند شرایط حضور وی در تیم های دیگر را فراهم کند.

موسوی که یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارد روز گذشته در محل تمرین آبی پوشان حاضر شد و حتی قصد داشت تمرین کند اما بعد از گفت و گو با مجیدی نظاره گر تمرین شد. دلیل حضور موسوی در تمرین استقلال این است که این بازیکن تا زمانی که از باشگاه نامه عدم نیاز دریافت نکند باید در تمرینات شرکت کند در غیر این صورت استقلال می تواند قرارداد وی را یکطرفه فسخ کند.البته ماجرای این بازیکن و استقلال زمانی پیچیده می شود که قوانین اجازه نمی دهد باشگاه نام وی را در لیست خروج قرار بدهد.

بیشتر بخوانید:

رونمایی از شماره بازیکنان استقلال در فصل جدید

در قوانین جدید فدراسیون فوتبال آماده است: بر اساس آیین نامه نقل و انتقالات باشگاه‌ها فرصت دارند تا ۳۰ روز قبل از زمان پایان نقل و انتقالات نسبت به ارایه لیست مازاد خود به سازمان لیگ اقدام نمایند. بازیکنانی که از فصول گذشته دارای قراداد با باشگاه می‌باشند و قراداد آنها در این فصل نیز ادامه دارد باید توسط باشگاه برای جایگزین بازیکنان جدید تعیین تکلیف نمایند.با توجه به اینکه پایان نقل و انتقالات ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ می‌باشد باشگاه‌ها تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ برای ارایه لیست مازاد بازیکنان خود فرصت دارند اما مجیدی نامه خود برای عدم نیاز به موسوی را در تاریخ 1400/07/19 به باشگاه ارسال کرده است و به همین سادگی این باشگاه نمی تواند نام این بازیکن را از لیست فصل جدید حذف کند.

به این ترتیب با توجه به اینکه نام موسوی 3 روز دیرتر از تاریخ مشخص شده در فهرست خروج این تیم قرار گرفته سازمان لیگ نمی تواند حق را به باشگاه استقلال بدهد و حالا این باشگاه باید با مدافع این تیم توافق دو طرفه برای جدایی داشته باشد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس