کد خبر 1285225
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۱
مصوبات سفر ریاست جمهوری به فارس اعلام شد - کراپ‌شده

استاندار فارس با بیان جزئیات سفر رئیسی به استان گفت: سفر رئیس جمهور به علت شرایط کرونایی بدون دیدار عمومی و منحصر به شیراز خواهد بود و نمایندگان ویژه رئیس جمهور در شهرستان های مختلف حضور می‌یابند.

به گزارش مشرق، محمد هادی ایمانیه با اشاره به سفر یک روزهدکتر رئیسی به استان فارس، عنوان کرد: رئیس جمهور فردا صبح وارد شیراز خواهند شد و در این سفر میزبان تعدادی از وزرا، معاونین و همراهان ایشان هستیم.

استاندار فارس با اشاره به وجود شرایط کرونایی، اظهار کرد: برنامه سفر رییس جمهور به منظور رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی بدون دیدار عمومی و منحصر به شیراز و اطراف آن خواهد بود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: دیدارهای سر زده ای نیز در برنامه سفر آیت الله رئیسی انجام خواهد شد.

به گفته ایمانیه رییس جمهور در سفر یک روزه خود به استان، نشستی نیز با بعضی از اقشار خواهد داشت که به علت شیوع کرونا به صورت محدود برگزار می‌شود.

وی افزود: آیت الله رئیسی پس از زیارت حرم های مطهر حضرت احمد ابن موسی(ع) و سید علاءالدین الحسین (ع) در شورای اداری استان حضور می‌یابند.

نماینده عالی دولت در استان فارس همچنین با ابراز خشنودی از اینکه در جلسات برگزار شده با وزرا مصوبات اثرگذاری برای این سفر در نظر گرفته شده است، ابراز امیدواری کرد: تصویب و اجرای این مصوبات خبرهای خوشی در راستای توسعه و پیشرفت استان برای مردم به همراه داشته باشد.

وی یادآور شد: وزرا و معاونین رئیس جمهور نیز به‌عنوان نمایندگان ویژه از سوی دولت در شهرستان های مختلف حاضر شده و درنهایت در جلسه شورای اداری استان شرکت می‌کنند.

ایمانیه در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه برنامه آیت الله رییسی این است که ابتدا به استان های کوچک سفر کنند علت سفر ایشان به فارس را تقارن ایام با یادروز شاعر بلند آوازه دیار فارس، حافظ شیرازی عنوان کرد.

وی ادامه داد: رییس جمهور در سفر یک روزه خود از آرامگاه خواجه حافظ شیرازی نیز بازدید خواهد کرد.

استاندار فارس در پایان اشاره ای به برنامه حضور وزرا و معاونین رئیس جمهور در شهرستان‌ها کرد و افزود: عین الهی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در شهرستان های لارستان، اوز، گراش و خنج، ساداتی نژاد، وزیر جهاد کشاورزی در شهرستان های جهرم، خفر، داراب و زرین دشت، فاطمی امین وزیر صنعت،معدن و تجارت در شهرستان های خرامه، کوار و سروستان، اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان های ارسنجان، پاسارگاد و مرودشت، اوجی وزیر نفت در شهرستان های فراشبند، قیر و کارزین و فیروزآباد، محرابیان وزیر نیرو در شهرستان های کازرون و کوهچنار، قاسمی وزیر راه و شهرسازی در شهرستان های شیراز و زرقان و وحیدی وزیر کشور در شهرستان های رستم و ممسنی حضور دارند.

وی همچنین درباره برنامه حضور معاونان رئیس جمهور در استان نیز عنوان کرد: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در شهرستان های آباده، خرم‌بید، بوانات و سرچهان، حسینی، معاون رئیس جمهور در امور مجلس، فسا، نیریز، استهبان و بختگان حضور می‌یابند.

وی در ادامه یادآور شد: حجت الاسلام صالحی، رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری نیز در شهرستان های اقلید ، بیضا و سپیدان حضور خواهد شد.

خزعلی، معاون رئیس جمهور در امور زنان نیز در این سفر، ریاست محترم جمهور را همراهی کرده و به بررسی مسائل حوزه مربوطه می‌پردازد.

منبع: فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس