کد خبر 1276592
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۹
قتل

ساعت ۵ و۳۰دقیقه صبح دیروز - جمعه - یکی از ماموران کلانتری بازار به بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران اطلاع داد مردی حدود ۴۵ ساله براثر ضربه‌های چاقو به قتل رسیده و جسدش در خیابان افتاده است.

به گزارش مشرق، با حضور تیم جنایی مشخص شد مقتول گوشی یا مدارک هویتی همراه ندارد. وجود لکه‌های خون بر روی زمین و دیوار نشان می‌داد او پس از مجروح شدن، چند متری را با آن وضعیت طی کرده، اما شدت خونریزی باعث مرگش شده است.

قتل خونین در بازار تهران

 با دستور قضایی ماموران به تحقیق از اهالی پرداختند تا شاید ردی از قاتل فراری به دست آید یا کسی مقتول را بشناسد، اما هویت مقتول و قاتل شناسایی نشد.

این در حالی بود که یکی از اهالی که کارگاهی در حوالی محل جنایت داشت، با مراجعه به پلیس اطلاعات جدیدی در اختیار آنها قرار داد و گفت: «من در کارگاهم بودم که نزدیک ساعت ۴ صبح جمعه صدای دعوا و درگیری شنیدم. گمان کردم شاید دوباره افراد معتاد و سارق با هم درگیر شده‌اند.

دو ساعت بعد، وقتی صدای آژیر پلیس و آمبولانس آمد و از کارگاه بیرون زدم، متوجه کشف جسد مردی شدم. تصور می‌کنم مرگ او با صدای درگیری مرتبط باشد.»

محمد وهابی، بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی تهران با تائید این خبربه جام‌جم گفت: «با دستور قضایی  قرار شد که ماموران فیلم دوربین مداربسته موجود در محله را بازبینی کنند تا شاید ردی از قاتل به دست آید. همچنین ماموران  اداره دهم پلیس آگاهی تهران، در تلاش برای شناسایی هویت مقتول هستند.»

منبع: جام جم آنلاین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس