کد خبر 1276598
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۶
اراذل و اوباش

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری شروری خبر داد که شیشه‌ خودروی ۸ نفر از شهروندان را تخریب کرده بود.

به گزارش مشرق، سرهنگ پیام کاویانی رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری عامل تخریب خودروهای شهروندان ساکن در محله شوش خبر داد.

 سرهنگ کاویانی در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: اواخر تیرماه سال جاری در پی تماس شهروندان با مرکز ۱۱۰ مبنی بر عربده‌کشی و فحاشی و تخریب ۸دستگاه خودرو، توسط افراد ناشناس سریعاً تیمی از ماموران پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ وارد عمل شده و با بررسی های صورت گرفته مشخص شد یکی از اراذل و اوباش سطح دار پایتخت که دارای سوابق متعددی همچون سرقت، درگیری و... است با چند نفر از همدستانش ضمن عربده کشی و قدرت نمایی شیشه های ۸ دستگاه خودروی شهروندان ساکن خیابان مختاری تخریب کرده و پیش از حضور پلیس از محل وقوع جرم به سرعت گریخته اند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران تصریح کرد: با اخذ دستورات قضائی و بعد از دوماه تعقیب و مراقبت و در حالی که متهم از ترس دستگیری خود را مخفی کرده بود صبح روز یکم مهرماه تیمی از ماموران پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی پایتخت وی را در حالی که قصد داشت به مکان دیگری جا به جا شود دستگیر و به پلیس امنیت عمومی انتقال دادند.

سرهنگ کاویانی به معرفی فرد شرور به دادسرا اشاره و خاطر نشان کرد: تلاش برای دستگیری همدستان وی همچنان در دستور کار پلیس قرار دارد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس