کد خبر 1281634
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۷
النخاله: نبرد با صهیونیسم متوقف نمی‌شود/ «مقاومت» بهترین گزینه

دبیرکل جنبش «جهاد اسلامی» فلسطین در سی و چهارمین سالروز تأسیس این جنبش گفت: نبرد با دشمن صهیونیستی تا زمان آزادی آخرین وجب از خاک فلسطین متوقف نخواهد شد.

به گزارش مشرق به نقل از المیادین، «زیاد النخاله» دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سی و چهارمین سالروز تأسیس این جنبش سخنرانی کرد. وی گفت: نبرد با دشمن صهیونیستی تا زمان آزادی آخرین وجب از خاک فلسطین متوقف نخواهد شد.

بیشتر بخوانید:

زیاد النخاله: رزمندگان ما نبرد را به قلب دشمن کشاندند

بر اساس این گزارش، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تصریح کرد: از دیدگاه ما گزینه «مقاومت» بهترین گزینه برای رویارویی با رژیم صهیونیستی است. ما گزینه‌ای جز نبرد و یا تسلیم در برابر صهیونیست‌ها نداریم. یا باید با آنها بجنگیم و زندگی کریمانه‌ای داشته باشیم و یا باید به ذلت دائمی تَن دهیم.

وی در ادامه سخنان خود نیز افزود: ما امسال شاهد آن بودیم که صهیونیست‌ها تمام تلاش خود را برای کوچ دادن اجباری فلسطینیان از منطقه شیخ جراح در قدس اشغالی به کار بستند. با این حال، تمامی فلسطینیان در سراسر اراضی اشغالی به مخالفت با این اقدام ظالمانه پرداختند.

النخاله تأکید کرد: ما امروز نسبت به پروژه صهیونیستی هوشیارتر شده‌ایم. بنابراین همه ما در جهان اسلام باید در یک صف واحد با این پروژه مقابله کنیم. پیروزی از آنِ ماست و دشمن صهیونیستی محکوم به شکست و خروج کامل از فلسطین است.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی یادآور شد: متأسفانه اخیراً شاهد آن بودیم که برخی کشورهای عربی راه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را در پیش گرفته‌اند. این درحالی است که نبرد ما با رژیم صهیونیستی مربوط به دیروز و امروز نیست و ریشه در تاریخ دارد.

وی اظهار داشت: اگر با اشغالگران مبارزه نکنیم آنها دامنه سیطره خود در منطقه را بسط خواهند داد. ما در مبارزه با رژیم صهیونیستی بر ملت و مقاومت خود تکیه می‌کنیم. گردهمایی‌های عادی‌سازی روابط، صلح دروغین با صهیونیست‌ها و افتتاح سفارت برای آنها در کشورهای عربی نمی‌تواند واقعیت را تغییر دهد.

النخاله اعلام کرد: نبرد شمشیر قدس ضربه سنگینی را به صهیونیست‌ها وارد کرد. آنها هنوز از شوک آن نبرد خارج نشده بودند که عملیات تونل آزادی ثابت کرد که فلسطینیان دست از مبارزه نخواهند کشید.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس